#elulineblogi

Teadmatus tapab

Teate seda tunnet, kui kuulete kuskilt midagi, aga täpselt ei tea ja siis räigelt tahaks teada ja kui midagi ei selgu, siis mõtlete kaheksa versiooni kuidas see võiks olla, leiate sobivama ja hakkategi seda uskuma, räägite ehk sõbrannalegi, kes mõtleb veel viis versiooni, leiab endale sobiva ja räägib oma sõbrannale ja lõpuks loete Perekoolist, et meie peres on KÕIK homod, transad, laps kasvab tikutopsis ja me elame tegelikult üldse polügaanialikku (mitmenaise/mehe pidamise) elu.

Ohjah, sattusin mina eile õhtul jälle Perekooli. Täitsa ise läksin, sest und ei tulnud, sest a) naabripoiss saatis mõni aeg tagasi mingi screeni enda kohta ja keegi blogi kommentaarides ka mainis midagi, aga kohe ei tormanudki, vaid eile õhtul, kui und ei tulnud, läksin siis vaatama, mis kirjutatakse. Noh, esiteks arvavad käod muidugi, et ma seal koguaeg passin ja kommenteerin ja jutt, et ma sinna tõesti vahel harva satun, on hülgemöla, sest mida mul muud teha oma geidest sõprade-sugulaste-abikaasa kõrvalt. A, ja meie assistent ongi palgatud selleks, et meid Perekoolis kaitsta. No andke abi, ausalt, tal muudki teha kui Perekoolis lollidega vaielda.

Aga sealt tuli väga hästi jälle välja see, et kui midagi ei teata, hakatakse genereerima ja siis genereeritakse kokku selline pudrujakapsad, et hea kui nad ise aru saavad. Keegi on kuskilt midagi kuulnud, viksab killu, keegi paneb midagi juurde, kolmas lisab midagi ja lõpuks on täpselt see, mis ma alguses kirjutasin – tegelt ei teata mitte midagi, aga teadmatus tapab ja see ajab genereerima.

No näiteks, ma olen ka KUULNUD, et Koit Toome on gei, olla kuskil Muhus kamina ees lambanahal taha saanud, et Kaia Triisa on suitsukate, kellele ta oli öelnud, et tahaks lahku minna, aga kardab, et siis on meedial mitu kuud hambus, Kaia (tark naine) tegi teise tite ja noh, kes siis kahelapse ema maha jätab. MA EI TEA, kas see on nii, ma olen selliseid jutte kuulnud. Seega, ma ei saa selliseid asju väita, ka mitte kuskil Perekoolis või anonüümseid kommentaare jättes või enda nime alt kellelegi rääkida, et nii on. Ma ei tea, pole mulle Koit ega Kaia otse midagi öelnud, seega… Who knows!?

Ma olen KUULNUD, et Toomas Hendrik Ilves on ka gei, ja Neeme Raud kolis USAst Eesti tagasi tema pärast, aga näed, kapikas ronis ikka Ieva juurde ja sai teise lapse temaga. Evelinil sai homondusest kõrini ja nii ta sinna Solarise katusele suudlema jooksiski, tema nö statement. No jällegi, pole mina näinud TH ja Neemet suudlemas, pole mulle nemad öelnud, et neil salasuhe on – ei tea ka väita.

Olen KUULNUD, et Margus Vaher saab iga teise Tinderi deidiga kokku, kepib naised oimetuks ja ei jäta enam hinge rahule, tahab aga veel ja veel. AGA, pole minuga juhtunud, ei saa kinnitada.

Saate aru mu poindist, see kui te midagi kuulete, ei pruugi olla tõsi. Keegi Perekoolis on KUULNUD, et Meelis on gei ja ta käib ja raiub seda nagu tuld, ja kinnitab, et nii see on, ja meie oleme kapis mis kapis. Muuseas, mina olla suisa surrogaatema Meelisele ja naabripoisile. Muhhahahahha!

Esiteks, kas te tõesti arvate, et minusugune pohhuist, keda naljalt teiste arvamus ei koti, eriti anonüümne Perekooli kukkumine, kes avalikult toetab geisid, ei julgeks tunnistada, et ma olen gei? Või et minu abikaasa on gei? Jah, ma tean, on selliseid paare küll ja veel, et ollakse seaduslikus abielus, olles ise gei vms, aga no võta näpust, ei ole meil nii. Ei olegi abikaasa gei. Lihtsalt kannab roosat ja kreemitab end kauem kui mina. Jumala eest, mis siis? Ma olen ka blogis seda teemat lahanud, aga ikkagi – valetan! Pole võimalik, et Meelis pole gei. Okei, siis!

