Kes keda kopib aka nägin Malluka blogiposti

#KOOSTÖÖ

Reaalselt, mu telefonis on 13. jaanuarist pildid, mille blogipost on olnud ootel, kolimine tuli vahele jne. Ja siis vaatan paar päeva tagasi Malluka posti ja tal suht samad pildid. Nüüd mul on tunne, et kui ma blogin, siis kõik arvavad, et ma Mallu copycat.. Aga vahet pole, kui meie mõlema magamistoasahtlid Lelodest pungil on, pole midagi teha. Mina täna Lelodest ei räägi.

Räägin hoopis muudest uutest leidudest, mis mind totaalselt üllatasid. Kirg.ee on mind juba viimased ma ei tea mitu aastat leludega varustanud ja pidevalt uusi põnevaid tooteid katsetamiseks saatnud. Mul pole vist sõbrannat, kes poleks minult vibraatorit kingiks saanud ja siiani ei ole mitte keegi kurtnud. Kõik on rahul(datud)!

Kes videot ei juhtunud nägema (vaata siit!), siis annan ka kirjalikult väikese ülevaate, aga videos näeb paremini seda liikuvust, seega soovitan vaadata.

Womanizer Premium 2

Ma pean tunnistama, et ma olen Lelode poolt nii ära.. hellitatud, et Womanizer on alati olnud minu jaoks nagu “vaese mehe” vibra. Aga mida aeg edasi, seda rohkem ta areneb ja teistele kandadele astub. Kui me mõni aasta tagasi Berliinis mingil seksmessil käisime, oli just Womanizer see, mis oli kinkekotis kõigile piletiostjatele ja ma olin mingi.. phh.. jama. No kui kõik teised, võisidki olla jamad, siis see.. ma luban teile, töötab nagu kellavärk.

Kui muidu hakkavad vibraatorid ja kliitoristimulaatorid tööle nupust, siis see hakkab tööle puutest. Näita talle vaid mokki ja ta juba hakkab vibreerima. Ma olin taaskord maksimaalselt skeptiline selle osas.. Aga ma söön päriselt oma sõnu. Das is da thing!

Satisfyer Twirling Fun

Kui üks asi on naljakas, siis on see see. Esiteks, vaadake selle kuju. Ma tean, mida te mõtlete – mida selle pliiatsiga teha?! Aga nagu te isegi ilmselt kogenud olete – pole oluline emmi suurus, kuju, pikkus või läbimõõt, vaid mees, kes sellega midagi teha oskama peab. Seega, ärge alahinnake seda pisikest. Ta teeb oma töö ideaalselt ära.

Lisaks oli mu pakis paaridele mõeldud Double Fun, mille loosist saab osa võtta meie Instagramis. Seda ma proovinud ei ole, aga olen üsna kindel, et kui need kaks ülemist mind rahuldasid, siis oleksin ka sellega rahul. Selle vibraatori plussiks on kindlasti see, et tal on kolm erinevat võimalust seda juhtida – saad seda vahetada lelu peal olevast nupust, kaasasolevast puldist või äpist. Ja nagu mulle ikka meeldib öelda, sina kannad, mees mängib äpiga. Eriti hea oleks see, kui sa paned selle endale sisse ja lähed näiteks sõbrannadega peole või.. miks mitte, oled ka (üksinda) magamistoas ja mees saab sind “juhtida”.

Uuenenud on ka Intt geelide ja õlide kollektsioon – nimelt leiab sealt uue Vegan sarja, kookosearmastajatele ideaalne. Meie pere lemmik on jätkuvalt see suhkruvati oma. No ei saa üle sellest, see annab seksile nii mõnusa lõhna ja vibe’i juurde.

Ma päriselt olen seisukohal, et kui sa ise oma elu põnevaks ei ela, siis keegi teine seda ka sinu eest ei tee. Seega, 2022 võiks olla “panen hullu” aasta ja teen neid asju, mida ma varem pole teinud. Ei karda proovida uusi asju, hüpata pea ees vette jne. Diil?

PS! Koodiga marimell saab kirg.ee e-poes alati soodukat. Ka soodukate ajal :)