Meelis kirjutab: kes rohkem seksi tahavad – mehed või naised?

marimell

Möödunud nädalavahetusel rokkis, või oleks õigem öelda, läks viraliks, lugu sellest, kuidas üks naisterahvas on 13 aastat elanud ilma orgasmita. Pärast tema postitust osteti kogu pood vibraatoritest tühjaks. Ehk siis järjekordne näide, et blogil on jõud ja võim teha midagi erakordset, kui vaid sellest hästi kirjutada ja vajutada inimeste murepunkti, ehkki antud valguses oleks õigem öelda, G-punkti.

Selle loo juures pani mind hämmastama väga mitu asjaolu. Loomulikult oli selleks pealkiri ja sisu, mis keerles selle ümber, et naine pole 13 aastat orgasmi saanud, kuid nüüd väikese vibraatori abiga tal see õnnestus. Esiteks – what the actual fuck? 13 aastat? Müstiline number minu jaoks. Kolmteist aastat sitta seksi – maha visatud aeg ju. Mul reaalselt hakkas sellest naisest kahju.

Aga siis hakkasin ma lugema kommentaare ja selgus, et selliseid orgasme mitte saavad naisi on veel. Kümneid, kui mitte sadu. Püha jeerum, kus riigis ma elan? Pole siis ime, et kõik nii tusaselt ringi käivad ja pidevalt mossis on. Teate seda lauset, et “Happy wife, happy life.” Jah, iga naine ei ole õnnelik, kui ta uue komplekti panne saab või uue blenderi. Õnn saab alguse hoopis mujalt.

Siis tabas mind järgmine ehmatus. Okei, kuna tegemist oli loosiga, siis jah, oli seal palju kommentaare – aga et neid oli üle 400, oli minu palju näinud silmade jaoks liig mis liig. Üle 400 naise soovib endale vibraatorit. See tähendab, et üle 400 naisel on probleeme seksiga. Kuhu ma selle jutuga jõuda tahan on hoopiski see, et kuidas see teema naisi käima tõmbas. Mul jäi selline mulje, et naised on nagu nümfomaanid. Kõik ikkagi keerleb ümber seksi. Ma ei tea miks, aga mina olen alati arvanud, et mehed on need 24/7 kiimas olevused, kellel väga vahet ei ole, sest ropult öeldes – auk on auk, pauk on pauk. Ehkki tegelikkuses see nii ei ole. Aga see on juba muu teema.

Kas tõesti naised tahavad rohkem seksi saada kui mehed?

Kiideti ka autorit, et ta nii vabameelne on jne. Aga kas siis naised omavahel sõbrannadega ei räägigi seksist? Et issand, mu mees teeb nii ja naa, või issand, see tüüp sealt Ihast/Tinderist/viimasest klubiskäigust on täielik täkk ja teeb selliseid trikke, et hoia ja neela. Kõik nahistavad ära ja siis viisakalt valetatakse üksteisele näkku, et oo, nii hea oli? Seda nii oma paarilisele kui ka sõpradele.

Milleks? Mina just soovitaks, et rääkige ja jagage kogemusi. Miks mitte ka nippe. Mulle näiteks üks 16aastane kutt hakkas vägagi näitlikult seletama, kuidas naist puu najal kõige parem panna on. Kentsakad soovitused, aga kui aeg ja koht sobiv on, siis miks mitte paar nõksu appi võtta.

Aastaid tagasi toimus Eestis selline üritus nagu Sekspeditsioon, kuid kuna huvilisi oli nii vähe, siis selle korraldamine ei tasunud ära. Mul on tunne, et aeg on see taas ellu äratada. Aga kuidagi niimoodi veebis või nii et keegi kohale ei peaks tulema, ent ometigi saaksid kõik kõigest osa. Eestlane on ju tagasihoidlik ja ei taha, et keegi teaks, kui ta sekspoes käis või Fifi erootikabutiigist omale soodusega vibraatori soetas. Äkki selles ongi viga, et keegi ei räägi kui orgasmivaene sekselu tal on. Kui sellest räägitakse, siis ehk muutuks inimesed vabamaks ja ei piirdu ainult netis porno ja sidumispaelte vaatamisega. On aeg “kapist” välja tulla.

Vaadake mida Epp Kärsin näiteks teeb. Täiesti häbitundeta käib mööda ilma ringi ja pajatab seksist ning selle kasulikkusest. Kõik tema lingam koolitused on alati välja müüdud. Hea turundus või reaalsus?

Seega ei saa väita, et teema inimesi ei huvita. Huvitab ja oi, kuidas veel. Aga miks siis häbenetakse sellest rääkida? Loomulikult on jah, erandeid, kes ilmselt kohe pärast vahekorda kellelegi videokõne teevad, aga siiski enamus on sellised laupäeval pärast kella ühtteist nahistajad. Kui sa aastaid seda ühte sama asja teed, ega siis ei lähe järsku asjad paremaks.

Alustage kasvõi sellest, et te räägite oma partneriga, mida keegi soovib või äkki on mingi fantaasia. Loomulikult ei pruugi alati need kõik tõeks saada, sest partner võib olla konservatiivne. Meie puhul on ka samamoodi. Oleme teineteisele asju rääkinud (üpriski ausalt) ja mõningaid mõtteid ka teoks teinud. Kuid on jäänud asju ka tegemata. Oluline on suhelda. Naistele meeldib ju rääkida – miks mitte seksist?

Tulles siis tagasi pealkirja juurde, et kes siis rohkem seksi tahavad, kas mehed või naised? Mul on sellele lühike, aga aus vastus, mis põhineb minu elukogemusel. Mehed tahavad rohkem seksi siis kui nad on vallalised ja naised tahavad rohkem seksi siis kui nad on suhtes. Nii lihtne see ongi. Või on kellelgi vastupidiseid väiteid?