Ja naabrpoiss on raudselt Meelise mees. Kes mu blogi lugenud on, peaks väga hästi teadma, et ma tunnen naabripoissi KOLMKÜMMEND AASTAT, ta on mu lapsepõlvesõber, kellega koos me palli ja peitust mängisime, kellega koos me marti jooksime ja salaja tema vanaema kasvuhoones viinamarju sõime. Ilmselt oleks me teed lahku läinud, kui me poleks sattunud elama koos Uue Maailma. Kes veel mäletab, siis kunagi oli naabripoisse kaks. Kindlalt geid, sest nad käisid meil koos külas. Siis kolis üks ära. Ja kohe peavad ka nemad olema geid, kohe peab olema keegi Meelise mees, sest MISMÕTTES käib üks sõber kellegagi koos igal pool?

Ma ei tea, kas te ei hängi sõpradega ringi? Ei saa nendega kokku? Ei käi koos grillimas, kohvikus, peol? Ma ei saa aru, mis selles nii imelikku on?

Ma olen eluaeg armastanud inimesi võõrustada, mul on alati käinud külalised. Juba siis kui ma veel kodus vanematega elasin, käisid mul alati inimesed külas, nendega oli tore ja chill. Käisime koos ka väljas jne. Kas vallalistena oleks okei kui grupp sõpru midagi koos teeb, aga kui paar ja sõber koos väljas käivad, siis ei ole okei? Ma imestan, et Sandrat veel minu naiseks või Meelise armukeseks pole tembeldatud, sest ta ka hängib meiega jube tihti kaasas. Nagu mis teil viga on, inimesed?

Käisime täna loomaaias – mina, Meelis, Hedon, naabripoiss ja mu õepoeg. Tegime loomulikult „perekoolinalju“, et surrogaatema oma lapse isadega… Hedon oli Meelise kukil ja ma ütlesin naabripoisile irooniliselt – kandke ise oma poega! Ja siis sain kohe aru, et kui keegi juhuslik oleks seda kuulnud, kirjutaks ta Perekooli – nägite, ma ütlesin, ongi see Albers surrogaatema, ja Meelis-naabripoiss paar, kuulsin ise, kuidas Leen käratas „kanna ise oma poega!“ Pidime tõdema, et me ei saa avalikult isegi nalja enam teha, sest keegi kuuleb ja hakkab kohe ette kujutama.

Või nagu.. Panin õelapsest ühe pildi üles, juba Perekool kihab – appi, 14aastaselt huuli süstinud, vaene laps peab sellises pedepesas elama, appi ta käis Helsingis paraadil, appi, ta meigib ennast, appi, ta on alles laps… Ja nüüd on ta Eestis, appi, Hedon peab sellises keskkonnas kasvama.

Jah, mu õepoeg on gei. Jah, talle meeldib ennast meikida. Ei, ta pole oma huuli süstinud. Jah, ta käis Helsingis Pridel. Jah, ta nägi välja nagu Kuuba pesunaine. Ei, ta pole transa.

Täna õhtul kell 21.00 toimub marimelli Facebookis laiv, saate kõike temalt küsida. Saate kõike meilt küsida.

Ma tean, ma olen 150 korda öelnud, et ma ütlen viimast korda, et me pole geid ja mina ja Meelis olemegi paar nagu üks paar olema peab, et mees ja naine ja laps ja seks ja kodu jne, aga ikka leian ma end jälle sel teemal kirjutamas ja „õigustamas“. Üldjuhul mul ongi pohhui mida need käod kukuvad, aga kui ma loen, kui palju nad lihtsalt mingit „keegi kuskil saunas rääkis“ juttu edasi tuututavad, siis ma jälle tunnen, et pean nagu ütlema, et eee… pole päris nii.

No ja kellel veel teemadeks väheks jääb, siis olen kuulnud, et… a) me saadame Hedoni lasteaeda 38 palavikuga – ma ei saa aru isegi, kust sellised jutud tulevad? Kas neid levitab mõni kasvataja või mingi lapsevanem lihtsalt toodab paska oma sõbrannadele? b) ma käin KOGU AEG pidudel ja teen KOGU AEG kokaiini c) kui ma väljas söömas käin, siis ma söön kolme eest d) me otsime endale mingist portaalist ma ei tea keda, et meil on vist ihas vms konto e) et ma palkasin iseennast endale turundusjuhiks – da fak?

No ühesõnaga, keegi kuskil kuuleb midagi ja hakkab genereerima… Siis läheb oma killukesega sõbranna juurde, see omakorda oma sõbranna juurde ja lõpuks ongi see mis alguses :D

 

47 thoughts on “Teadmatus tapab

 1. Mind häirib ainult üks asi.Et su õepoeg nii hästi meikida oskab:D Kade kade kade:D Ja selle kohapealt mul on jumalast ükskõik millised on inimese eelistused ja soovid kui ta süda on õiges kohas!! Sinu õepojale soovin kõike head!

