Üks kõige odavam ja efektiivsem ilutoode, mida mina tean

Raseduse ajal on igasugu muidu tavapärased iluprotseduurid mittesoovitatavad, seetõttu olen üritanud leida ohutumaid ja kehasõbralikumaid asendusi. Tahan ju ka raseduse ajal enda eest võimalikult palju hoolitseda ning hea ja värske välja näha. Muidugi värvin ma ka raseduse ajal juukseid, sest tänapäeval on juuksevärvid juba raseduse ajal kasutamiseks täiesti ohutud. Nüüd kuulsin just, et kulme võiksin ma samuti raseduse ajal laste uuendada ja hambavalgendust teevad peaaegu kõik raseduse ajal.

Pidin raseduse tõttu loobuma ilusüstidest, mis näonaha siledamaks tõmbavad, samuti ennetavad kortsude teket ja süvenemist. Otsisin sellele alternatiivi ja leidsin.. kupud! Tegelikult olen nende kohta varem nii-nii palju sotsiaalmeediast kuulnud ja näinud, kuid ei tahtnud millegipärast väga süveneda ega kaasa minna. Neli aastat tagasi ma veidi proovisin nendega möllata, aga ma ei tea, ei saanud seda harjumust sisse.

Raseduse tõttu saangi ma praegu kasutada ainult silma- ja näokuppu, kehakuppu kasutada ei soovitata (seda ka imetamise ajal). Kupumassaaž ergutab väga intensiivselt vereringet, mis pole raseduse ajal soovitatav, samas natukene on Meelis mu jalgu ka õhtuti selle suure kupuga mudinud.. Muidu on kehakupp väidetavalt abiks tselluliidist vabanemisel, kehamõõtude ja venitusarmide vähendamisel. Kodulehe enne-pärast pildid on üsna muljetavaldavad.

Näokupu kasutamiseks tuleb nägu ja kael päris paksult õlitada. Siis tuleb kupuga lihtsalt vastavalt pakis kaasas olevale juhendile mööda nägu liikuma hakata. Kokku võtab üks selline näomassaaž ehk kümme minutit ja tulemuste saamiseks tuleks seda teha 2-3 korda nädalas, hiljem, tulemuste hoidmiseks, vähemalt kord nädalas.

Näokupu kasutamine elavdab nahka, vähendab aknearme, tugevdab näolihaseid (mis omakorda vähendab ja ennetab kortse), ennetab komedoonide teket ja koorib nahka. Kuna kupumassaaži tegemisel tuleb kasutada näoõli, siis on nägu pärast seda ka mõnusalt pehme ja niisutatud. Näokupule lisaks saab kasutada ka silma- ja huulekuppu, mis on veidi õrnem ning sobib just õrnemale nahale.

Alguses tundus mulle mõte 2-3 korda nädalas oma näo masseerimisest jube tüütu ja aeganõudev, tegelikult võtab see nii vähe aega ning samal ajal saan ma Meelise või Hedoniga juttu ajada, filmi vaadata või lihtsalt nautida hetke endale. See ei tähenda, et ma ilusüstidest loobuks (kui ma neid jälle teha saan), aga see on kordades odavam alternatiiv (kui rahakott või periood elus ei kannata kliinikusse minna). Näokupu saab osta 13.50€ eest ning seda saab kasutada 2-5 aastat. Üks kõige odavam ja efektiivsem ilutoode, mida mina tean!

PS! marimelli koodiga saab alati allahindlust ka.
Kui tavaliselt annab kood marimell 15% allahindlust,
siis 15-18.10 on kõik kupud ja õlid (ka kupu-õli komplektid) 25% soodsamad!

Kas olete kuppe kasutanud?

Kas olete vaadanud enne-pärast pilte, need on üsna.. kuidas ma ütlen, ilmekad ja paljutõotavad. Ma tean, et ka paljud influencerid on kuppudega koostööd teinud ja imelisi tulemusi saavutanud. Seepärast otsustasingi ise neid ka uuesti proovida.

Kui keegi tahab ikkagi rohkem kehale keskenduda, siis kehakupuga näed esimesi tulemusi juba 2-4 nädalaga. Mõned pildid kasutajate tulemustest:

#KOOSTÖÖ

8 thoughts on “Üks kõige odavam ja efektiivsem ilutoode, mida mina tean

  1. No 18.10 on täna, peaks kehtima soodustus? Ei mõju see soodukoodi sisestamine ostukorvis üldse.

  2. Mina hakaksin septembri teisel nädalal kuputama esimesed 4 nädalat siis nädalas 4x ja nüüd 3x vahest 2x kuidas viitsimist on ja tõesti kõht on väiksem ja jalad siledamad, algul mul usku polnud üldse aga noh kui ei proovi siis teada ju ei saa :)
    Mina igastahes jätkan kindlasti, sest tulemused on näha oma simaga ja siis on seda motti ka veel rohkem teha.

    1. Mul olid kaasas argaania ja avokaadoõlid, aga olen teinud ka nii, et hommikul kui näo ära kreemitan, käin kupuga üle :)

Comments are closed.