UPS, jälle reisile…

Kaanefoto: Muz Hotel kodulehelt

Kui me Hedoniga selle viimase hetke pakkumise saime paar nädalat tagasi, siis mind hakkas nii kripeldama, et meie sõbrannaga lähme jälle reisile ja Hedon-Meelis peavad Eestis passima. Jaanid ka, mingi mõttetu aeg. Pooled kohad on kinni ja inimesed on linnast kuhugi maale sõitnud. Tahaks nad ka reisile saata. Olgu pealegi mingi odavreis, aga ikka põnevam kui Eestis passida.

No jaanid on sellessuhtes jura aeg, et kõik nagu pidutsevad ja joovad, aga lapsega ei viitsi ju kuskil sellises kohas olla. Pealegi teeme me tuld ja grillime suvel nagunii nii tihti, et ka lõkkel viineri küpsetamine pole midagi erilist.

Jah, üks meie sõber küll kutsus Meelist-Hedonit enda juurde, aga ma tean juba eos, et sellest tuleb katastroof. Seltskonnas on ikkagi enamasti suured inimesed ja vist üks laps, kes on ka 12aastane. Seega ei mingit konkreetset lõbu. Jah, okei seal on batuut ja liumägi, aga no kaua sa seda aega sisustada ei saa. Jaanipäevad on Meelisel alati kuidagi metsa läinud. Eelmine aasta oli tema sõnul üle väga pika aja tore koosolemine. Siis ta oli Kadri juures, aga seal jälle oli lasteprobleem :D Hedon trippis suht üksi.

Hakkasin siis igast pakkumistel silma peal jälle hoidma, et ehk tuleb mingi hea viimase hetke pakkumine. Nova lehel on eraldi rubriik “viimased kohad”. Seal oli ja ei old. Peamiselt Bulgaaria, aga kuna Hedon just Bulgaariast tuli oleks nagu nats naljakas, et ta uuesti sinna läheks. Meelis ise ütles, et tema eelistab üldse Türgit, sest kuidagi ei ole tõmmet selle Bulgaaria suhtes.

Kirjutasin siis oma heale sõbrale ABC Reisidest, et ole armas, tšekka enda süsteeme ka ja anna teada kui midagi a 400€ väärtuses kahele tekib. Eile tuligi kauaoodatud email…

Vaatasin veel täna neid Türgi reise ja pakuks sinu eelarve juures siis hetkel järgmised variandid:

Hotell Muz 3***/ Hästi hea 3* hotell omas kategoorias, asub otse rannas (üks väheseid) ja Alanya linn on ka samas lähedal, ideaalse asukohaga. Muidu selline pisike hotell!

Hotell Saritas 4****-soodsaim 4* hotell!

Hotell Bone Club SVS 4****/ – soodsaim 4* hotell!

Hotell Grand Lukullus 4****-/ Ka hea ja mugava asukohaga hotell. Kemeri keskuses ja mere lähedal.

Mis arvad? Kõik varasemad väljumised on juba välja müüdud!

Ma olin neid kõiki ka ise juba vaadanud ja lugenud Novatoursi lehelt kommentaare, ühel oli söökla keldris peldiku kõrval, teisel jälle asukoht paha jnejne. Kõige enam kiidusõnu oli selle Muz’i kohta ja mulle meenus, et keegi eelmisel aastal meil blogis ka kiitis seda ja seal on lastebasseini ala, teistes olid suured basseinid… Seega näete ka blogilugejatest ja kommenteerijatest on kasu. Aitäh teile – kommenteerige ka edaspidi, sest asjalikud kommentaarid on alati oodatud.

Ühesõnaga Meelis ütles, et kuule, kas see Muz oli see kus need banaanid olid ja ma ütlesin, et jaja, just see sama – muz tähendabki türgi keeles banaani.. ja Meelis oli müüdud. Suva, et 3*, aga kõik hinnas ja meri lähedal ja linn lähedal jne.

Lühidalt öeldes – poisid panevadki Türki minema. Muideks, see on Meelise esimene reis Hedoniga kahekesi, eks paistab kuidas ta hakkama saab. Ma usun, et väga hästi, kui ma riidekomplektid särk-püksid toon-toonis kaasa pakin, sest muidu oleks Hedon riides nagu… kloun :D Ja arvestades Meelise huvi teda igal sammul pildistada, siis peab ta normaalselt riides olema, et mul Bulgaarias olles pilte vaadates piinlik poleks :D

8 thoughts on “UPS, jälle reisile…

  1. Muz’is 3x käidud, kui l6butsevate noorte lärm ööund ei häiri, siis igati ok hotell.

  2. Kui Meelisel ja Hedonil Alanyas abi vaja siis olen Alanyas täitsa olemas :) Muz muide päris hea asukohaga ka, kuigi linna ikka veidi kõmpida samas asub rannas.Ilusat puhkust !

    1. No küll nad jalutavad ja seiklevad bussiga, eelmine kord saime hakkama, saavad ka sel korral. Aga annan Meelisele su kontakti edasi, eks suhtleb ise, võid talle Türgi ajal marimelli postkasti ka kirjutada ;) me mõlemad jälgime seda!

  3. Hei! Mis hind siis lõpuks kujunes kahele? Ma hea meelega läheks ise ka minema jaanideks, üle-eelmisel aastal veetsime perega jaanid Itaalias, oli väga mõnus!

  4. Oi ma reisiks ka veel rohkem kui saaks! Jaanuaris olime 3 nädalat Tenerifel, märtsis oli Rootsi kruiis sõbrannaga, aprilli lõpus nädal Bulgaarias, mais käisime lastega Stockholmis, augustis on Amsterdam (esimest korda peale laste sündi lähme mehega koos reisile), Septemberis nädalaks Rumeeniasse ja novembris sõbrannadega Londonisse! Ja juba vaikselt otsin jaanuariks Aasia lennukipileteid!

Comments are closed.