Uue aasta uued tuuled

Alates tänasest hakkavad olema osad postitused tasulised, sest.. te võite sõbrannaga klatšida mind palju kulub, aga avalikult.. parem ärge tehke seda. Ma oleksin tahtnud meie koduvahetusest kirjutada juba kaks kuud tagasi, aga ei tahtnud jälle neid kommentaare ja omaalgatuslikke tõlgendusi kuskil foorumis. Ma tahaksin kirjutada päriselt kuidas meie säästuaasta läks, kui palju kogusime, kuidas mingid koostööd megalt õnnestusid sel aastal jne, aga ma ei taha, et keegi kommenteeriks jälle kuskil, et ma kujutan endale numbreid ette, et ma ei tee enda ja firma kontodel vahet ja.. kõik see, mis puudutab meid isiklikult jääb tulevikus maksumüüri taha.

Nii jäävad ära need mõttetud vestlused ajakirjanike ja muude uudishimulikega, maksuametile vihjajate ja muude saikaritega, kelle peale ma lihtsalt ei viitsi sel aastal oma aega raisata.

Ma ei tee kogu sisu tasuliseks, vaid need lood, kus ma tunnen, et ma ei taha avalikku kaasa kaagutamist ja mis võivad tekitada erinevaid emotsioone. Aga kirjutada ma tahan, mul kasvõi endal hea hiljem meenutada neid asju ja vaadata kuidas mingi asi läks ja oli.

Loodan, et kohtume siin ka siis kui mõni lugu on tasuline. Meie Instagram ja Facebook jäävad endiselt tasuta kasutamiseks kõigile (kuniks Facebook ei tee neid tasuliseks) ja storyd on viimasel ajal nagunii koht kus ma kõige enam meie asju jagan, lihtsalt raha ja isiklikud jutud jäävad tasuliseks.

Mida saab kuutasu eest?

Kuna ma tõesti ei saa lubada, et ma iganädalaselt või igakuiselt šokeerivaid uudiseid jagan, siis ma ideaalis tahaks üldse pakkuda ainult postitusepõhist lahendust, aga seda hetkel keegi ei paku. Seega mu isiklik soovitus on osta huvipakkuv postitus ühekordse maksena. Samas panin ma kokku listi neile, kes tellivad kuupaketi.

marimelli blogi kinnine pakett

  • saad ligipääsu kõikidele blogi kinnistele lugudele
  • blogipostituste sees puuduvad reklaambännerid
  • loosime iga kuu kõikide tellijate vahel välja meie koostööpartnerite üllatuspakke
  • saad ligipääsu meie Instagram closed friends listi (uuendan listi 1x nädalas)

Jaanuari eri: Dermosil paneb välja 50 üllatuspakki jaanuaris liitunute vahel!

 

3 thoughts on “Uue aasta uued tuuled

  1. Kuidas see tasumine toimuma hakkab. Kas iga postituse eest eraldi või kuu või aasta tasu? Samas kui kuutasu siis võiks veidi tihendamine ikka uut sisu olla. Ja eks hinnast oleneb samuti kas jätkan lugemist.
    Samas harjunud juba teid jälgima nii et …

  2. Põhimõtteliselt on see kirjatükk teie blogi nekroloog.
    Teisalt – laste seisukohast on avalikkusest eemaldumine väga õige otsus.

Comments are closed.