Viisakas oleks siinkohal vist ise ka mingi loos või giveaway korraldada. Ja loomulikult anonüümne, sest tuleb välja, et keegi ei soovi avalikult tunnistada, et neil kodus vibreeriv sõbrake kuskil peidus on. Huvitav, kas seda varjatakse ka oma elukaaslase eest? Kas mehed varjavad naise eest seda kui nad dušši all eneserahuldusega tegelevad?

Jube palju küsimusi on siin loos ikka tekkinud. Aga võtan need nüüd kenasti kokku. Kes siis rohkem seksi tahavad? Mehed või naised? Miks ei räägita veel nii vabalt seksist? Miks häbenetakse öelda, et kodus on voodielu vürtsitamiseks kasutusel lisavidinad? Kas 13 aastat ilma orgamista elada on okei? Kas sina räägid oma elukaaslasele kus ja kuidas sa end rahuldad?

Ja et lugu ikka positiivse noodiga lõppeks, siis Leenu ütles, et ta kirjutab lõpu…

Ma lugesin seda Meelise postitust ja kohati tundsin seal isegi enda ära, et pimedas toas teki all laupäeviti. Ma noorena elasin üsna raju sekselu, kui ma sellest pajataksin, siis hoiaksid pooled inimesed ilmselt peast kinni ja teine pool kes loeks, ei usuks. Ma olen käinud igasugustel üritustel, nii sellistel kus seksiti kui ka neil kus ei seksitud. Ma olen sõna otseses mõttes sattunud kogemata Rootsis olles korteripeole keset päeva, kus toimus räigem grupiorgia. Minu jaoks ei ole need täna enam atraktiivsed.

Samas tuleb tunnistada, et minu esimene vibreeriv sõber tuli mu ellu just Fifi butiigist ja oli väike armas must paaride Lelo NOA.

Ja kuigi ma pole väga kindel, et ma tahan seda siin suurelt avaldada, aga mis seal ikka – see väike Lelo on imeline. Ma ei valeta, kui ma ütlen, et esiteks pole mul orgasmiga kunagi probleeme olnud ja väike nutt käib hea orgasmi juurde, siis see Lelo… tekitas selle tunde mulle 21 korda järjest (ühe akti ajal). Ma olin läbi nagu Läti raha, lihtsalt väikesest vibraatorist.

Kui blogilugeja mulle üht liblikat soovitas, siis ei läinud kaua, et see mulle pakiautomaati potsatas ja ka sellele ei ole mul ühtki halba sõna öelda. Sellega saad sa luua endale ise telefonis täpselt sellise rütmi nagu sa soovid, see on sama imeline kui Lelo, aga minu meelest vibreerib kuidagi häälekamalt. Tegelikult ilmselt ei kuule seda keegi, aga mulle lihtsalt tundub. Noh, umbes nagu see, kui ma esimest korda tupekuule proovisin, mul oli tunne, et ma kõnnin ja kõik kiliseb ja koliseb nagu sõjaveteran, aga tegelikult ei kuulnud seda heli keegi teine peale minu.

Ja hea uudis ongi see.. Naiste värk, pikk eellugu, lühike lõpp – kui Meelis mulle selle loo ülelugemiseks saatis, siis kirjutasin mina sel samal sekundil Fifi butiigile, et äkki loosiks midagi välja ka. Ja kuna Fifi seisukoht on see, et seksuaalsus ja erinevad lelud on koos nautimiseks (mitte partneri eest peitmiseks), siis loosivad nad hea meelega välja ühe toreda lelu. Vaata ringi Fifi lehel ja kopi kommentaaridesse selle toote link, mida sa tahaksid võita, kirjuta juurde, kas endale, partnerile või hoopiski koos nautimiseks.

Ja ärge unustage ka Meelise küsimusi, mis tal tekkisid: kes siis rohkem seksi tahavad? Mehed või naised? Miks ei räägita veel nii vabalt seksist? Miks häbenetakse öelda, et kodus on voodielu vürtsitamiseks kasutusel lisavidinad? Kas 13 aastat ilma orgamista elada on okei? Kas sina räägid oma elukaaslasele kus ja kuidas sa end rahuldad?

Loosimise teeme 28.06.2018, siis olen reisilt tagasi ja aega tegeleda ja teil aega tooteid valida :)

94 arvamust postitusest “Meelis kirjutab: kes rohkem seksi tahavad – mehed või naised?

 1. Hei Marimell.
  Ma pole kunagi siin kassa rääkinud ega midagi aga nüüd teen seda. Olen 24aastane, 5aastat olen elanud koos elukaaslasega. Ja Sinu jutt on jumala õige naised vajavad rohkem seksi kui mehed kooselu vältel.
  Sellessuhtes et minu tutvusringkonnas samas ei räägita seksist aga sama kui keegi toob selle teema üles siis nad ei häbe ka ( eriti paarid ).
  Meil elukaaslasega on kodus paar mänguasja
  ja ütleks nii et kasutame neid pigem eelmänguks ehk soojenduseks! Lõppude
  lõpuks on eelmäng ka ju vajalik!?
  Aga selle liblika võtaks küll ära :)

 2. oota misasja. ta rõhutas oma blogis KORDUVALT, et tal ei ole olnud 13 aastat sitta seksi, vaid tal on olnud 13 aastat head seksi, lihtsalt orgasmita.

  ja 400 kommentaari naistelt, kellel kõigil voodis sitasti on? ei, 400 kommentaari naistelt, kes kuulsid, et on võimalus saada VEEL PAREMAID kogemusi.

  uskumatu, kuidas te suudate juttu väänata originaalist täiiiesti erinevaks. peaksite tagasi delfi kirjanikeks ikka minema..

