Perekool: suunamudjad reklaamivad kõike, ma ei osta midagi mida nad reklaamivad!

Ma olen teinud endale ammu aega tagasi mingi listi telefoni, eks ma olen jälle Perekooliradadele komistanud ja sealt leidnud teema, et suunamudijad reklaamivad kõike ja ei saa neid enam uskuda, kuidas saab olla kogu aeg uusi lemmikuid ja uusi leide ja osad on kohe eriti konkreetsed – ei tarbi midagi, mida suunamudijad reklaamivad. Kas siis üldse lettidele midagi alles jääb, sest mu meelest erinevad suunamudijad soovitavad ka erinevaid asju.

Aga mind pani see hoopis mõtlema, mida ma olen reklaaminud ja jäänud kasutama ka pärast koostöö lõppu? Nagu keegi just siin blogiski kommenteeris, mida mina üldse peretoetuste teemal sõna võtan kui terve meie (laste) elu on sponosreeritud ja koostöös saadud. Ma just vaatasin selle pilguga ringi kodus, et mis on näiteks lastel tasuta saadud – Hedelini voodi ja kontori kirjutuslaud. Kõik muud asjad siin uues elamises oleme me ise ostnud. Ma ei tea, mis illusioonis inimesed elavad. Ma olen ka bloginud sellest: miks ma ei tahtnud uues kodus koostöid teha.

Aga milliseid tooteid kasutan ma koostööst olenemata?

Olenemata erinevatest koostöödest erinevate sekspoodidega soovitan ma jätkuvalt osta endale Lelo, mul on suurem osa saadetutest alles ja kuigi neil on vahe, aitab ka kõige odavam teie päeva päästa, kindlalt parem kui mõni analoog. PS! Olen neid ise sõbrannadele kingiks juurde ostnud oma raha eest!

Mu kõige pikem koostöö on olnud Dermosiliga ja jätkub ka sel aastal, aga kuna nad saadavad mulle niigi kogu aeg väga palju tooteid testida, siis on mul tekkinud omad lemmikud ja igast uuest satsist tekib ka ja ma reaalselt tellin neid ise juurde ka koostöö väliselt.

Woltin ise, olenemata sellest, et kunagi oli meil ligi aastane koostöö ja mõnikord on praegu ka olnud mingid kampaaniapõhised asjad, aga Wolt market on mu totaalne uus lemmik – piim ununeb osta, 30 mintsa ja see on kohal. Lisaks liitusin ma selle Wolt +iga, kus paljudes kohtades on tasuta tarne. Ise maksan iga kuu seda 4,99€ ja kasutan, sest nii mugav on.

Kooker on saatnud meile mitu korda tasuta pannkooke, aga kui me magame laupäeval kauem ja lapsed tahavad pannkooke ja ma ei viitsi neid teha või pole mingit komponenti kodus või on lihtsalt hea vaarikamoosi isu, siis Wolt lahti ja tellin.

Saku Lätega oli meil kunagi pikaajaline koostöö – täna on meil kodus nii Jura kohvimasin kui veeautomaat ja ei, need ei seisa siin tasuta. Kohvimasina ma ostsin ja veeautomaati rendin, täiesti nagu tavainimene, nagu nt mu sõbranna, kellel kodus samuti veemasin nurgas seisab.

Olenemata sellest, et Delimanoga on meil koostöö kestnud aastaid ja kestab ilmselt ka edasi, kasutan ma nende asju igapäevaselt – enam seda Planeti sarja panni ei müüdagi, mingi sooduka ajal tellisin endale kolm tükki varuks :D Kuumaõhufritüür on suht tihti kasutuses. Uus lemmik on küüslauguhakkija, see chop-chop. Sellega on nii mugav teha, lapsed saavad ka alati köögis abis olla.

Mul olid Fiskarsi noad juba vanematega elades lemmikud, on siiani. Olenemata sellest, et oleme vahepeal Fiskarsiga koostööd teinud. Sama teema näiteks Villeroy & Bochi nõudega – olen ise ostnud, olen emalt päranduseks saanud, oleme koostööd teinud.

