Teine videoblogi | vastame aski küsimustele

Teises videoblogis vastame askis esitatud küsimustele, mis olid peamiselt suunatud meile. Sortisin välja neid terve hulga, nii et video tuli jälle megapikk, hakkisin selle kaheks… Esimene osa on teie ees.

2S8A0403

Videost saab muuhulgas teada, millised on meie pere lemmiksnäkid, mis pesupulbrit ma kasutan, mis mind Meelise juures häirib, kas meil on teineteise ees saladusi, kui me peaks Eestist ära kolima, siis kuhu me koliks ja kumb meist on ikkagi positiivsem?

11 thoughts on “Teine videoblogi | vastame aski küsimustele

 1. Te, olete ikka lemmikud. Ma küll pole askis teilt midagi küsinud aga no olete vahvad.
  Mul tuli selle kuulõpuni on veel 100 euri vastusega nii muie näole, meil on ka just mees see paanika osakond. Kuigi kapid on süia täis auto paak on täis kuumaksud on maktud ja meil on ju veel 100 euri ja juba ta paanitseb :)

 2. :D:D @ Meelise silmapööritus päris lõpus. Raske on olla populaarne, eksju :D

 3. Te olete ikka üks super, hüper perekond ma ikka agajalt loen ja naeran ja vahest pisardan teie lugude üle :-) meil endilgi on nii, et mees pigem on selline, et küll toime tuleme jne mina jälle selline vastand, et ei me ei tule ära nälgime jne kuigi sügavkülm on igast manti täis kuiaineid jagub jnejne . :-)
  Ühesõnaga jälgin teid läbi fb ja siis loen blogi ja te olete LAHEDAD…

 4. See oli nii armas, kui Meelis su juuksesalku sättis. Te vist olete tõesti saatuse poolt kokku määratud :) Selline üksteise mõistmine ja ausus paneb kadestama.

 5. Su on väga uhked ripsmed, kus sa hoolduses käid,kui saladus pole ?

 6. Video oli tore, aga liiga lühike. Sättisin end vaatama mõnusalt, aga juba oligi läbi. Esimese video pikkus meeldis rohkem, aga selle video puhul meeldis, et sees oli tehtud-andis rohkem TV mõõdu välja. Videod on selle blogi tugevaim külg. Paluks tihedamini! :)

 7. Te olete super lahedad, ootan alati uusi postitusi. Mari sa oled nii särav, et sinu kuulamisega, läheb alati endal ka tuju heaks :)

 8. Hästi lahedad olete tõesti! Minule veel meeldib see,et kuigi Leenul on paar beebikilo veel olemas,ei ole igas loos juttu sellest,et “issand kui paks ma olen” . Ja huulekas on niii ilus :) tahaks ka. Avaldad nime ? Aitäh :)

Comments are closed.