 3. https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-noatm-paaridevibraator

  Ma arvan et partneriga algusaegadel oli soov mõlemapoolne ja igal vabalhetkel sai koos tegevuseks aeg leitud.Meie puhul oli soov võrdne.Kui armastatakse üksteist siis soovitakse ju võimalikult tihti .Kuna nyyd peres kaks pisikese vahega sündinud põngerjad ,siis nendeks tegevusteks jääb jube vähe aega.Alati jääb pooleli kuna keegi pisem pesamuna vajab oma tähelepanu.Niisiis on praegu partneriga oma aeg peaaegu olematu,siiski üritame leida ka teineteisele aega.Ei saa ju lastele ka öelda,et minge nüüd magama.Emme ja issil on vaja muude asjadega tegeleda .Üritame jagada ennast võrdselt.Esikohal on praegu meil põngerjad.,kuna nad veel väikesed ja vajavad nii palju jälgimist :).Tore oleks proovida küll mingit abivahendit.Pole kunagi veel proovinud,vajadust ei ole olnud .

 4. Naised! Või ei, peaks vist ütlema, et mina kui naine tahan kordades rohkem.
  Muidugi, selleks et tahe peale tuleks peab ka motivaator olema, n.ö käima tömbaja.Niisama teleka ees vedeledes seda üldiselt peale ei tule.Lelusid mul kodus hetkel veel ei ole, kuid kindlasti see lähiajal minu kappi saabub…

 5. Ma ei saa seksielu puudumise üle kurta. Seda on kahel nädalal kuus. Okej jah vähe, aga vaid nii palju on mees kodus ühe kuu jooksul. Pigem oli meie jaoks üllatus see, et kui mina kaalust alla võtsin, siis pidime teineteise kehasid uuesti tundma õppima, sest see, mis varem oli hea, enam seda ei olnud ja naudingut täiel määral ei pakkunud. Abivahendeid kasutanud siiani ei ole, aga tahaks ikka proovida. Silma jäi selline vidinake https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-tianitm-3-paaridevibraator

 6. https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-tianitm-3-paaridevibraator see on täpselt puudu meie elust praegu. Kuna hetkel on meil partneriga nö uuesti avastamise ja suhte vürtsitamise aeg, siis see oleks super meile. Seksi osas on praegu nii, et me môlemad tahame sama palju koguaeg seksida. Räägime sellest palju ja teeme igal vôimalikul hetkel. Varem me pole nii avameelselt sellest rääkinud, aga nüüd ei pelga me seda teha ja naudime seda väga :)

 7. Eestlastele, minu arust, annab veel tunda nõukaaegne keskkond, kus seks oli tabu ja lapsi tõi üldse toonekurg…samas uudishimu ja avameelsus järjest kasvab ning nö “põranda all” käib igati vilgas, tabuvaba tegevus, tean, millest räägin. Meie peres ei ole seks tabu, oleme väga vabameelsed inimesed ning naudime üheskoos kõike (ja kõiki :D )
  mina sooviksin oma magamistoa sahtlikogu selle vidinaga täiendada, erutav tegevus meile mõlemale kui ma ise endaga tegelen…
  https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-sona-cruise-stimulaator

  1. Palju õnne! Võitja on 13. juunil kommenteerinud G! Kingime sulle Lelo Sona Cruise stimulaatori, mis pole tavaline vibraator vaid hoopis helilainetel toimiv sekslelu, mis stimuleerib kogu kliitorit, ka seda osa mida silmaga näha pole. Tegu on väga uue tootega mis on hetkel butiigi bestseller ja saanud palju (super)head tagasisidet.

   Palun võta ühendust info(at)fifi.ee ja lepime kokku, kuhu kulleriga sinu kingituse saadame.

   Õnnitleme veelkord!
   Fifi butiik

 8. https://www.fifiboutique.com/et/a/liblikakujuline-nutivibraator
  Ma tahaks selle ära proovida :)
  On olnud eelnevalt ka vibraator mis ausalt öeldes oli jumala mõtetu ning olnud ka teisi lelusi. Voodis olen sellins mitte eestlaslik tsikk, veits karmimad mängud meeldivad
  Võin käsi südamel öelda et hetkel olen mina see kes aina tahaks, mida rohkem saan seda rohkem tahan.
  Ja ei häbene ka sellest rääkida, me kõik teeme seda ju , so why not. Alles hiljuti oli ka see tabu mu jaoks, asjatamine oli ainult magamistoas pimedas teki all. Aga mingi aeg käis plõks peas ära ja naudin sajaga nii end kui partnerit sellel ajal. Pea 30-nene, oleks aeg juba end enesskindlalt ka voodis tunda

 9. https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-tianitm-3-paaridevibraator võiks olla põnev kaaslasega naudinguks. Ma arvan, et see point, et naised tahavad rohkem suhtes seksi võib olla tõsi, aga eelkõige sellepärast, et paljude naiste enesehinnang on seksiga seoses. Seks kinnitab, et sa oled endiselt atraktiivne ja ihaldatud ja eriti sellistes veits kinnistes ühiskondades, kus väga palju enda tundeid avaldada ei osata, on see väga oluline.

  1. märgiks veel, et see kes suhtes rohkem seksi tahab, see sõltub sellest, kellega suhtes olla :P eelmises suhtes tahtis mees rohkem ja mina tahtsin siis kui teadsin, et ta viitsib näppudega piisavalt teha.
   praeguses suhtes on täielik müstika. seks on hea ka orgasmita. alati ei pea finišeerima, olen avastanud nii palju muud seksi juures. ja üllataval kombel olen kogu aeg valmis, kui tema poolt või kogematagi mingi signaal tuleb.