Kui mul on poes valida, kelle pliiatseid või teritajaid ma juurde ostan, siis on selleks Maped. Jah, oleme koostööd teinud, aga olen ostnud ka teiste tooteid ja nende omad meeldivad rohkem.

Jätkuvalt ostan ma Alma piima ja kodujuustu ja Atleeti kasvõi täishinnaga, sest maitsevad rohkem kui muud juustud või kodujuustud.

Tellin jätkuvalt ise Bon Merite porgandiõli ja Linea Mamma Baby laste päevituskreeme, koostöö on ammu läbi.

Olen ise olnud influentsitud teiste poolt – näiteks mänguväljakud.eu lehelt tellisin suvel Hedelinile tõuksi ja kiivri ja nüüd Hedonile ka uue kiivri. Sama teema sirena.ee poega, kust olen magnetklotse tellinud.

Riidekoostööd on ainsad, mida ma eriti ei tee. Pigem eelistan neid ise osta ja 90% ulatuses ka teiselt ringilt. Välja arvatud välisriided ja jalanõud. Need võiksid olla uued, et teaksin ja saaksin olla kindel nende kvaliteedis.

Kindlasti on neid asju veel – praegu kohe ei tule niimoodi meelde.

Milliseid tooteid olete teie näiteks marimelli soovitusel või marimelli koodiga ostnud?

8 thoughts on “Perekool: suunamudjad reklaamivad kõike, ma ei osta midagi mida nad reklaamivad!

 1. Dermosili vist avastasin tänu teile ja olen väga tänulik. Soolašampoonist ja – duššigeelist on terve pere sõltuvuses.

 2. Lelo ja Napsie on Sinu soovituste järgi ostetud. Kahetsema pole pidanud kummagi ostmist
  Kui juba Lelodele jutt läks – kas Sul Lelo DOT kohta on midagi kaasa rääkida? Tundub olema samm edasi Silast ja Sonast.

  1. Mul kogemust ei ole, see isegi oli meil kirg.ee’ga jutuks seda testida, tuletan neile meelde ;) rahva tungival soovil hahhaa..

 3. Olen senise elu jooksul ainult ühe korra blogija reklaami peale ostnud toote. See oli teie blogi ja Napsie tekk. Olin selles tekis väga pettunud, aga siiski kasutasin. Mis selgus – see tekk ei muutu ajas! Ei kulu, ei vanu, ei väsi. Täpselt sama erkvalge ja krabiseb täpselt sama ärritavalt ka peale maieiteamitmendat pesu. Ma ei saagi aru, kas see tekk meeldib mulle nüüd või ei, aga ta on minuga. Tundub, et veel palju aastaid. Hetkel tegelikult pagendasin teki voodist kappi, sest olen haige, magan kehvasti, tahaks vaikust ja rahu, aga see tekk annab endast kõik, et öösel kaastundlikult ja kõrvulukustavalt krabiseda. Ei, tegelt on hästi kulutatud raha, vähemasti ma ei ole ükskõikne oma teki suhtes

  1. Sul on Napsie teki esimene versioon, see oli paljudele selline so/so toode – mulle endale megalt just see krabin meeldib. Meelisele mitte, tema magab selle bambustekiga mis hetkel saadaval ja Hedonile meeldis üldse rohkem see ookeanisarja tekk ja tema magab sellega.

 4. Napsie madrats, Delimano pann, pkrgandiõli- hetkel kohe rohkem meelde ei tule, aga hea on lugeda poditiivset kommentasri toote kohta, siis kohe kindlam ostu sooritada. Jöän ootama uusi koostöid ja soovitusi.

 5. Kasutanud napsie koodi, tellinud râtikud ja âkki lastele voodipesud
  Kirg.ee lehel vist oli ka teie kood, mida saime kasutada
  Dermosili avastasin lâbi teie ja tellin pidevalt ja vajadusel kasutan koodi..(see meeste challenger dušigeel)
  Midagi on kindlasti veel olnud aga ei tule hetkel meelde

Comments are closed.