Meelis kirjutab: SNKT: Olavi faktid ei pea paika!

Alustuseks, neid arvustusi loeb ka saate produktsioonimeeskond, kes kirjutas mulle sel nädalal ja pakkus, et annab mulle võimaluse teile saatesalvestusele pääsmeid loosida. Seega, esimene õnnelik, kes saab koos kaaslasega salvestusele minna, mis toimub 22. oktoobril, selgub nädala pärast! Kõik kommentaarides kaasarääkijad osalevad loosis :)

Kõik pildid on “Su nägu kõlab tuttavalt” Facebooki lehelt.

Täna pani saate kohta oma mõtted kirja hoopis Meelis.

Uus nädal ja uued näod ning kommentaarid, kuid kahjuks ühed ja needsamad reklaamid. Nii kurb, et Eesti reklaamitootjad teevad mainstream kraami. Kui mõelda SuperBowli peale, siis selle ürituse jaoks tehakse ju lausa eraldi klippe. Ja kui meie firmad teavad, et SNKT on populaarseim saade, siis for god’s sake – tehke midagi uut, mis paneb inimesed ahhetama ning sinu reklaamist rääkima. On aeg eristuda. Lootus jääb, et kui valimised läbi, siis tuleb nende poliitmolude asemele lahedaid reklaame. Aga tagasi saate juurde.

Esimesena kohe litaki kulbitäis mannavahtu Elina Born ehk Nicki Minaj’i näol. Kiire räpp on alati meeletu väljakutse. Näha alati tumedas Elinat roosamannas on vaatus omaette.  Mulle ta muideks artistina meeldib. Seks mutt, kes ei karda seda ka näidata. Ja tõesti, kui on mida näidata, siis tulebki selle najal liugu lasta.

Ohhh loord. Peput on kenasti juurde kruvitud, aga see pruun nägu. Mida? Ma ei tea kudagi selline mulje jääb, et tädi tahtis peole minna aga oli juba kaks pudelit veini hingealla kulistanud ja siis hakkas ennast kuskil köögis küünlavalgel meikima.

Midagi nagu tuli välja, aga tegelikult klubis tantsule ma teda ei kutsuks. Need täpid Elina põsel jätavad mulje nagu tegemist oleks Pipi Pikksukaga, kellele lubati Ameerikas suurt karjääri ja sinna ta ka läks. Produtsent ütles küll, et noh, veits peame imago kallal töötama, aga see on ainult nipet näpet. Ja nii saigi Pipist Nicki. “Emasel põrsal hakkab puberteet” – tubli Andrus, tubli. Isegi Osokas ei oleks midagi nii vürtsikat suutnud kirjelduseks tuua. Tegelikult siis kui Olav Osolin räägib, ma lihtsalt lülitan ennast välja. Endal on kergem ignoda seda mis sealt suust välja tuleb.

Oo, uus saade. “Tähtede hõbelusikas”. Reklaamklipp oli hea, kus Yana Toom kisab: “kes minu sibulad ära võttis?” Muhhhahaha..

Dvinjaninov kehastumas Sal-Salleriks. Olgem ausad, eelmise nädala Maarja-Liisiga pani ta iseendale lati ikka nii kõrgeks, et väga raske on seda nüüd ületada.

Väikene vahemärkus WAF ruumide remondikohta. Issand, miks see kõik nagu haigla palat välja näeb. Skandinaavialik? Oi ei, kindlasti mitte. Palun pange siis vähemalt need lauljate pildid seintele tagasi, sest siis ehk tekib mingigi seos, et tegemist on lauluklassiga. Dvinniga oli küll selline mulje, et tegemist mingi suvalise kabinetiga, kust töötaja on välja visatud ja siis tead, teeme siin veits proovi. Kus on hubasus ja loomingulisus?

Ütleme nii, et Dvinn on hea. Nii hea, et kui ta kuskil firma jõulupeol esineks, siis ilmselgelt pooled olijad ei saaks arugi, et tegemist ei ole Salleriga, sest selleks ajaks kui “Saller” lavale astub on enamik inimesi end avatud baarist nii segi joonud, et ei saagi aru kes laval laulab ja kas nad on Kultuurikatlas või Pühajärvel.