 2. Hahaa nii hea tekst… aga neid turumoore jätkubki igale poole, kes siis teavadki sinu elust rohkem kui sa ise Ilmselgelt pole inimestel muud teha kui genereerida

  1. No täpselt. Ja teadmatus ajab hulluks, onju?
   Minu meelest on see piisav, kui ma ütlen, et me pole geid. Ma pole kunagi ka sellest saladust teinud, et ma olen bi. Aga näed, ka sulle sellest ei piisa. St et tegelt savi, mis ma ütlen, rahval nagunii oma kujutelm olemas.

  2. Minul on issandast jumalast ükskõik,mis su orientatsioon on. Käputäis perekoolis taidlevaid inimesi pole kindlasti mingi “rahvas”. Ei paku te nii laiapinnalist huvi eesti inimestele nagu arvate.

  3. Ma tean :) pakume perekoolikatele lihtsat kõneainet või huvi või ma ei tea mida :D

  4. Bi-alla kuulubki Meelis tänu sulle..muidu ju gey. Põhjendab ju kõik tema gey-likud OMADUSED

  5. Meelis kuulub bi alla pigem seetôttu, et kôik seda peale suruvad. Tal erinevalt minust pole ühtki samasoolist suhet olnud. Seega.. kes meist bi on?
   Ja see kui inimesel on SINU MEELEST geilikud omadused, ei tee temast geid!

 3. Aga transvestiit ongi ju mees, kes end (aegajalt) naiseks meigib. (Transvestiit võib olla oma seksuaalselt orientatsioonist nii hetero, gei või bi seksuaalne). Seega su õepoeg on ju transvestiit. Üldse mitte solvanguna öeldud. Lihtsalt sa vist ei tea transvestiidi definitsiooni. Selle järgi on ta igatahes transvestiit. Peale selle, et on gei.

 4. aga vähemalt sul on nii pohhui, et kirjutad sellest pika postituse.

 5. Ära palun videot kohe siis kustuda. Ei ole aega kell 21 vaadata

 6. Naljakas on see, et ma olen ka kõiki neid asju KUULNUD, mida sa nende kuulsuste kohta kirjutasid :D

  1. Need ongi kuulukad, aga seniks kuni ma seda nende suust ei kuule, mai saa ju öelda, et nii on :D

 7. Olge geid v ei, keda huvitab, get a life! Hedon kasvab peres kus on gei.. Keda huvitab, get a life! Õepoeg on gei-tubli, et ta julgeb olla teistsugune, just selline nagu ta ise tahab, hoolimata neist arvamustest, mida arvavad keegi arvutite taga, kusagil pimedas nurgas, teadmata kes on nad ise! Tema vähemalt teab, kes v mis ta on :)

 8. Kogu aeg pidudel ja koguaeg kokaiini lause et siis tegelt käid vahel peol ja vahel teed kokaiini?

  1. Irw. Ei. Lihtsalt kuskil oli, et ma aint käin mööda pidusid ja kammin kokat :D

 9. Me sattusime ka Helsinki Pride´le kogemata pealtvaatajaks. Ema oli natuke ehmunud, et kuidas ta nüüd sellise koha peale sattus, aga pärast seisime ca 2 tundi seal tee ääres ja tantsisime kaasa :D Nii lahe ettevõtmine, ja kahju, et Eestis tükk maad vähem osalejaid oli. Soomes ma küll mingit protestimist ei märganud ja kõik oli ilusti turvatud. Minu arust on tähtis, et inimesed õnnelikud on ja igaüks valib ise, kellega seda õnne nautida :)

 10. Sain ka südaöösel live järele vaadatud, kui mees magama jäi :D Robin on väga lahe, julge ja huvitav inimene. Tal on väga vedanud, et soomes elab. Ja Leen, super kena nägid välja meigituna, annet kutil on.

 11. Vaatasin kah teid sealt FB otse-eetrist. Mitte palju, aga paari asja ütlemise jaoks piisavalt.
  a) Hedon on üks väga armas laps
  b) Leenu, sul on väga ilus hääl
  c) jäta trimpamine maha, see on sulle näkku juba omad jäljed jätnud. Liialt palju võtvatel naistel on hästi äratuntavad näojooned, umbes samamoodi nagu Botoxi liigsüstijatelgi.

  See viimane ei ole solvanguna mõeldud, ausalt. Ma olen juba mõnda aega seda märganud, aga nüüd ütlen lihtsalt välja.

  1. Haha nimi on sul ka vastav :)
   Ja jällegi – kui palju on palju, kui vähe on vähe?!

  2. Nimi on vastav jah. Kriitikanool mu enese pihta, sest kui juba halba asja ütlema tulen siis Päikesekiir nimena ei pädeks.

