#reisiblogid Tai

Teejuht – kuidas broneerida elamine Bangkokis

Kuna meil oli Bangkoki elamine veel lahtine, siis ükspäev mõtlesin, et no kaua võib, bronnime ära. Eile oli meil normaalne ajurünnak pool õhtut, et see ÕIGE leida. Sel korral on meid minemas viis ja hea, kui leiaksime koha, kus saaksime kõik koos ööbida.

Meil on muidugi kõigil erinevad soovid. Mistõttu on sobiva leidmine keeruline. Kuna osad maksavad toa eest kahasse, osad üksinda, peaks see jääme mõistlikkuse piiridesse. Ühed tahavad kõrgel korrusel, et oleks vaade. Teised, et oleks infinity pool (vt kaanefotot), kolmandal on basseinist üldse savi.

Siis ühtpidi mõtleme, et savi, kus magame, nagunii ainult pidu ja pillerkaar, samas tahaks ju instas uhkustada (hahahahahaha). Samas – kuna mujal me oleme suht soodsad ööbimised valinud, mõtleme, et Bangkokis võiks ju laristada. Ja nii me kammime neid lehti juba mitmendat õhtut. Eile olid naabripoiss ja Sandra siin ja me mingi kolm tundi vahtisime erinevaid kohti…

Aga kui nüüd broneerimisest rääkida, siis step-by-step…

Esiteks – võta lahti google maps ja pane sisse see koht, kus sa ööbida tahaks (ma Bangkoki puhul kasutan Terminal 21 või The Room 21 (seal ööbisime viimane kord) ja Phuketi puhul Banzaan Marketit või Jungceylonit (kumb parasjagu meelde tuleb)).

Meie tahame tulenevalt eelmise aasta kogemusest, et elamine Bangkokis oleks Lunch Marketi lähedal. Seal olid imelised söögid ja enneolematult odavad hinnad. Eelmisel aastal ööbisime The Room 21 condos. Seal on siis hulk erineva suurusega kortereid, mida peamiselt airbnb kaudu välja üüritakse. Meil ongi kaks varianti, kas otsida sealt, või leida mingi hotellivariant, kus saaks rentida mingi sviidi või suurema korteri või kõik võtame eraldi toad.

Teiseks – võta lahti Bonusway leht ja otsi üles reisimisega seotud saidid, vali endale sobiv leht ja mine läbi Bonusway nende lehele (nii saad pärast ööbimist raha tagasi boonuste näol). Enne peab hotellist tegema check-outi ja alles seejärel mõne aja pärast muutuvad boonused Bonusways väljavõetavateks. Vaatasin, et nüüd on nad lisanud ka Momondo, kust saab alati megaheahinnaga pakkumisi.

Kuna ma olen Bookingut alati kasutanud, siis valisingi selle. Aga alati tasub võrrelda väljavalitud kohti ka teistes, näiteks Hotels Combined või Agoda lehel – alles see oli, kui hinnavahe oli ligi 30€ Agoda vs Booking.

Kolmandaks – kuna sul on mingi märksõna (meie puhul siis Terminal 21 või The Room 21, piisab ka Bangkokist), lisa see otsingusse, pane sinna inimeste arv, kuupäevad ja asu valima…

Esimene pakkumine on kohe ideaalne. Viiele inimesele tervelt kolmetoaline sviit 312€. See teeb ju 62,4€ per nägu ehk 31,2€ öö. Mis on täiesti normaalse hinnaga valik. Pealgi, kui nüüd vaadata kaardilt, alla kahe kilomeetri meie soovitud kohast. Kannatab sööma jalutada küll. Aga palavaga tahaks, et see oleks ikkagi max kilomeeter.

Edasi vaadates, selgub, et kohti, mis meile sobiks nii hinnalt, suuruselt kui kauguselt on veel. Hinna juures näitab kohe pisikest küsimärki mingi summaga, “12€ tagasi” – see näitab siis summat, mille sa saad pärast ööbimist boonusena Bonusway kontole tagasi.

Mulle meeldib see Bonusway süsteem, sest see raha koguneb sul sinna kontole ja alates 10€ saad selle enda pangakontole välja maksta. Kujutan ette, et edaspidi kui kasutan Bonuswayd kõikide oma reiside planeerimisel, siis paarsada eurot peaks ikka tagasi saama aasta kohta. Reaalne raha. Säästad ja saad hiljem kasvõi kohvi selle eest osta. Samas kui paljudes teistes kohtades saad kogunenud krediiti ainult selle sama toote/teenuse jaoks kasutada.

Nii, ja kui reis on valitud ja broneeritud, siis pole muud kui reisi oodata.

#74päevaveel

bonusway.ee/marimell
liitu sina ka ja teenid 3€ lisaboonuseid
oma esimese Bonusway ostuga

Bonusway Instagram | Bonusway Facebook

Kasuta reisimiseks Bonusway keskkonda ja kogu selle pealt boonuseid,
mida saad välja võtta reaalses rahas :)

3 thoughts on “Teejuht – kuidas broneerida elamine Bangkokis

  1. kirjutage, mida võiks Bangkokis teha ja näha nii paarid kui ka nt pered lastega.

  2. Järgmise kahe nädala ilmateade on pehmelt öeldes masendav (phuketil)- mida soovitad äikesetormide ja vihmaga seal ette võtta kahel täiskasvanul?

Comments are closed.