Ohh, jumal, see Osolin. Korraks jäin kuulama ja juba sai villand. “See oli vot seal ja seal pubis ja mina olin ka seal.” Issand nii tagasihoidlik? Eeldasin, et siit tuleb midagi sellist: “No olin ka seal ja te ilmselt ei tea, aga ma kohe informeerin teid, et mina orgunnisingi kogu selle kontsertsalvestuse ja Salleri kidra häälestasin ka ära, mille ma Stingilt eelmisel õhtul Madonna korraldatud stripp-pokkeri mängus ühe suvalise Rolling Stonesi kontsertuuri afteka peol võitsin. Aga see oli üllatav: “Vot ma olin ka sellel kontsertil tagareas.” Loodetavasti vähemalt koos Siiri Sisaskiga.

Daniel Levi Viinalass. Miks ta kasutab seda Viinalass nime? Palju lühem ja lihtsam oleks Daniel Levi – nagu välismaal. Vokaal otse… Paistab, et tädi Vanessakene on eelmisel õhtul külma saanud või lihtsalt Osokaga pubis pidutsemisest väsinud, sest see hääl on pisut ebameeldiv.

Samas, kõik ei saagi ju hiilata ja kuhugi peavad need neli puntki ka minema. Aga kui nüüd hoolega vaadata, siis Daniel näeb mingitel sekunditel välja nagu Tanel Padar, kes teeb Vanessa Carltonit või vanaks jäänud Getter Jaanit. Hehh, just tuli samasisuline säuts kah. Kallis Olavi, kust sa selle fakti võtad, et “Thousand miles” on Ameerika sõdurite lemmiklaul? Teinekord paluks viiteid allikatele. Ma leidsin guugeldades ainult ÜHE video, kus Ameerika sõdurid on mingi video teinud, kus nad seda laulu kaasa ümisevad. ÜHE VIDEO! Get your facts straight man!

Huvitav tähelepanek. Hedon vaatab saadet ainult siis kui on need intervjuud Märdiga ja kisab: “Tädi läheb lifti.” Ehk siis teda huvitab ainult see hetk kui keegi lifti asub ja üles sõidab. Kõik on muu on tema jaoks suvaline müra. Vot ja siis mõeldakse, et kuidas milleniumilapsi ja generatsioon Z’i kõnetada, aga kuidas kõnetada neid, kes on sündinud 2015. Teda ei koti isegi näosaade, vaid mingi töll, kes YouTube’s rohelist lima pigistab ja oma õde kiusab.

Ok, Hele juba alustas. Jube vaikselt alustas, aga no peabki end alguses tagasi hoidma. Mulle meeldib see blond haldjas taustal palju rohkem. Hele esitus näeb välja nagu Lasnamäe pensionär oleks kõik oma säästud viinud kuhugi ilukliinikusse, tellinud omale totaalse makeoveri, sest hing kisendab rokkimise järgi. Aga no see lihtsalt ei ole hästi õnnestunud.

Lisaks paistab, et artistil on mingi kohutav tõbi kallal, sest näost on ta ikka täitsa ära. Või käis ta enne etteastet verd andmas, aga andis kogemata liiga palju. Olgem ausad Alice Cooper on suht kole mees. See ongi tema eripära. Hele on nagu natukene ilus, kes tehti koledaks. Aga see tulemus ei ole kole vaid selline poolkõva. Issand jumal, Inga Lunge saates. Reaalselt, ma ei ole märganud mida ta senimaani öelnud on – kas ka midagi asjalikku?

Mul on tunne, et see Valter on VIST päris kena poiss, kui ta selle kuradi faking vuntsi maha ajaks. Proovis, kui tal kogu nägu karvane on, siis on ok, aga see VUNTS. Räme. Oot, mulle just meenus üks pilt seoses vuntsidega. Ma ei tea miks, aga no nähes Vallut ja mõeldes Marta peale, siis assotseerus see foto.

