#elulineblogi

Mis on sinu öökapisahtlis ehk “kui naisel on suurem kui mul”

Mul on see postitus plaanis juba mitu kuud. Ma pole leidnud head väljundit, või teemat, millega seda siduda. Mingi hetk ütles Meelis, et peaks ise kirjutama “kui naisel on suurem kui mul”. Mulle hakkas see lause nii meeldima, et tõesti, mõnel naisel ongi öökapisahtlis suurem kui ta mehel. Kas naine hakkabki siis neegrit tahtma ja oma mees võib pillid kotti pakkida?

Ma olen varem seksist kirjutanud küll, vibraatoritest ja porri vaatamisest ja sellest, et meie majas on need asjad kuidagi klassikalised – porri ei vaata ja vibradega ei mölla… Selle peale saatiski suvel Fifi Boutique mulle üllatuse – Lelo Smart Wand vibraatori, mis on universaalne nii väsinud ja valusate lihaste turgutamiseks kui ka…. intiimsematel piirkondadel. Ma käisin sellel pakil järel täpselt siis kui olime Tartusse minemas ja kui ma seda magamistuba nägin, mis meil Konrad Apartmentsis vastu vaatas, siis teadsin – siin saab häid pilte :D

Sel õhtul me selle kasutamiseni ei jõudnud. Aga hüüdnime me sellele Lelole panime küll – Maru. Sest ta on maru vahva ja üsna maruline.

Esiteks, kui ma selle kätte sain, siis ma reaalselt ei saanud aru, kas ma ikka saan õigesti aru, et tegemist on vibraatoriga, või olengi ma nii loll, et see on midagi muud ja ma lihtsalt ei saa aru mis. Sest see on HIIGLASLIK! Nagu for real. Kõik kes mulle külla tulid (okei, mitte kõik, kes tulid, aga parimad sõbrad), ma näitasin neile seda, et vaadake, mis mulle saadeti, see on ju nii suur :D ütleme nii, et see tundub sulle suur ainult karbis.

Kui Maru tööle panna, siis.. esiteks suriseb ta vaikselt nagu nurruv kass, kui ta aga suunata sinna kus ta käib, ja ma ei pea silmas siin väsinud õlgu, siis hakkab ta marutsema. Ehk siis ta vibratsioon muutub vastavalt keskkonnale, mida niiskem, seda rohkem hakkab vibreerima. Seda saab edukalt proovida ka nö peopesas. Kui alguses on Maru selline nurruv, siis peopesale surudes hakkab ta vähe vingemalt vurisema :)

Ma vist ei hakka siin detailidesse laskuma oma seiklustes Maruga, aga nagu ka eelnev lõik ütles, siis Maru on mõnusalt maruline, aga see ei tähenda, et oma mees peaks pillid kotti pakkima. Küll aga võib juhtuda, et oma mees saab piimakausile vähem ligi… Hahahha, olgu, ma jään vait, ma lähen juba endale ka imelikuks.

Ja kuna ma enne olin jumala vibrade, ma ei saa öelda vastane, aga mitte fänn, siis nüüd on mul vaja veelgi oma öökapisahtlit täiendada. Kunagi kui ma mingi seksipostituse tegin, siis keegi kommenteeris, et kui tema leidis liblika, siis pärast seda võiks maailm otsa saada…

Saatsin selle kommentaari tookord Fifi esindajale, et vaata, selline asi.. Kuna mina neist asjadest suurt ei tea, et tahaks ka proovida, kust saada. Ma ei osanud isegi guugeldada seda. Nüüd on see neil poes olemas. Nutivibraator.

Foto: Fifi Boutique
Aku kestab neli tundi, on veekindel, USBga laetav, ühildub telefoni ja bluetoothiga ja saab seeläbi läbi telefoni juhtida. Seda saab kasutada näiteks oma aluspükste sees või kaasasolevate pitsist rakmetega. Ülilahe mu meelest, istud kuskil kohvikus ja justkui tšätiks, aga tegelt keerad endale hoopis vibral vunki juurde. Ja mõõtudelt meeldib mulle ka – hea pisike – natuke üle kaheksa sentimeetri ja mõnusa laiusega (ligi 3cm).

