musta maski maagia

Enne kui me Sandraga reisile läksime, kirjutas mulle Pilaten Eesti, kes küsis, kas tahaksin musta näomaski proovida. Kuna ma eriline maskitaja ei ole ja ainus mask mida ma teha viitsinud olen, ongi see must mask, siis ütlesin, et tavai, pange teele, testime reisil ära.

Kes meie Facebooki laivi ei näinud, siis maske me tõepoolest tegime. Etteruttavalt olgu öeldud, et Sandra armus maski sedavõrd, et ta tegi seda üle päeva ja võttis ülejäänud maski ka endale :D

Aga.. Mul oli kodus umbestäpselt samasugune Pilateni mask – umbestäpselt sellepärast, et kui nö vanal maskil oli hiinakeelne tekst, siis uuel oli inglisekeelne. Ma mõtlesin veel, et mõtle kui lahe, kui neil poleks mitte mingit vahet. Saaks edukalt tõestada, et odav on samahea kui kallis ja pole sel järgitehtud maskil häda midagi. Aga.. Kahjuks ma ei saa seda teha.

See uus mask, mille Pilaten mulle isiklikult enne reisi koju kätte tõi, on hoopis parem. Ma ei ütle, et ta on täiesti teistsugune ja hoopis teise konsistentsiga ja blabla, aga sa saad juba tuubist lastes aru, et ta on kuidagi venivam ja mõnusam. Tõmbad näole ja… Jääd ootele. Ta kuivab kiiremini kui see feikvariant, mis mul kodus on. Ja maha tuleb ta kümme korda lihtsamalt. Ta tulebki tirides ära nagu mõeldud, aga ta ei tee seejuures sulle haiget. Kuigi nö randid jäävad mõlemaga ja lõpu pead maha küürima.

Ehk oli asi ka selles, et lasime enne näol nö üles soojeneda natukene õhtu päikeses ja siis panime maski peale. Soovitatav ongi nägu enne nö sooja rätiku all pehmendada ja poorid avada, et mask paremini töötaks.

Igaljuhul, mina toodet kiidan ja kui vaja, löön “marimell soovitab” templi peale!

Aga kui rääkida nüüd sellest, kas osta 20€ mask ja olla kindel, et see toimib, või tellida Alist 2€ mask, mis su nägu koos karvadega kisub, siis… Ma maksaks 20. Nagu päriselt ka, tähtsam on see, et ma ei pea pärast raiskama 200, et kaheeurose maski tagajärgi likvdeerida. Me ei tea ju never netist tellides, kas see mask on läbinud mõne kontrolli või ei.

Pilaten Eesti tooted on läbinud kõik terviseamaeti kontrolli ja on sealjuures alati varustatud ka sertifikaatidega, et tõedada toote kvaliteeti. Ja minu meelest tõendab kõige paremini asja kvaliteeti see, et seda müüakse ka Ideaalkosmeetikates.

Kes tahab, siis teab, kust head maski saab – pilaten.ee

Ja kuigi ma olen nende loosimiste tegemises megaaeglane, siis… Mul on kolm maski ka välja loosida.

Võitmiseks mine viska laik Pilaten Eesti Facebooki lehele, hakka marimelli jälgima Instagramis ja jäta blogi kommentaaridesse maha märk, et soovid osaleda. Loosimise teen nädala pärast Instagramis :)

UPD: loosimistulemused leiab marimelli Instagramist – @marimell.eu

PS! Kellel loosis ei vedanud, siis kuni suve lõpuni koodiga “marimell” pilaten.ee lehelt tellides kohaletoimetamine TASUTA

52 Comments

 1. Osalen!
  Küsimus ka, kas see mask,võtab ninalt need nö mustad täpid ka ära?

 2. Soovin osaleda. Mul ka mingi alist tellitud must mask, mis naq mitte midagi ei võta. tahaks proovida seda pilgeni maski, et kas tõesti

 3. Nüüd hakkas mullegi see mask huvi pakkuma, oleks tore omal nahal järgi proovida

 4. Tahaks täiwga võita! Olen mingit vene musta maski proovinud, aga see ei kuiva üldse korralikult ära…

 5. Tahaks täiega võita! Olen mingit vene musta maski proovinud, aga see ei kuiva üldse korralikult ära…

 6. Muidugi soovin osaleda. Praegu ongi mul mingi nõme mustmask, mis tekitab põskedele allergiat. :(

 7. Sooviks väga ära proovida, hetkel olen proovinud hiinakat, aga see küll oma tööd ära ei tee :D

 8. Osalen ka! Odav hiinakas oli olemas, mis lendas kohe prügikasti, kuna tõesti koos karvadega tahtis tulla. Küll aga minu akneline nahk vajab pidevat tõhusat puhastamist.

 9. soovin ka osaleda…hiinakat olen proovinud ja hea meelega tahaks ka võrrelda neid :)

 10. Olen ka kasutanud odavat hiinakat ja ei meeldinud, seega kindlasti osalen! :)

 11. Minu kosmeetik ütles, et see mask on nii tugevatoimeline, et seda võiks teha kord kuus, max 2. Nii, et Sandra tõmmaku hoogu maha :D

 12. Ma olen nii kaua otsinud endale ja oma mehele kvaliteetset musta maski. Osalen loosimises, ehk saame nüüd koos mehega seda proovida :)

 13. Ei soovi osaleda :) kasutan kallimat ning veelgi efektiivsemat maski, saan selle tellitud tasutaja ei reklaami ka muidu jookseksite postkasti umbe :D

 14. Vouu, muidu osalen sest mul on aknele kalduv nahk ja see maks pidi aitama selle vastu ja ültse see tundub nii hea olevat .. Pole küll veel proovinud kuid väga tahaks :)

 15. Osalen! Olen pooridega pikki aastaid hädas olnud, loosis osalen suure põnevusega ! :)

Comments are closed.