Vahemärkus: kes veel ei tea, siis Valter ja Marta on pruut ja peigmees paaris.. Kuigi eelmises saates Märt sellele ka vihjas, siis keegi kommentaarides eelmine nädal ikka midagi küsis selle kohta, et kust me umbes teame.

Foto: google.com 

Kui Valter ehk Vallu laulma hakkas, siis kas te Inga nägu nägite? Loodame, et ta siiski toolilt maha ei libisenud. Valter laulab hästi, ei ole midagi paha öelda. Ikka kõvasti parem etteaste kui eelmise nädala Tom Jones. Nii ära tuunitud, et ega seda päris Vallut ei näegi. ISSAND OLAV MIDA SA RÄÄGID? Sa ei ole Kait Tamra loominguga kursis. Milline pettumus. Ma eeldasin, et sinu vähemalt kaks doktoritööd on just pühendatud tema loomingule. Kas tõesti Olav ei olegi imeinimene? Aga paistab, et Inga on rohkem kursis ja tema on mingi lõputöö raames Kait Tamra loominguga kokku puutunud.

Martal on teksatagi, Vallul oli teksatagi. Ma ei imesta kui Marta kannabki Vallu mingit teist tagi mis nagisse rippuma jäi. Rääkides laulust, siis oi, kuidas mulle selle laulu originaalversioon meeldib. Kuid vaatame Martakest. Hehh, Marta näeb välja nagu oleks Kunksmoor Emmeliine oma majakese maha müünud, Hispaaniasse mingi minivilla ostnud ja siis seal paarkümend head aastat oma parima sõbranna sangriaga aega veetnud. Pole nagu päris jota, sest ikkagi meik näos, kuld kõrvas ning kleit seljas. Teeb oma esinemise sutsaka ära ja siis tagasi sõbranna sangria seltsi.

Kui paljud teist teadsid midagi Hanna Martinsonist? Mina ka eriti ei teadnud. Kunagi komistasin ta otsa Instagramis ja hakkasin jälgima. Huvitav fakt minu poolt. Ta näeb fotodel välja hoopis teistsugune kui laivis. Ehk siis kui ta saadaks sulle pildi, et vot, olen selline ja saame kokku, siis päriselus sa ei tunneks teda ära. Aga tavaiks kuulame, ehk WOW me baby. Sorry, Vallu, aga Hanna kannab vuntsid paremini välja kui sina. Tal on kohe sellised stiilsed vurrud mitte nagu Vallul, kes meenutab mulle järjest enam Ida-Saksa homoporno näitlejat. Tulles nüüd Hanna juurde, siis LOVED IT. Minu maksimumpunktid lähevad ilmselget sellele esitusele.

Huvitav valik, et ühes saates kaks Nicki’t. Aga mina ei ole produtsent, seega vait olla ja edasi vaadata. Eeldan, et selles numbris saab näha palju peput. Ossa-issand maria püha ristivägi, mis vokaal. Nii halba draq’i pole ma juba ammu näinud. Osad ilusad mehed on ka naisena ilusad – Bert Pringi ei ole üks nendest. Kuidas see kann nii suureks on saadud? Mähkmetega? Samas, mida edasi seda rohkem mu silm harjub ja enam ei häirigi nii palju kui avanoodil.  Ok, see “duett” on naljakas.

Oleks võinud muidugi Nickid enne saata trenni, et pisutki twerkimist õppida. Nicki lahingu võitis muidugi ülekaalukalt Elina, aga ilmselgelt Bert panigi ülevõlli ja see oli kurblikult naljakas. Tanja rääkis nii pikalt ja palju, et Inga ei saagi enam midagi öelda.

Kõik v? Ongi läbi? Olen positiivselt üllatunud, et sellenädalases “meikarite” klipis oli vorsti ja juustu reklaami päris vähe. Kas tõesti kannatasid artistid tühja kõhtu ja neid sunniti esinema näljastena? Isegi Inga ohkas, et neil küll sellist toidulaari polnud. Vaeseksed ei saanud eelmisel hooajal üldse siis süüa?

Nüüd hakkab see punktide jagamine eksole? Ohh, tõesti ma peaks selle recapi ära vaatama siis ehk meenuks kõik.