 10. Tundub, et Meelis sai asjast natuke valesti aru. Mitte naised ei taha rohkem seksi, vaid soovivad rohkem seksi nautida. Kui sa ikka orgasmi ei saa, siis vaevalt nad mehest rohkem seksida tahavad.

 11. Mulle tundub, et siin ei olda küll absoluutselt postituse sisusse süübitud. Jutt polnud ju absoluutselt sellest, kuidas 13 aastat ollakse head nägu tehes nahistatud ja pärast takka kiidetud, et maru hea oli. Hoopis vastupidi, arutleti omavahel, katsetati uusi asju, sealjuures nauditi väga seksi, aga lihtsalt tulemust orgasmi näol ei olnud. Eks see on ka muidugi prioriteetide küsimus, kui lähtuda põhimõttest “auk on auk ja pauk on pauk” ning eesmärgiks on tõesti ainult pauk lahti saada, mitte kogu seksiga kaasnevat protsessi nautida, siis tundub orgasmita seksimine mõttetu nühkimine.

  Minul isiklikult pole mingit probleemi oma kaaslasega antud teemadel rääkida, teame täpselt, kuidas ja kui tihti tegeleme eneserahuldamisega ning mis kummalegi voodis meeldib. Samamoodi on meil sahtlisse kogunenud päris arvestatav hulk mänguasju. Samas ei näe ma põhjust, miks ma peaks detailselt oma sõbrannadega jagama, et näed, mu mehele meeldib, kui ma täpselt seda asja voodis teen. Eks laias laastus ikka räägitakse kogemustest, aga põhjust detailidesse laskuda ma ei näe.

  Ja kui teemaks tuleb, et miks seksist rääkimine tabu on, siis ma arvan, et sellised kohati madalalaubalised ja parastavad postitused ei tekita inimestes väga tunnet, et nad tahaksid nii intiimseid asju jagada, eriti kui sellele võib järgneda täiesti kohatu moraali lugemine või ilkumine. Eks see, kellel pole kunagi olnud probleemi orgasmi saavutamisega, ei ole ka võimeline aru saama neist inimestest, kel selline mure esineda võib, sest oma mätta otsast ju kaugemale ei nähta.

 12. Kes tahab rohkem? Eks see olene inimesest. Ja tema libiidost. Kui ma end ilusana ei tunne, siis ega ma mehele otsa ei roni hea meelega. Meestel ehk muud aspektid, mis nende libiidot ja sugutungi mõjutavad. Neid kahjuks ei tea, kuna ei oma püksis riista. Võib olla arvatakse, et kui seksist rääkida, saavad kõik teada, kui jama voodielu on. Või kas üldse. Noorte seas vist rohkem see trend, et kui pole voodis midagi, siis valetatakse, et säiliks illusioon edukusest ja vilumusest. Vanemas eas juba ei räägita, kuna ollakse vanades põhimõtetes kinni – vanasti ei räägitud ja kõik elasid oma elu.
  Eks lisavidinate häbenemine toob välja selle, et kardetakse tunnistada, et ei saada ise voodis kõigega hakkama. Ja 13 aastat? Mul nii pikk põud pole olnud. Selle looga ma kursis pole, aga kulla naine, kas sa ise ei osanud end aidata? Eks see orgasm ole rohkem vist tänapäeva teema. Vanasti ma usun oli põhirõhk ikkagi laste tegemisel, mitte teine teise rahuldamises. Ning nüüd on ka väike osa selles, miks ei räägita tänapäeval vabalt sellistest asjadest.
  Mina sõbrannadega ei ole kunagi arutanud voodielust. Meeste kohta ei oska öelda, aga tundub, et nendel sel teemal jutt jookseb. Oma mehega olen veidi rääkinud, et mis meeldib ja mis mitte. Vahel olen teadlik, kui end rahuldab, ent ise pole kordagi talle öelnud, millal seda ise teinud olen. Samas, mina teen seda vähem, kui tema.
  Ehk aitaks ka lelu soetamine, mis sobiks mõlemale, et me end avaks ja laseksime oma meeled valla kõigele heale, mida üks korralik ja intensiivne, ennast unustama panev ja mõistuse viiv seks pakub.
  Ja loosis osaleks siis selle häid sõnu saanud Noa saamiseks :)
  https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-noatm-paaridevibraator

 13. https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-tianitm-3-paaridevibraator vot seda prooviks küll mehega hea meelega. Tal sünnipäev ka tulemas kohe varsti :D

  Aga meil tundub et on see asi suht võrdne. Mõlemad tahame :D Ei ole kordagi olnud nii et mina ei taha või mees ei taha. St mingeid tobedaid vabandusi peavalu vms ei ole ja asjatame tihti. Väike vürs lisaks kuluks ära ikka.
  Samuti me räägime omavahel väga avameelselt seoses seksiga. Räägime mida proovida võiks, mis meeldib ja mis mitte ja samuti fantaasiad. 13 aastat orgasmita ei kujutaks ettegi. 13 päeva oleks vist juba pikk
  Oleme ka eneserahuldamisest vahel rääkinud jah :D

 14. Seksi tahtmine sōltub suuresti( minu arust) sellest, kuidas suhtes parasjagu asi on, kui on okei, siis seksitakse tihedamini, aga kui miskit pekkis, siis toriseb üks või teine ja ei asjatata paar nädalat.
  Ma vist olen ka see möku kes pole iial ühtegi lelu kasutanud, kuigi huvi on olnud aga mees pole sellega tahtnud nõustuda
  Kui võidaksin, siis valiksin selle ja kui see olemas juba on, siis vast ei ole ta selle kasutamise vastu ka

  https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-gigitm-2-g-punktivibraator

