Tšilli, mu arm!

Pealkiri on täiega eksitav, sest tegemist on tegelikult hoopis ühe loosipostitusega. Aga kohe kõigest lähemalt.

Mulle kirjutas juba mõnda aega tagasi Nahrini esindaja ja uuris, kas ma tahaksin oma lugejatele loosimist korraldada. No mis mul saab olla selle vastu, kui mõni mu lugeja endale midagi tasuta saab.

Tegemist on siis Šveitsis toodetud värsketest taimsetest toorainetest loodusliku kosmeetika, naturaalsete toidulisandite, tervisetootete ja maitseainetega. Link!

Mulle potsatas Smartposti pakk tšilli geeli (link!), kadaka kreemi (link!) ja artišoki joogiga (link!).

2S8A8096

Tegemist siis tšilli geeli puhul nahka pinguldava, rasva põletava ja tselluliidiga võitleva geeliga, mis sobib eriti hästi just lõtvunud nahale. Ja seda mul juba jagub. Kunagi pärast oppi kasutasin ma üht Nivea kreemi, mida ma Eestist millegi pärast enam ei leia. Loodetavasti hakkab tšilli minu käevartega sama tööd nüüd tegema, mida enne see Nivea tegi. Olen igaljuhul põnevil. Kreem ise lõhnab väga looduslikult, sellessuhtes ei ole mingi magus vaarikalõhnaline vms. Ja ma tean, see kõlab suisa idiootlikult, aga ma pidin seda oranži geeli mekkima – kas ikka on tšilline. Ojaaaa! Tšilli, mis tšilli!

2S8A8090
PS. see kreem ei sobi rasedatele. 

Kuna kreem on ikkagi tšillist ja võib panna naha õhetama, ei soovitata sellega päris maski teha. Esialgne naha “soojenemine” ja punetus on normaalne, kuna paneb vere ringlema. Kodulehel on kirjas: “Kandke probleemsetele piirkondadele hommikul ja õhtul väga kerge masseerimisega, kuni geel on täielikult imendunud. Kuna geel aktiveerib mikroringluse, siis on selle mõjul soojenemine ja punetamine täiesti normaalne. Normaalselt kaob see mõju tunni jooksul, kuid see sõltub nahatüübist. Tundliku nahaga inimesed kandku geeli peale masseerimata ja lasku sel ise sisse imbuda.”

Kadaka kreem on igasuguse lihasvalu vastu, meie majas heaks abimeheks, sest meil Meelisega mõlemal on komme hommikuti ringutada nii aktiivselt, et mingi lihas lihtsalt venib välja ja teeb valu. Tavaliselt oleme kasutanud kohe mingit geeli, nüüd proovime siis kreemiga. Usun, et looduslik kraam on ikka parem kui mingi suvaline apteegikraam.

Ja kolmandaks, artišoki jook, mis ausalt tekitab minus hirmu.

2S8A8095

Ma ei julge seda pudelit isegi avada vist… Igaljuhul peaks see ainevahetuse kiirelt tööle panema ja kaalu alandama, maksa puhastama ja… Tundub imeline :) Tarbima peaks seda kuuridena, kuu korraga, iga päev kaks-kolm korda pärast sööki üks supilusikatäis puhast kraami või siis vee/mahlaga lahjendatult.

Ma olen rohkem kui põnevil neid asju testima. Aga ma pidin ju kraami loosima. Ühesõnaga, trükkige netti nahrin.ee või klikkige siia! ja valige endale toode, mida te sooviks proovida, või kui teil juba on oma lemmik, siis valige see – igaljuhul, jätke mulle siia kommentaari link selle tootega, mida te saada sooviks. Teen loosimise kunagi siis kui juba Bulgaaria päikese alt tagasi olen ehk enne jaane, aga tooteid saate valida ja kommentaare jätta kuni 20.06.2016.

62 Comments

  1. Seal lehel on palju huvitavat ja esimese hooga ei suutnudki vaid üht toodet välja valida. Sõelale jäid lõpuks punaste marjade siirup lisaenergia saamiseks ja kadakakreemi seljavalude ja liigesevalude vastu. Kookose-vanilli duššigeel kõlab ka nii hästi!

  2. Ma täiega tahaks seda artisoki jooki. Lugesin kodulehelt et parandab enesetunnet peale igat joomingut ja suuremat söömingut Winnn!!!!!

  3. Sooviksin proovida tselluliidivastast tšilliga pinguldavat kehageeli! Hetkel käib usin trennitamine ja see kreem oleks keha vormimisel hea abimees!

Comments are closed.