Tulge mu supikööki!

Ma tegelikult olen sellega kogu aeg “behind the scenes” tegelenud, aga pole olnud mahti blogida.

Osalen ka sel aastal kodukohvikuga Uue Maailma Festivalil – reisilt tagasi ja kohe hakkan kokkama. Sel korral otsustasin siis supiköögi kasuks.

pildil Tom Yum kanaga

Eelmine aasta näitas edukalt, et pole pointi meeldida kõigile ehk teha kõigile midagi, teen midagi konkreetset – suppe. Veganitel ilmselt meie hoovi peale asja pole, sest… Isegi seenesupi teen Matsimoka suitsuliha ja sibulaga – see on niimoodi imeline! Menüüd koostades võtsin arvesse nii blogilugejate soovitusi kui enda lemmikuid – kindlasti saab Tom Khad ja seljankat. Ja ma teen pelmeenisuppi (isetehtud pelmeenidest loomulikult) – see on mu ema pärandatud variant keedetud pelmeenidest. Meie kodus korra kvatralis ikka teen. Täiega hea! Aga selleks, et meile tere öelda ja suppi mekkida, tuleb kohale tulla!

Kõik supid maksavad 3 eurot, olgu nad siis soolased või magusad.

Ja nagu ma ka eelmisel aastal pakkusin – beebidega olijad saavad soovi korral 40kraadist vett piimapulbri jaoks. Tulge küsige julgelt! Täitsa tasuta lähen lasen vee soojaks ja soovi korral saab Aptamil Allergy Care pulbrit ka. Mõned purgid on alles, sest Hedonist sai reisi esimesel päeval sujuvalt täitsa piimavaba poiss! Ja kui kellelgi püreetuubi hädasti vaja on, leian seda ka kapist!

Heh, ja eelmisel aastal ma aadressi ei pannud, vaid kirjeldasin, kus me asume (Koidu ja Videviku nurgal) ja olenemata punasest vaibast ei leidnud paljud meid üles..

VIDEVIKU 33 (pange gepsu sisse) hoovis peaksid kõigi eelduste kohaselt laiuma suured sinised Saku telgid, vaip tuleb ka (muidu poleks me ju marimell). Ehk sel korral jõuavad ka need, kes eelmisel korral mööda kõndisid.

Kohtumiseni juba 3. septembril kell 12! Supiköök on avatud kuni supid otsa saavad. Eks me update’me ka Facebookis supiköögi ürituse lehel- siin!

13 thoughts on “Tulge mu supikööki!

 1. Mulle Tom Kha maitseb meeletult, aga kuidas sul pildi peal see supp nii punane on, mul tuleb enamvähem valge, kas panen kookost rohkem? Kas sa lisad mingeid maitseaineid veel, või ainult vesi ja see Tom Kha purgis valmis koostis? Ma pean silmas just mingeid maitseaineid lisaks? Tahaks ka väga tulla maitsma su suppe.

 2. Kas liitusid selle püramiidskeemiga, mida Postimees kirjeldab?

  Sry, kui link ei toimi.

 3. Kas homme pisimaolised pool portsu ka tellida saavad? Tahaks mitut proovida aga ise tead, et ei mahu ju :P

 4. Supiköök oli hea mõte! Tom kha oli lihtsalt super! Esimesest laarist supist jäin ilma, aga siis sain teisest laarist osa. Oleks tahtnud kõiki suppe proovida, aga väikesemaolisena sain süüa ainult poolt suppi. Ole nüüd hea tüdruk ja pane oma toidublogisse üles oma suppide retseptid. Täna sõin ka Koidu tn ääres kellegi teise kodukoka tehtud Tom kha suppi, aga see oli teise maitsega. Sinu oma oli parem! Niiet hari meid ka kokkamises ja avalda oma retseptid :)

 5. Lugesin seda retsepti. Aga tahaks sinu teiste suppide retsepte, mida pakkusid :)

  1. Tule parem suppi sööma teinekord :)
   Retseptid ju põhimõtteliselt blogis olemas, ega ma ei mõõtnud ega lugenud seeni-porgandeid :)

Comments are closed.