 15. Olen Meelise väitega nõus,et mehed tahavad rohkem seksi siis kui vallalised ning naised siis,kui suhtes ;)
  Nii ongi nohh
  Meil suhtes on see tahtmine üks ühele paigas…
  Oleme ka usinad hotell lips lehel tuulajad…ning peab tunnistama,et mõned vidinad on ka meil olemas…ning me tegelikult ei ole ka seda kunagi varjanud.
  Meil on mänguasjad mõlemil tarbeks..mitte nii,et vibraator on mulle ja mees isegi ei tea,et mul see on ;)
  Koos ostsime…koos kasutame…eelmänguks täpselt perfect ;)
  Sidumispaela kasutame harvem…silmaklappe oleme kasutanud korra..enamus ajast lihtsalt unustame nende vidinate olemasolu ;) Peale viimaste varjundite filmi vaatamist tuuline ka Fifi lehel..ja ohhb…mõlemal silm säras ;)

  Seks ei ole tabu..ning olen seda meelt,et sellest võiks julgelt rääkida rohkem…kui praegu ;)
  Äkki saab mõne uue nipi tagataskus see ;)

  Hea teema…mulle meeldib…
  Vahest on fun kaasa rääkida ;)

 16. Mina olen üks neist naistest kes saab orgasmi üliharva. Kui siis aint välispidiselt. Selliseid võimsaid orgasme nagu on saanud minu sõbrannad, pole mina iial kogenud. Ja ka tänu sellele ei huvita mind see sex pooltki nii palju kui minu meest. Olen talle korduvalt öelnud, et äkki ostaks mingi vidina appi meile aga siis tema kardab , et hakkangi endale aint sellega tegema ja tema jääb unarusse minu põhimõtte oleks ikka selline, et seda kasutame koos. Et mõlemal oleks lõpptulemus hea. Lugesin ka seda artikklit ja neid kommentaare. Julgustav oli lugeda, et minusuguseid naisi on veel. Mulle jäi seal lehel silma ka veel see GiGi( loodan, et jäi nimi õieti meelde) aga sooviks ka proovida seda: https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-sona-stimulaator
  Äkki aitaks see minul ka huvi sexi vastu ülesse äratada ☺️

 17. https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-gigitm-2-g-punktivibraator – mina valisin välja sellise nunnu❤ Jäi mulle kohe silma.

  Meelise küsimustele – Ma ei oskagi nüüd öelda kumb rohkem seksi tahab, kas naine v mees. Suhte alguses olime mehega minuneelest võrdsed kiimakotid Kuna nägime alguses ainult nv-l, laupäev tuli ja pühapäev läks, siis selles ajavahemikus polnud probleemi mingi 13korda seksida ja ikka korralikult. Nüüd, kus me oleme kohe varsti aasta koos olnud, siis jäänud seks igapäevaseks või paar korda päevas.
  Depressiooni ja ärevushäirete tõttu on minu isu natuke vähenenud, kuid tean, et seks on parim stressi ravin üldse ja super lõõgastus
  Meil on mehega ka seda oma kvaliteetaega vahel, rahuldame ennast vahel ka siis, kui koos voodis oleme.
  Kõik seksiga seonduv on meie jaoks täiesti normaalne, sellest omavahel rääkida jne. Kõik ju ometi teevad seda.
  Mina olen üks neist kellel on keerulisem orgasmi saada. Ma olen mitmeid kordi saanud, aga see võtab tegutsemise ajal, väga pikalt aega ja jõuan lõpuni pigem näppude abil, kui seksides.
  Meie kapist leiab samuti mõndasi sekselu vürtsitajaid, nt peeniserõngas, ilus süsimust lips(sidumiseks), silmaklapid, libesti, täringud poosidega ja alist tellitud vibraator. Kui me eelmängus kasutame seda vibraatorit siis on see erutav ja annab natuke särtsu juurde( mis siis, et see odav proovikas vaid on), kui üksi proovides ei saa ma sellest miskit. Sellest olen natuke pettunud, sest pornodes olen näinud( mis ei ole muidugi täielik reaalsus), kuid siiski, kuidas seal naised ennast vibraatoritega rahuldavad jne. Tahaksin endale ka sellist väärt vibraatorit, mis tõestaks, et vibraatoriga on võimalik samamoodi saada super nauding. Tahan ka väriseda tänu vibraatorile

  Nüüd pöidlad pihku, sest et muud pole hetkel võtta(mees tööl) ja loodan õnnele, et saan äkki oma esimese super kogemuse vibraatorite osas
  Ja Teile 5+ selliste avameelsete teemade puhul, täiega minu masti teemad.
  Kõike kaunist ja vallatuid seiklusi ;)

 18. Mmmm mulle ausalt meeldivad vabad inimesed kes vabalt avaldavad oma arvamust. Kui jutt on mu jaoks erutav siis alt poolt hakkab kõik tuksuma – on olnud olukordasi kus päeval tekib meeletu seksi vajadus…siis olen küll mõelnud et läks ja rebiks mõne mehe tänavalt maha kohe…aga kuidas eks ole?! Ilmselgelt vaataks mind see mees et ma puhta pöörane.
  Aga selline abimees kuluks rohkem kui marjaks ära – https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-gigitm-2-g-punktivibraator

  Mulle meeldib seks ja kui ma ise ei saa midagi siis on tore näha et teine pool vähemalt sai. Küll tuleb ka minu kord :) pssss – kui see lelu tõesti nii hea on siis oleks VÕIMAS.
  Varjama ma seda oma abikaasa eest ei hakkaks.

