#kokandus

Soovitage buffee-söögi kohta

Mina, vana buffee-kohtade nautija, tahaks jälle midagi head. Kuhu sööma minna? Soovitage!

Kuigi ilmselt lastehinnaga ma sisse ei saa, missiis, et ma söön sama palju kui keskmine kuueaastane… Ma tahaks midagi teistsugust. Midagi erilist. Sõpradega mõnusat õhtut ja head sööki.

Kui me Tais olime, siis käisime üsna tihti igast buffee kohtades, aga seal olid hinnad muidugi sedavõrd normaalsed, et mu süda ei tilkunud verd, kui ma ka enda eest täishinda pidin maksma.

Ma muidugi ei tea üldse mis mingite buffeede hinnad Tallinnas on, olen käinud vaid paaril korral lõunabuffees Basiilikus ja Tallinki mingis söögikohas (sadamas), aga õhtust söömas ma sedasi käinud ei ole. Ainult laevas vist. Ja Soomes Pizza Raxis :D

Ühesõnaga, kas keegi on käinud Tallinnas kuskil buffee-brunchil/õhtusöögil? Kus? Mis maksis? Mis süüa pakuti? Päris pitsat ja friikartuleid ei taha. Tahaks, et oleks head söögid, et saaks mingi maitseelamuse ka!

Sellist buffeed ei jõuaks ilmselt Eestis kinni maksta :D

5 arvamust: “Soovitage buffee-söögi kohta

  1. Meritonis on üks tai wok buffee. Nägu 25€ vist ja väga head toidud olid. Bliss taimetoidubuffee, neil koduleht ka.

  2. Ma ei ole Tallinna inimene aga kui mul sinna korra asja oli siis sattusin Viru Keskusesse teisele korrusele, kus on mingi buffee restoran. Mõnele linnalasele meenutab ehk sööklat. Minusuguse maaka jaoks oli üldse ime mingi enam vähem söögikoht leida. Üldse oli lahe vaadata kuidas ninaees söök valmis tehakse…Ma kahjuks ei näinud kuskil selle koha nime ega ka seda mis kell lahti on…

  3. Sesoonis (Niine 11) saab pühapäeviti 12€ eest mõnusat buffee brunchi, kohv/tee/mahl/vesi hinna sees.

  4. Kindlasti Blissi taimetoidubuffee Mustamäe tee alguses. Väga lai valik (ligi 90 erinevat toitu) ja ka lihasõbrad pole kurtnud, ainult kiitnud. P.S Proovi kindlasti bataadi-friikaid ;) 100 grammi toitu 1.50 €.

Comments are closed.