   Palju on siis kui näost on näha.
   Mis siin salata, mul läks ka vist vahepeal paljuks, kuigi ise aru ei saanud. Enne ei saanud, kui peegelpilt ütles. Suitsetasin, ülekaalu oli, jalad olid väheke turses. Sul on sama teema ju.
   Praeguseks olen ma umbes kolm aastat üsna vähese alkoholitarbimisega. Paari kuu peale vast mõni pokaal tuleb, mingite suuremate ürituste käigus. Niisama ei tripsuta.
   Kõigepealt kadusid tursed, järgmisena läks nägu normaalseks tagasi. See kerge “poetaguse” ilme kadus ära. Kolmandaks kukkus kaal. Rasvunust sain normkaalu keskmike hulka, ilma et midagi muud oma elustiili juures muutnud oleksin. Säh sulle, mida alkohol teha võib!
   Suitsetamisest ei loobunud, tahtejõudu ei jagunud.

 12. Su õepoeg näeb ülihea välja!

  Ma ei saa ega ole kunagi aru saanud sellest, mis valu on võõrastel elada kellegi teise elu. Mul on ka üks vägavägaväga hea sõber, kellega me jagamegi kõike – oma rõõme ja muresid ja kes käib mul ja mu elukaaslasel tihti külas, jääb öösekski.

  Ja siis tulevad mingid lollakad ja kukuvad arvama, et raudselt on mingi teema, PEAB olema, sest mees ja naine ei saa ju ometi niisama sõbrad olla. Ok, noh…

 13. Its okei to be gei :) pool jõudsin/viitsisin vaadata aga pull kaader teil seal. See Robsu on lahe!

 14. Su õepoeg on oma vanuse kohta väga asjalik ja tore, et ta on leidnud meikimise näol mingi väljundi!
  Mis mind aga laivi ajal hullult häiris oli kohati Sinu kõnepruuk (labased küsimused õepojale ja mõned kommentaarid) ja teemad, mida väikse lapse kuuldes lahati. Eesti nö ühelt esiblogijalt eeldaks veidi rohkem soliidsust ja paremat keelekasutust!

  1. Aga miks ma pean laivis olema keegi teine kui ma olen? Me olemegi sellised ja need “labased kommentaarid” tunduvadki ilmselt teistele labased. Meie jaoks need ongi meie igapäevased naljad ja paljud ei saagi neist aru :)

 15. See lihtsalt on nii tobe kuidas sa räägid et sul on kõigest pohhui, aga ometi sa õigustad ennast iga kolmas postitus perekooli kägudele ja see postitus on veel nii pikk ja põhjalik. Sisse pikitud vahepeale “aga mul on tegelt jumala pohhui”. Sa kuidagi mõjud iga oma selle postitusega veel lapsikumalt.

 16. Sinu väited Toomest, Vaherist ja Ilvesest ongi kuulujuttude levitamine. Jah, ehk oledki midagi kuulnud, kui sa aga ei tea, kas vastab tõele või mitte, miks seda siis korrata? Ükskõik, et üritasid pointi tõestada ja seda teiste arvelt, laim on laim.

  1. Keda ma laiman, ma ju ütlen, et need on kuulujutud, mida ma kuulnud olen, seega ma ei saa kuskil mingit tõde käia kuulutamas nagu nad perekoolis teevad.. Kirjutavad nagu kindlalt teaksid kõike. Sittagi nad teavad :D

 17. vaatasin ka nüüd selle laivi ära (mehe FB kontolt :D mul endal ei ole).
  Ühesõnaga, mul on tõesti siiras heameel selle üle, et su õepoeg saab Soomes end nii vabalt tunda ja õnnelik olla. Ma loodan, et meie Eesti ühiskond jõuab ka kunagi sinna tolerantsuse punkti.

  Aga seoses ilusate gei meestega on mul alati üks mõte – “milline raiskamine” :D selles mõttes, et vaata, kui ilus su õepoeg on ja kui ilusad ta lapsed oleksid :D tehku endale ikka bioloogiline laps ka või mingu spermadoonoriks vähemalt :D sellist ilugeeni ei saa raisku lasta! :D

  1. Rumal oled w? Geenid kanduvad edasi ja spermadoonoriks ei võeta pedesid? See on haigus ja rõvedus!

  2. Kui sa arvad, et homoseksuaalsus geenidega edasi kandub, siis… palun mine ravile! :D

 18. Su õepoeg meenutab youtubest MannyMUA-d mulle. Sattusin ka pride ajal Helsinkisse ja tõesti, pered tulid vikerkaarelippudega vastu ja akendel olid lipud ja kõik olid lihtsalt rõõmsad ja ei näinud ka mingeid protestijaid kuskil. Su õepojale vaataksin järgi, et oi, kui head highlight ja kulmud mitte, et issand, kutt meigib end. :D

Comments are closed.