  Nüüd kuluks üks seks ära küll selle jutu lõpetuseks . Uhtiiii :)

 19. Paar aastat tagasi arvasin ma ise, et iga kell tahavad mehed seksi rohkem kui naised. Täna mõtlen ma hoopis vastupidi. Mulle meeldis väga see lause, mis Meelis välja tõi: “Mehed tahavad rohkem vallalisena ja naised rohkem suhtes olles” Üleüldises plaanis olen igati nõus. Küll aga näiteks Tallinna klubimaastikul Enamik naisi klubides hüppaks nahast välja, et ometigi keegi märkaks ja haaraks kaasa, võibolla tundub ainult mulle, ma ei tea
  Seks ei ole enam ammugi mitte tabu, vähemalt mina oma lähedasemate sõbrannadega küll jutustame sellest. Aga ma arvan, et kui kellegi jaoks on seksist rääkimine nii piinlik, et sellet vabalt rääkida ei saa, siis on sellel kaks põhjust. Kas seks partneriga pole väga kiita või pole lihtsalt piisavalt head kogemust, mida jagada. Muidugi mõistan, et ega igaühega ei hakkagi oma voodielust rääkima, aga sõbrannadega ju ikka võib!?
  Ma kaldun arvama, et lisavidimate kasutamisest ei räägita, kuna arvatakse, et võibolla siis kuulaja arvab, et muidu ilma vibraatori või mõne muu mänguasjata ei ole seks piisavalt hea. Kes teab.
  13 aastat ilma orgasmita kõlab nagu mõne õudusfilmi pealkiri Kui ma
  seda blogipostitust lugesin, siis ma lihtsalt tundsin kaasa ja mõtlesin, et miks ta nii pikalt vaikis? Kas häbenes seksist rääkida või milles asi oli?
  Ma ei räägi iga kord oma elukaaslasele kus ja kida täpselt ma teen. Vahel ikka. Ega tema väga ei taha eneserahuldamiseat rääkida, võibolla arvab, et ma lähen kurjaks, ala sul ju naine olemas.. Aga mina olen seda paaril korral isegi eelmänguna seda võtnud, mehele tundub see vägagi seksikas.

  Uue mänguasja võtaksime ikka kahepeale https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-ida-vibraator

 20. https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-tianitm-3-paaridevibraator

  See oleks huvitav lelu mida kasutada nii üksi kui ka kahekesi Seksi osas on paarid erinevad. Osades suhetes tahavad rohkem mehed, teistes naised. See on täiesti individuaalne. Ma isegi ei kujuta ette miks seksist vabalt ei räägita… Oma tutvusringkonnas räägime me sellest ikka suhteliselt vabalt. Ehk kardetakse hukkamõistu ja kõik lelud seostuvadon kohe pornoga? Elukaaslasega oleme rääkinud igasugustest intiimsetest asjadest, ta peab natuke tabuks enamus asju, sest milleks lelud kui on riist olemas? Ta ei näe vajadust sellisteks asjadeks aga ma arvan, et see on just põnev ja teistmoodi. Tasapisi hakkab ajaga ära harjuma mu katsetustega :D
  Orgasmi kohapealt- see on kirss tordil, milleks seks kui lõppu ei jõua? 13 aastat ilma on sama nagu ei oleks seksinudki, sellist tõsist naudingut ju pole niisama nühkides. Ise ei tea elu ilma orgasmideta, 98% ajast on need kindlad tulema Kui oma keha tunnetad ja tead mis on hea ning tunned ennast turvaliselt siis on kerge sinna jõuda. Kogu see teema on suhteliselt isiklik ja palju häbenetakse ikka.

 21. https://www.fifiboutique.com/et/a/liblikakujuline-nutivibraator See liblikas! Tahantahantahan! Ma olen kunagi ammu vaid üht vibraatorit kasutanud ning ausaltöeldes ei pakkunud see mulle midagi. Tahaks uue võimaluse anda.

  Eestis on küll see, et seks tundub siiani nagu natukene tabuteema. Ainukene kord, mil ma olen arutanud, mis mulle meeldib ning mis mitte, oli minu partneriga. Seevastu välismaal elades oli selle arutamine n-ö igapäevane lobajutt. Mul polnud mingit probleemi kiita või laita kutti, kellega olin koos ühe öö. Õnneks nüüd kodumaale naastes on mul kompleksid kadunud.

 22. Usun,et asi on ikka kahepoolne . Meil mehega vähemalt küll . Kord taheb tema rohkem ja on hetki kus mina tahan rohkem ,vahest ikka selline tunne et murraks maha kui ta hommikukohvi teeb Nii piinlik kui see ka pole aga vahest on küll loomalik tung ja instink

 23. Mehed ja naised tahavad mõlemad sama palju seksi. Nii arvan mina, toetudes enda pikaaegsele 22 aastasele paarisuhtele. Probleem, kui selline on vast siin, et mehed ei oska rahuldada naisi, vaid nad rahuldavad naise peal ennast. Sellest tulenevalt ei saagi naised orgasmi, sest mees on valmis juba enne, kui naine arugi sai, et justkui midagi tehti. Ja üks oluline asi on ka see, kui ei räägita sellest parisuhtes, vaid teeseldakse.
  Epp Kärsin on ju igajumala kord rääkinud, et mehed vajavad palju eeltööd selleks, et jõuda selleni, et viia naine mõistusetasandilt südameni. Täpselt nii ongi. Selleks ajaks on naine “lahti läinud”. Kui paljud naised on kirjutanud, et nad tunnevad mehega seksi tehes nagu suurt kohustust ja taaka. Saavad vaid lapsi aga orgasmi polegi kunagi saanud. Tegelikult orgasm kui selline, on üks korrlik mediteerimine. Paljud naised ei oska end “lõdvaks lasta”, sest mees oskab teha vaid kähkukaid.

