Rasedus ja ripsmepikendused (+ loosimine!)

Ma olen aastaid olnud ripsmepikenduste kandja ja oma esimese ja parima ripsmetehniku leidsin ma täiesti juhuslikult kui ma Tallinna Televisioonis saatejuhi konkurssi korraldasin. Sattusin Evelini juurde kui ta veel Kakumäel töötas ja kuna ta tegi lihtsalt super tööd, siis ei häirinud mind ka kaugele käimine.

Siis ta kolis Mustamäele ja kui me Austraaliast tagasi tulime, olin kõpsti tema juures tagasi. Ja siis juhtus see, mis rasedatega võibki juhtuda – ripsmed kukkusid maha, alguses vahetasime liimi, ei midagi, ikka pidin kolme nädala pärast hooldusesse minema (jajaa, õigesti lugesite, kolme nädala pärast, sest Evelini töö oli imeline – ripsmed püsisid laitmatud ka kuu aega hiljem ja tavaliselt käisin hoolduses 4-6 nädala tagant!), no ja siis me saime aru, et hormoonid möllavad ja ma pean ikka mõneks ajaks ripsmetest loobuma. Seda eriti veel ajal kui selili olla oli täielik piin ja iga 2,5 nädala tagant seal selili lamada oli surm.

Vaadake kui ilus Evelin ise on :)
Vaadake kui ilus Evelin ise on :)

Aga nüüd on asjalood sealmaal, et Evelin avas täitsa oma isikliku privaatse ilutoa MiaBella, kus ta pakub lisaks ripsmepikendustele ka ripsmete värvimist, jumestust, näomaalinguid, depilatsiooni – kõike mida ühest ilutoast oodata võib. Ja kõik, kes panevad marimelli ja Evelini ilutoa FB lehtedele like’i, ja jätavad kommentaaridesse, millist protseduuri nad võita sooviksid – saavadki end jõuluks kauniks :)

Valikus on: ripsmepikenduste paigalgus/hooldus; ripsmete ja/või kulmude keemiline värvimine + kulmude korrigeerimine (vajadusel modelleerimine) ja individuaalne õpetus kulme joonistama pliiatsiga/kulmuvärviga oma igapäeva elus; meik (päeva,- õhtu,- foto,- pruudi,- meeste,- fantaasiameik); näomaaling; depilatsioon (sääred, jalad, kaenlaalused, näopiirkond).

Võitmiseks: pane kaks laiki – marimelli FB lehele ja Evelini MiaBella Ilutoa FB lehele, jäta siia kommentaaridesse (või marimelli lehel pildi alla) protseduur, mida sooviksid võita. Loosimine toimub 12.12.2014 ja oledki jõuluks kaunis :)

51 Comments

 1. Jõuluks ilusaks, super oleks, sünnipäevgi seal samas ju. Samas ei tea kuidas minu ripsmed raseduse ajal reageerivad, aga sooviks siiski Ripsmepikenduste paigaldust. :)

 2. Ripsmete ja/või kulmude keemiline värvimine + kulmude korrigeerimine (vajadusel modelleerimine) :D

 3. Sooviks ripsmepikenduste paigaldust. Ja miks mitte usaldada siis end nii kindlatesse kätesse! ;)

 4. Ripsmepikendusi sooviks. Pole veel kordagi nende moehullustega kaasa läinud kuna kardan, et satun miski halva tehniku otsa.

 5. Minu sooviks oleks rIpsmete ja/või kulmude keemiline värvimine + kulmude korrigeerimine (vajadusel modelleerimine).

 6. ripsmete ja/või kulmude keemiline värvimine + kulmude korrigeerimine (vajadusel modelleerimine) ja individuaalne õpetus kulme joonistama pliiatsiga/kulmuvärviga oma igapäeva elus

 7. Ripsmete ja/ vöi kulmude keemiline värvimine+ kulmude korrigeerimine ( vajadusel modelleerimine) .

  Ma lihtsalt vajaksin seda, loomulikult olen albiino, oma heleblondide juuste ja pm valgete kulmude ja rismetega, mis muidu üldse välja ei paista:D

 8. Ma pole 5 aastat ripsmeid käinud värvimas, seega oleks eriti äge lasta taas üle pikaaja kulmud- ripsmed keemiliselt ära värvida :)

 9. Ripsmete ja kulmude keemiline värvimine + kulmude korrigeerimine (vajadusel modelleerimine) ja individuaalne õpetus kulme joonistama pliiatsiga/kulmuvärviga oma igapäeva elus :)

 10. ripsmete ja/või kulmude keemiline värvimine + kulmude korrigeerimine (vajadusel modelleerimine) ja individuaalne õpetus kulme joonistama pliiatsiga/kulmuvärviga oma igapäeva elus :)

 11. Olen alati mõelnud depilatsiooni peale, aga küll pole raha ja siis pole aega, kuid siiski olen alati soovinud proovida.

 12. kulmude keemiline värvimine + kulmude korrigeerimine (vajadusel modelleerimine) ja individuaalne õpetus kulme joonistama pliiatsiga

 13. Kõige rohkem vajaksin ripsmete ja/või kulmude keemilist värvimist + kulmude korrigeerimist (vajadusel modelleerimist) ja individuaalset õpetust kulme joonistama pliiatsiga/kulmuvärviga igapäeva elus.

 14. Ripsmete ja/või kulmude keemiline värvimine + kulmude korrigeerimine (vajadusel modelleerimine) ja individuaalne õpetus kulme joonistama pliiatsiga/kulmuvärviga oma igapäeva elus. :)

 15. Ootan oma jõulubeebit ja hea meelega sooviks ripsmepikendusi, et rasedusega seonduvat tuhmunud ilu veidi täiustada :)

 16. Kulmude keemiline värvimine + kulmude korrigeerimine/modelleerimine + individuaalne soovitus kulmude igapäevaseks hoolduseks/värvimiseks

 17. depilatsioon sääred “Jagatud ” WOW. Sõber,Meeldib ” Ülimalt nunnu ja talvine pakkumine, kuhjaga fantaasiat Teile sinna, palju rõõmu ja edu ka ,ning jätkake ikka samas vaimus !
  (> ” ” ” ” ” ” <)
  ( ='o'= ) ( ='o'= ) ( ='o'= )
  -(,,)-(,,) -(,,)-(,,) – (,,)-(,,) mjäuu…
  Fortuuna soosingu korral, oleksin Võidu Teate eest Postkastis väga tänulik – Aitähh !

 18. Õhtumeiki tahaks:) meigin end palju aga profi tehtud meiki pole kunagi olnud. Läheks seda siis ka linnapeale näitama:)

 19. Soov oleks taas saada endale ripsmepikendused, ehk siis paigaldus,veel meeldiks kulmude korrigeerimine ja ilusaks tegemine või kaunis meik, mida ise teha ei oska :)

 20. Kulmude keemiline värvimine + kulmude korrigeerimine/modelleerimine + individuaalne soovitus kulmude igapäevaseks hoolduseks/värvimiseks
  värvimiseks.

Comments are closed.