Siin on minu punktid: 

4 – Daniel Levi
5 – Hele Kõrve
6 – Valter Soosalu
7 – Andres Dvinjaninov
8 – Marta Laan
9 – Bert Pringi
10 – Elina Born
12 – Hanna Martinson

Nii, Marta võitis. Ütleme nii, et pole kuri, aga mitte ka ülisillas. Vähemalt saavad koos Valluga kodus võitu tähistada, sest nüüd on mõlemal “linnuke” kirjas.

Ärge siis unustage kommenteerida ja kaasa rääkida, Leenu loosib saate salvestustele pääsmeid. Ma ei hakka küsima, kes teie lemmik oli, rääkige parem ausalt – Kumb oli parem Nicki – Elina või Bert? Kes oli täna kõige sitem ja miks? 

Kohtumiseni juba uuel nädalal ning siis jagab oma emotsioone Leenu.

44 thoughts on “Meelis kirjutab: SNKT: Olavi faktid ei pea paika!

 1. Nickidest meeldis mulle Bert. Ja üleüldse pole ma nõus, et Bert naisena on kole, palju ilusam nii mõnestki saate naisest.
  Kui sul on blokk Osolini suhtes, siis on mul totaalne vastumeelsus Andruse kui kohtuniku vastu. Näitlejana meeldib ta mulle väga.
  Ei meeldinud Dvin ja Hanna, meeldisid Valter, Marta ja Bert.

 2. Elinal tuli nagu paremini välja, aga samas Bert oli minumeelest naljakam. Daniel oli kõige nõrgem. Miks? Ta ei jäänud meeldegi. Kui nende esinemiste klippe näitas siis vaatasin Danieli oma, et ahh see ka esines w? Üldse ei mäletanud

 3. Meeldisid mõlemad Nickid aga Berti oma oli ikka ülinaljakas ja just tore, et keegi vahepeal üle võlli ka paneb :D Daniel oli seekord see kes mulle absoluutselt ei istunud, no jättis üsna külmaks ja samuti häirib ka mind see Viinalass nimi vöiks olla lihtsalt Daniel Levi kölaks vähe paremini :D

 4. Elinal tuli vokaalselt paremini välja, kuid kuna see on paroodiasaade, siis minu jaoks oli parem Nicki Bert. Kõige rohkem meeldis samuti Hanna esitus, kõige vähem Danieli oma.

 5. Loositavad artistid võiks ka ägedamad olla, sest olgem ausad, Vanessa Carltonist ei saagi ju mingit ägedat paroodiat teha. Nickidest meeldis mulle aga Bert, sest see oli naljakam ja kui ta kontsadega mingeid keerde tegi, hoidsin ma hinge kinni, sest mina oleks juba ammu käkaskaela kusagil lava all olnud. Müts maha! Kuigi kogu saatest jäi selline üldmulje et noh, eks kui midagi paremat pole, siis võib ka neid vaadata. Kuidagi igav oli.

 6. ise pildistad meeldib kahtlased asjad transade showd ning nüüd ei meeldi bert. eks see ole veider maailm. natuke liiga imelik riiete vahetus ja näitamised seal tv-s.

  kuid see kollases sädelevas rokimeest tehti järgi oli küll koomiline. ülejäänd oli keskmine salvestust sirvides.

  viimasel ajal on see blogi kuidagi üleolev kibestund, jms. kuidagi rõõmu, lihtsust jms on vähemaks jäänud.

  see esipilt on küll õudne sel blogipostituses.
  see valter tundus jommis kui sinna lifti läks ning mingit vuntsi ma küll tähele ei pannud. las inimene olla nii nagu talle endale meeldib.

 7. Meelisel on täiega ikka kriitiku annet -sai naerda, palju pärle, minu masti huumor :) Loeksin sellist arvustust veel ja veel!
  Saade on ka täiesti vahva, sümpaatne meeskond ja esinejad. Ainult, et kohtunikud on igavad-neil pole lihtsalt enam midagi uut öelda, lausa masendavad kommentaarid.
  Meelis ja Leenu kohtunikeks hoopis!!!