Võrreldes Lelodega ka jumala taskukohase hinnaga ja ütleme nii, et mul on see tellitud. Nüüd on teie kord. Siis saab järgmise postituse all kogemusi vahetada :)

Tegelikult ega see seks pole mingi asi, mida keegi ei tee. Kõik seksivad. Lihtsalt iseasi, kas sellest räägitakse. Mul pole probleemi sellest ka iseenesest rääkida, aga pole nagu mingeid ilmatuma skandaalseid lugusid. Või noh, tahtsin just kirjutada, et lapsepõlvest on, aga see kõlab natuke rõvedalt, pigem ikka sealt 20ndatest. Kui sai ikka kõike proovitud. Sellessuhtes, et mul on proovimata ainult mingi 50 shades of gray – kiiged, piitsad, küünlavaha ja selline kraam. Kusjuures, kiike ma olen siiski korra proovinud ja ausalt, ma tahaks endale seda koju rippuma, et näiteks telekat vaadata või terrassil raamatut lugeda – mugavamat asja pole kui üks nahast kettidega sekskiik.

Millised on asjad, mis teil on proovimata, aga mida tahaksite proovida? 

8 thoughts on “Mis on sinu öökapisahtlis ehk “kui naisel on suurem kui mul”

 1. Oled sa näinud filmi “The Ugly Truth”? Ma täpselt ei mäleta, mida seal kasutati, kuid idee oli ka selles, et naine läks ärikohtumisele ja miskit oli kas taskus või püksis (pm ta ise täpselt ei teadnud, kuidas see toimib). Vahe oli selles, et kontrollpult oli tema kolleegi käes, kes siis erinevatel hetkedel vunki juurde keeras. Midagi selle liblika sarnast …

 2. Meie avastasime Magic Wandi paar aastat tagasi. Siia maani meie (üks) parimatest sõpradest. Vägagi väärt ost ja tundub, et hakkab populaarsust koguma.
  Minu oma tundub olevat veel suurem :D

 3. Ma ammu tahtsin ka seda “magic wandi” proovida, kuni lõpuks otsingi. Tõesti riistapuu on väga suur ja maru! Mulle, vallalisele ja vallatule, kiire abivahend. Aga alati, ei taha kõige kiiremat ja tugevamat.

  Üldiselt olen enamik asju ära proovinud. Lihtsalt saab alati proovida uue kujuga, võimsusega vms asju. Kui kunagi partneri leian, siis tahaksin seda kaugelt juhitava puldiga asja küll ;).

 4. Kõik sisse ka ei käi. kunagi proovitud igasugu asju aga oma mehe varandus on siiski parim. Võimas.

 5. Kellele ema, kellele tütar. Ma pole kunagi aru saanud surisemise fenomenist. Minu jaoks täiesti ebaerutav – ütleks isegi, et pigem häiriv. Jep, mul on olnud elus kaks vibraatorit (ja dildomar ka), aga kumbki ei viinud lõpuni. Õnnelikuni mitte, õnnetuni küll – ühel hetkel sai sellest asjatust tööst frustreeritult villand.

  Aga võib-olla ma olen lihtsalt imelik (ma ma tean, et minusuguseid naisi on veel) – ma ei saa ka käsitööst midagi. Ainus viis lõpuni jõuda on mehega. Tahaks ju mõelda, et asi on kahe kõrva vahel kinni, aga nii see siiski pole. Need surisevad ja see mittesurisev tegelane olid hoolimata elulähedusest kuidagi külmad, vale kujuga – sõnaga igatepidi füüsiliselt valed. No ja sadat ka kokku ei osta. Naljaga pooleks võiks öelda, et mehega oli “asi” nii sisse harjunud, et kunstlikust polnud tuhkagi tolku. Ja see omakorda tähendab, et mehest hoian heas mõttes kümne küünega juba ligi 20 aastat kinni.

Comments are closed.