Kleidipildid ehk käisin kaltsukatiirul

Naiste värk, kapp ajab üle, aga selga pole midagi panna. Ma olen vana kaltsukahunt. Limiit on 5€. Üle selle ma kleidi eest naljalt välja ei käi. Peab ikka väga hea saak olema.

Käisin juba enne eelmist Bulgaaria trippi Paavlis, tagasitulles ka, paar päeva tagasi ka, sattusin pakendikeskusesse ja siis läksin Kadaka kirbukasse ka.

Ülemisel avapildil on Paavli saak – selle rohelise kleidi ajasin ma üldse õe riidepuult ära, sest ma arvasin, et see võiks sobida. Sobis. Ta ütles, võta siis endale. Tänks! Keskmine kleit on tegelikult ostetudki selleks, et saaks randa minnes randivaba olla :) Ja see kolmas hõlst on ka selline rannakas, piisavalt pikk, et hommikusöögile minna, aga liiga lühike, et linnapeale minna.. Selline mugav sups selga-sups maha basseinikas.

Need pildid ma saatsin Meelisele, et mida võtan, mida jätan. Ta ütles, võta keskmine, võtsin roosa :D Mul on liiga palju neid riideid, mida Meelis soovitab ja ma hiljem ei kanna, sest need pole ikka päris need… Mida vanem eit, seda roosam.. jakk :D

Kadaka Kirbukas ma proovisin hunniku riideid, aga lõpuks võtsin ainult paar asja…

See pintsak oli täiega tuus, 3€. Võtsin.

Selle esimese valis jälle Meelis.. No ei sobi mulle mingi x pikkus. See ruuduline oli tegelt megalahe, tagant pikem, aga no ma olin nagu kiles viiner sellega. See kollane keskmine oli totaalne lemmik, 3€. Mul sama värvi trikoo ja.. rannapeole! :) või ma ei tea kuhu, mu meelest täiega äge kleit!

Kõige vasakpoolsema kohta ütles Meelis, et see sobib kuskile fotoshoodile ja kuna meil hetke seisuga on plaanis esmaspäeval pildistama minna, siis mõtlesin, et ah, see viiekas ei tapa, võtan ära. Keskmise võtsin ka, 3€. Äärmine jäi poodi, veits kitsas või jaaa…

Praegu vaatan oma valikuid ja mulle tuli meelde mingi kommentaar Tai ajast, et.. ma kannan liiga nooruslikke riideid. No jumal, ma ei tunne end 35selt, või mingi vanamutina. Üldse see stiili-teema on täiega läbi käinud viimasel ajal blogidest ja no mul küll pole mingit konkreetset stiili. Kannan, mis mugav on, näeb khuul välja. Pärlitega tennised, iga kell. Võrkkleit, vabalt. Roosa tagi, milles küsimus. Ma ei tea, ma vist peaks tõsiselt oma stiilile mõtlema.. Normaalselt riietuma hakkama :D

Mis te viimati ostsite? :D

 

14 Comments

 1. Viimati ostsin endale/lapsele/mehele Pepcost asju
  Well,hinnas ülemõistuse odavad
  Asuvad nauticas ja magistralis

 2. sul on kohati mammilik ja kohati väga nooruslik 20+ riietusvalik :P:)
  see jumpsuit ja sinine kleit roosa jakiga on lahedad. lisaks see hõlmik-tuunika pluus ja kollane kleit on ilusad.
  viimati sain ise sendikast paarid eurod kokku – teksad, mehele heledam t-särk tööd õues soojas tehes ja paar ilusat pluusi a mõõt oli vale.

 3. Kleitidest ma näiteks oleksin just võtnud selle Meelise valitud – jummalast äge – ja ruuduline näeb mu meelest su seljas just kena välja, naiselik. Kollase oleksin kindlasti valimata jätnud. Mulle üldse ei meeldi need pikkused ja lõiked. Tunduvad minu vanuse jaoks liiga nooruslikud:D

  1. No näed :)
   See ruuduline oli tegelt megakitsas, pildil ei paista välja.. Ja see Meelise oma oli imeliku lõikega, pluss eest mingi kiskus kiiva :D

 4. Ma ka viimasel ajal skoorin kaltsukast asju. Ostan ka oma teismisele poisile sealt, sest ta kasvab nii ruttu välja riietest.
  Roosa on suviti mu lemmik. Olen kohe 34 aastane ja ammu enam ei huvita, mida teised mu riietusest arvavad. Kui tahan olen noortepärane. Ja no üldse,30-45 pole ju vana! :)
  Sulle sobivad su kantavad riided, olen Sind näinud ,kui olete perega meie mänguasjapoes käinud, ja näed hea välja. Viimati müüsin Teile tõuksi:)

 5. Mulle meeldib väga ruuduline kleit sinu seljas. Vähemalt välja paistab, et kenasti paras. Iseasi muidugi kuidas ennast selles tunned.

 6. Pepcosse jätsin 80€ …omale mingi 26€ eest (kardigan 6€, käekott 5€, seelik 5€, 2 pluusi kokku 8€ ) ülejäänud sai tütar. Odavam, kui Humana :D

 7. 7euriga trennikomplekti ja poisile 5kaga Paw Patrol lühkarid :)
  Muuseas roosa tagi jumala äge. Thumbs up.

 8. Ma soovitaks Meelist siiski kuulata, tema valitus riietes sa näed pikem ja kõhnem välja. Enda kitsastes ja lühikestes jakikestes aga suurem, kuna need rõhutavad su kõhtu. Proovi vahelduseks äkki oversized jakke – need teevad pisemaks ja on ka vägagi nooruslikud :)

 9. Sa võiksid teha eraldi postituse, kus tood välja Tallinna parimad (sinu arvates head/väga head) kaltsukad :)

Comments are closed.