Staarblogijad värisege, Alari Kivisaar astub kandadele… NOOOOT!

Mina isiklikult raadiot ei kuula, või noh, ma kuulan, kui ma kuskile autoga sõidan, aga kuna ma ise ei sõida, siis… Ilmselgelt väga ei kuula. