SUUR VIDEOARVUSTUS: milline advendikalender on oma hinda väärt?

Kui kirg.ee saatis meile oma seksika kalendri ja tahtis videoarvustust, siis lõi minu peas kohe pirn põlema – testime ja arvustame teisi ka. Kirjutasin mõnele firmale, mis mulle kalendritega meenus – näiteks Yummikommide maaletooja, Sokisahtel ja Douglase reklaamid jäid mulle ette.. ja kuna ma vastuseid ei saanud, siis googeldamise käigus jõudsin ma Amazoni, kust tegin meie esimese tellimuse..

Erootiline advendikalender

kirg.ee saatis meile luksusliku erootikakalendri, milles on kraami 300€ eest – tšekkasime videos, mida sealt head leida võib ja kas ost tasub end ära. 

Saaremaine advendikalender

Hoia Homespa saatis meile nende meeste- ja naisteadvendikalendrid, et saaksime piiluda, millega Saaremaa loodus üllatab. Näitame hea meelega teilegi, mida peidavad endas ühed raskemad advendikalendrid, mida me näinud oleme.

Toppisime ilu ühte patta

Douglas’e e-pood saatis meile neli nende advendikalendrit – valikus on meeste-, naiste-, luksuslik– ja ilukalender. Vaatame, mida sealt leiab ja kas on oma hinda väärt?

3in1 ehk sokid, ampullid, meik

Kuna me vaatasime, et meil peaks muidu kuni esimese advendini iga päev üks video ilmuma, siis panime mõned tooted kokku ja arvustasime neid ühes videos.

Sokid terveks aastaks?

Meil oli meeste kalender, aga minu jaoks oli üllatav, et neid on saadaval ka naiste ja mitu varianti laste suuruses. 

Iluampullidega jõuluõhtuks säravaks?

Babor iluspa saatis meile enda ilukalendri, mis sisaldab endas 24 iluampulli, millega end kuu jooksul jõuluõhtuks üles turgutada. 

NYX – kas odav kräpp või midagi head?

MyLook saatis meile NYX kosmeetika advendikalendri. Mul ei ole elus ühtki NYX asja olnud, tšekkasime värki, kas tasub osta või ei.

Milline magus kalender valida?

Meie videoeksperimendis panime võrdlemisi PlayinChoc kalendri laktoosi-, pähkli-, soja-, gluteenivaba šokolaadiga (48,50€), klassikalise ja hinnaskaalalt sellise keskmise Dumle kalendri, Selverist leitud kõige kallima kalendri ehk õnnetuse küpsistega kalendri (30,90 €) ja kõige odavama leitud Peppa kalendri, mis maksis 1,99€ (Prismas nägin tavalist šokolaadikalendrit ka 0,89€ eest).

#iseostsin ehk mida tellisin Amazonist?

Video on valmimisel, ilmub 26.11

 

5 thoughts on “SUUR VIDEOARVUSTUS: milline advendikalender on oma hinda väärt?

  1. Tere, miks ma postituses videosi ei näe ? üritasin ka youtubest otsida ei leia ?

  2. Hoia jõulukalender on muidugi super! Kui ei oleks töötu, siis lendaks ostma, haha! Aga jään siis teisi kalendreid ootama, ehk mõnele hakkab hammas peale.

Comments are closed.