 8. Mulle meeldisid Bert ja Hanna kõige rohkem. Minu jaoks tegemist siiski huumorisaatega ja need 2 numbrit ajasid naerma. PS: Andrus Vaariku emotsioonid on parimad, kommentaarid samuti! Osolin aga ei sobi sinna saatesse, pigem näeks žüriis Peeter Oja või Mart Juurt.

 9. Minul on Osolin jällegi lemmik kohtunik. Meeldib,et ta oskab alati midagi tarka õelda.

 10. Elina on ikkagi ülevõlli piff. Saate võitjaga jäin Teiega samameelt. Ja lisamärkus-.kuidas nad neid punkte seal jagavad ausalt?!?!?! Eelmine aasta oli sama teema, et ala “oleksid saanud paremini” kui oli tagasihoidlik lugu. Wtf ega ikka ei saa küll :D annad endast 100% aga tanja mihhailova ei jää ikka rahule ja ikkkagi naq oleks võinud ikka pjaremini

 11. Mulle meeldis Meelise arvustus. Tee veel!
  Saade ise enam väga ei tõmba, häirib sama formaat ja kohtunikud juba aastaid.

 12. No Elina oli ikka ägedam ja võitjaga olen ka rahul.
  Aga üldiselt vaatan saadet katkendlikult, sest mind tõesti ajab meeeeeletult närvi, kui praktiliselt peale igat etteastet on niii palju mulinat ja siis veel korralik maraton reklaamipaus ka.

 13. Bert oli parim, Daniel ja Andres jäid lahjaks. Polnud just parimad tegelased, keda esitada. Tugev nädal oli.

 14. Minule meeldis hääle poolest Elina Nicki rohkem aga naerda sai Berdi omaga rohkem. Selle saate esitustest meeldis mille Andres Denjaninovi, Marta Laane ja Valter Soosalu esitused kõige enam. Kõige vähem meeldis Daniel Levi esitus, sest see ei jäänud üldse meelde.

 15. Elina Nicki oli sarnasem, Berti oma naljakam.

  Minu meelest võiks järgmine kord siiski Leenu arvustada :)

 16. Daniel Levi on ju eesnimi ja Viinalass prk nimi. Loogiline, et kasutatakse Viinalassi ka nimes. Võiks siis lihtsalt Daniel Viinalass olla nt. :D
  Ma saadet kommenteerin hiljem, kui olen ära vaadanud. Pidin lihtsalt selle nime asja praegu ära ütlema. :D

 17. Meelis ikka oskab imepisikesi detaile tähele panna :D
  Parem Nicki oli kindlasti Bert, rohkem paroodiat kui Elina esituses ning muidugi hinge kinni hoidmise faktor ja palvetamine, et Bert oma kontsade ja hiigelpepuga kuskile lavalaudade vahele ei prantsataks.

 18. Kusjuures mulle Bert väga meeldis. Keeras asja ilusti üle võlli.
  Aga üldiselt näosaate kohta siis kuigi see on saada mida ma väga ootan on mul juba teist hooaega selline tunne, et midagi on nagu puudu. Kas hakkab saade tõesti ennast ammendama. Või oleks siin siiski midagi muuta.

 19. Need Nickide pepud olid ikka liigagi kummalised, kandilised. Kumbki ei meeldinud, välimus Nickit ei meenutanud. Arvan, et suudetaks paremini teha(välimuse koha pealt), kui vaid tahtmist ja viitsimist oleks. Lemmik on jätkuvalt Hanna!