  Vot need vurisevad vidinad on teema, millest ma aru ei saa. Nagu tolle teema autor, kes on vidinatega palju harjutanud kirjutas, et kui selle uue vidina tellis, siis alguses oli pettunud, et ka see jälle vuriseb nii nagu kõik teisedki vidinad, mis teevad naise lihtsalt tundetuks. Tegelikult teevadki tundetuks. Kuidas need asjad saavad kasulikud olla? Nüüd, selle uue vidina puhul on tegemist puhtalt kliitori stimuleerijaga. Kui ma seda artiklit lugesin, siis ausalt, mu esimene mõte oli, et kas tõesti selle naise elukaaslane pole 13 aasta jooksul õppinud sõrmi õigesti kasutama. Tundus nii uskumatu, et selleks peab ostma 100 eurot maksva eraldi kliitori väristaja :D

  Paljud naised ei saa orgasme, sest nad ei oska mediteerida ega tunneta oma keha seest poolt. Kliitori orgasm on ju see kõige tavalisem ja sellega saavad paljud naised kiidelda, et sain kohe mitu orgasmi järjest. See on võimalik, sest kliitor on päris kiiresti “uuesti valmis” kuna see on vaid pealmine, pindmine orgasm. Enamus naised räägivadki sellest miniorgasmist.
  Kui nüüd natuke lahti arutada vaginaalset orgasmi, emakakaela orgasmi, vaagnapõhja orgasmi, (neid orgasme paljud naised ei saa, sest ei oska lõdvestuda ja tunnetada oma kehaosi seestpoolt)) siis seda on pmslt võimatu saada mitmeid kordi järjest. Paar korda saab, sest orgasmi saabudes nende kõikide lihaste kokkutõmbumine on lihtsalt nii tugev ja nii intensiivne “plahvatus”, nagu tsunami oleks seest läbi käinud, ja naine ei suuda väga kiiresti, peale “sellist maavärinat” olla uuesti lainel, et vastu võtta teine või kolmas samasugune võimas kogemus. Sest peale seda orgasmi, on seest kõik sisemised lihased nii lõdvaks lastud, vajavad puhkust.
  Kui ma lugesin seda artiklit mida see naine kirjutas, siis mul hakkas temast kohe kahju. Ostetakse aina uusi ja uusi vidinaid juurde, selle asemel võiks hoopis see mees minna seksiguru Epu koolitusele mis maksab vist 70 euri v midagi sellist. Kui mees ei suuda seksides naisega isegi kahte sõrme õiges suunas ja rütmis liigutada, siis on midagi väga valesti. Kolmas asi on see, et naised jubedalt pabistavad kuidas nad voodis välja näevad ja kas asendid on mehe jaoks visuaalselt ahvatlevad ja mõtlevad kõige muu ebaolulise peale, selle asemel et end totaalselt lõdvaks lasta, kasvõi nagu meritäht olla, ja orgasm endast välja lasta.
  Kui sul ikka seksuaalpinge on koguaeg sees olemas, pakitseb ja tahab välja purskuda ja kui seda aastaid, peaaegu enda teadmata kinni hoiad. Pakitsus aga koguneb ja koguneb, sellega seoses ka rahulolematus, siis ongi nil et naised on pahurad, sest on päriselt rahuldamata ja ega see pakitsus ei kao kuhugi. Seda ma usun küll, et seksuaalenergia ja selle vallandumine on üks suuremaid energiaid üldse. Inimesed, kes on sellist asja kogenud, teavad hästi, et ühe sügava, põhjatu orgasmi saamine võtab ikka mingiks ajaks oimetuks. Oled nagu sült, jalad ei kanna. Kui sa juba tead kui võimas tunne on orgasm siis niisama voodis aeleda sa enam ei taha. Peale seda ei taha sa enam pelgalt seksi, vaid sa tahad ainult orgasmi vallandumist kogeda, sest see on nii võimas tunne. Pärast seda võid vabalt liigutada mägesid paigast.

  * Loosis ei osale.

 24. Ma vibraatorit ei taha, aga kust Mari-Leeni kleit pärit on teie Instagrami kontol oleval pildil? Väga ilus (nii kleit kui neiu ise).

 25. Rohkem seksi tahavad mehed – räägin omast kogemusest, mu elukaaslane muudkui tahab ja mina pigem mitte… sest ei ole saanud samuti mitte kunagi vahekorra jooksul orgasmi ja seda, mis see orgasm on, avastasin alles 26 a kui hakkasin vibraatoriga katsetama. Seksist ei räägita vabalt seetõttu, et oleme veel paljud pärit põlvkondadest, kus vanemad lastele seksist mitte midagi ei rääkinud ja see teema oli justkui tabu. Seda, et ma kasutan vibraatorit, teab ainult mu mees, me oleme koos olnud 2 aastat. Ma tõesti pole seda kellegile rääkinud, sest ei taha, et teised arvaks, et ma teistsugune olen kui ilma vibraatorita üldse ei jõua lõpuni – häbenen nähtavasti. Aga õnneks ma mehe ees seda ei häbene ja talle meeldib vaadata kui ma seda teen. Heameelega katsetaks ühiselt antud lelu https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-noatm-paaridevibraator äkki hakkan ka siis sama palju tahtma kui mu mees. :D

 26. Sooviks seda toodet võita, et seda hiljem koos katsetada :)
  https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-tianitm-3-paaridevibraator
  On tõesti kahju, et ka praegusel ajal on veel seksist rääkimine selline tabu, et häbene või silmad peast välja. Rääkida võiks ja tulebki rääkida, kuidas muidu need õnnelikud suhted tekkida saavad.. :) Mina kavatsen igatahes koju minna ja ühe mõnusa õhtu koos kaaslasega maha pidada!

