Sõbrad… Ma tulen Tartusse kohtumisõhtule!

Nagu te teate, käin ma Tartus oma hea sõbra ja hobikoka Jouni juures aastas paar korda kokkamas. Mõtlesime, et mis me teid ikka isuäratavate toidupiltidega piiname, laseme teil neid endil teha. Kutsume teid õhtusöögile. Ja seda juba viiendal märtsil (5.03.2016). Meelis ja Hedon on ka teid tervitamas :)

Õnneks on Jounil palju toredaid tuttavaid ja nii ongi kohtumispaigaks Veinivaliku ruumid (Riia 142, link!)

Pilt32

Meil on menüü veel koostamisel, aga kindlasti leiab sealt midagi minulikku – ilusat, vürtsikat ja kirglikku (Jouni ütleb ikka, et kui toidus pole kirge ja seksikust, pole see mingi toit!) :) Hoian teid kursis. Ja miks mitte lasta end üllatada.

Samal õhtul on kindlasti ka parima hinnaga veinid Veinivalikus teile saadaval.

Kuna kohtade arv on vägagi piiratud (ainult 12 õnnelikku saavad selle võimaluse meiega kohtuda), siis tasuta kutseid ma kahjuks jagada ei saa.

Õhtusöök, mis koosneb neljast käigust ja sinna juurde sobivast veinist, maksab 19 eurot inimesele.

Palun anna oma osalemissoovist teada info(@)marimell.eu ja ma saadan sulle arvenumbri, kuhu raha kanda ning kohtumegi juba märtsis!

4 Comments

  1. Jube ahvatlev pakkumine. Väga kahju et nii kaugel Tartus. Kui korraldaksid sellise ägeda olemise Harjumaal, oleksime juba viie-kuuekesi Sinu külalised. Äkki mõtled selle peale millalgi tulevikus. Olen kindel et Sinu toidud on vääääga head ja maitsvad, selles pole kahtlustki.

    1. Mõnus:) Peab tõesti mõtlema..muidu Tartu lähemal kui Tallinn aga just 4ndani kestab lähetus Tallinnas.. Tundub, et siis tuleb pärast seda end Tartu vedada:P

Comments are closed.