 20. Elina ja Bert koos, naera lihtsalt pooleks. Mõlemal olid arvestavad pepsid ja shakesid ka neid hoolega, seega win win

 21. Täpid Elina põsel- sama, mis antud artistil videos!
  Naudin enamus ajast kohtunik O.Osolin’i juttu, sest sealt tuleb midagi tarka ka välja.Põnev on kuulata, millest kõigest inimene osa on saanud.
  Miks Viinalass, sest inimesel peaks nagu perekonnanimi ka ju olema, mulle meeldib, ongi ägedam ja teistsugusem. Ja meeldis ka tema sellekordne esinemine ka, maitse asi nagu öeldakse. Jep, ja leidsin googeldades selle: “The song (“A Thousand Miles” ) became popular amongst U.S. troops serving in Iraq, and in April 2003 the Chicago Sun-Times reported that it had become the most requested song on the radio station British Forces Broadcasting Service Middle East.” Seega väide õige ;)
  Saade “Su nägu kõlab tuttavalt” ei saagi kõnetada veel neid, kes on sündinud 2015, kuidas see üldse võimalik saaks olla?
  Hele oli tõesti näost veidikene kuidagi hele.
  See pilt Valteri ja Marta jutu juures on muidu natukene kohatu.
  Marta kusjuures nägi jumalast hea välja ja meenutas mulle kedagi kuulsat näitlejat Hollywoodist.
  Lauluhääle poolest oli parem Elina, aga välimuselt oli Bert ikka kordi ägedam ja uhkem. Minu jaoks ei ole see aasta veel olnud ühtegi nõrka esitust. Kuidagi super andekad on see aasta kokku saadud!
  Tahaks ikka veidike rohkem positiivseid asju teie suust kuulda :)

 22. Mulle meeldis ka Elina vist ikka pisut rohkem, kuigi Bert oli lihtsalt koomiline. Seekord ei kerkinud minu jaoks esile ühte kõige paremat või kõige halvemat. Tavaliselt on alati keegi lemmik olnud.

 23. Mulle ka meeldis Bert rohkem kui Elina. No oli naljakam.
  Kōige vähem meeldis Daniel.

 24. Marta oli kindel lemmik, tegi näoilmeid megalt hästi järele ja üleüldse, kuidas kõik näitlejad laulda oskavad:D

 25. Kas sellel hooajal meikarid teised? Kõik kuidagi kummalised näevad välja, leemendavad, laigulised ja läigivad

 26. See aasta on kõige lahjem koosseis. Õnneks Dvinn natukene päästab, muidu vist ei vaevuks üldse vaatama.

 27. Pole jõudnud veel ühtegi saadet seekord vaadata, aga tütar on suur fänn ja vaatab :) ja tema nimel osaleksingi loosis ka :)

 28. Väga jubeda ja mônitava alatooniga postitus. Nagu ainult kôik halb ja paha lihtsalt välja kaevatud. Paroodiast, kui sellisest pole nende aastate jooksul kunagi kahjuks lugu peetud.

 29. Bert ajas südamest naerma ja naer on terviseks. Samas parem ja usutavam oli ikka Elina ;)

 30. Ma küll kõiki esitusi ei näinud, ent mulle miskipärast Daniel Levi esitus meeldis väga. Juba ta välimus ja süütu ilme ajasid naerma. :D

 31. Kullakesed, see googlest leitud pilt on tõesti kohatu. Eriti artikli keskel koos pildi allkirjaga.

 32. Ei meeldinud kumbki Nicky, saan aru, et tegemist on paroodiaga, aga mind siiski hämmastavad need momendid rohkem kui vaatan ja kuulan ja ei teegi vahet, kas nüüd on originaal või keegi meie tegusatest noortest. :)

 33. Mina pean tõdema, et mulle meeldis ka Berti Minaj parmini. Ma ikka naersin end puruks. Duell oli huvitav kuid mitte ettearvamatu. Ikkagi 2in1. See pepu ikka naljakas. Dvinni Saller oli minu jaoks külma võitu ja oleks saanud parmini. Vallu Kait oli eestlasele kohane ja halb oleks seda ära rikkuda. Eesti klassika. Levi ka isiklikult meeldis kuid lihtsalt nii raske LAULJAL falsetis(kõrgel toonil)
  niimoodi laulda ei ole raske. Saad paremini. See on paroodia saade ja punktuaalselt järgi teha esitlusi võiks olla vähem. See on meelelahutussaade ja kui kõik oleks titi-miti siis see pole ju naljakas. Naeratage iga päev, see on kasulik. Teaduslikult tõedtstud ja arstid soovitavad!

Comments are closed.