 27. “Esiteks – what the actual fuck? 13 aastat? Müstiline number minu jaoks. Kolmteist aastat sitta seksi – maha visatud aeg ju.”
  Paar rida hiljem kirjutad, et selle postituse all olevate kommentaaride järgi tunduvad naised sulle nagu nümfomaanid ja kõik keerleb neil seksi ümber. What the actual fuck? Ma küsin. Et sinu jaoks on 13 aastat sitta seksi mahavisatud aeg elus, aga kui naine pärast 13 aastat sitta seksi näeb väikest õlekõrt, et asja parandada, siis on nad nümfomaanid??? :D

 28. Meie saame abikaasaga vabalt kõigest rääkida. Õnneks tahame seksi sama palju – seega ei pea keegi meist ennast halvasti tundma. Kõigest peab saama rääkida – nii heast kui ka halvast. Muidu asjad ei lahene ja nii tulevad tülid ja vahel purunevad ka suhted.
  Mänguasjad/lisavidinad on alati põnevad ja oodatud. Samuti ka uued kohad :) Oleme olnud koos varsti juba 20 aastat ja tahe teineteisega olla on sama suur (vahel isegi suurem) ;)

 29. https://www.fifiboutique.com/et/a/roosast-kvartsist-yoni-muna – ei raatsi kuidagi osta aga nii tahaks. Ennem õpiks ise kasutama ja kui oleks proff. Siis prooviks sellega seksida ka, mehega kunagi sellest ka rääkisime ja ta arvas, et miks mitte proovida. Teiste kommentaarid olid ülihuvitavad.

  Meil saab kohe 12a koos oldud. Ülihea seks neist u 10a peale seda kuid julgesin mehele mainida, et mulle meeldin nö 50 shades of grey. U 6 kuud tagasi alustasime öökapi sahtlid mänguasjadega täiendama ja sellega on õhtu ootus ja meeletu kirg tagasi tulnud.
  Ma arvan, et suhtes mehed tahavad vähem, sest siis on kõik sabiilne ja naised just rohkem kuna harjuvad ära, saama rohkem.
  Ise seksist avalikult ei räägi, st vestlust ei alusta kui keegi teine alustab siis vabalt jagan kogemusi ning räägin kaasa. See aasta just kinkisime 35aastaseks saavale sõbrannale bdsm starter kit ja 50 shades of grey mängu just sellepärast, et ta oli rääkinud kui elevile see kõik teda ajab. Kingisaaja jäi ülirahule win win

 30. Mina arvan, et seksi tahavad mehed kui ka naised tegelikult sama palju, või noh inimestena oleme ju paljunemiseks ning selega kaasnevaks tegutsemiseks ( SEKSIKS ) loodud. Lihtsalt siin tulebki mängu see kuidas keegi julgeb enda soove väljendada. Enda kogemusest võin öelda, et mina naisena tahan ilmselt rohkem. Või samas, ju siis julgen sellest rohkem rääkida, aga kui ma juba mehele räägin, et ou tahaks seksida, siis on tema otseloomulikult nõus. (Mainin ära, et ma ei ole kindlas suhtes). Väga kahju on kuulda inimeste eludest kus ei julgeta sellistel teemadel vestelda. Miks kuradi pärast oma elu aega raisata olemaks kinnine ning põhimõtteliselt keelata endale mõnusid, mida elul pakkuda on.
  13 aastat ilma orgasmita ei ole mitte kuidagi okei. Kus kurat sa varem olid ja enda rahuldamist ei alustanud???? Vahepeal kui mees ikka ei saa asjaga hakkama, siis võtan oma sõbrakesest vibraatori välja (mitte kohe seksi ajal vaid hiljem üksi olles) ja teen asja ise ära ning siis kannan veel toas ringi jalutades ka tupekuule, mis teevad samuti oma tööd suurepäraselt. Ja minu jaoks on igati okei neid lelusid omada ning kusjuures kui ma olen oma partneritele neist rääkinud ja neid näidanud on see neid vägagi erutanud, seega koos neid kasutada on veelgi vahvam!
  Igastahes üht ma ütlen – on lihtsalt nii mõttetu lasta raisku head ja tõelist rahuldust pakkuvat seksi lihtsalt sellepärast, et ei julgeta rääkida… Edu neile “pimedas ja teki all” inimestele, lihtsalt teadke, et te jääte nii paljust kuradima heast ilma sedasi elades.

  Ahhjaa, tahaks ka siis seda imevidinat proovida. Selline kogemus veel täitsa puudu ;)
  https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-sona-stimulaator

 31. https://www.fifiboutique.com/et/a/lelo-kinkekomplekt-kahekesi

  Koos nautimiseks* usun, et Kui seks on mõlemale osapoolele nauditav siis võivad nii mees kui naine seda samapalju tahta ja polegi vaja välja selgitada kumb täna ja kumb tahab homme rohkem… 13 aastat orgasmita ei ole kindlasti Okey. Oleksin ammu juba sel teemal juttu teinud ja mõne pisikese “abimehe” hankinud. Nii nagu armastad oma partnerit, tuleb ka iseend armastada ja seksist rääkimine ei tohiks kohe kindlasti vähemalt paaride vahel tabu olla!

Comments are closed.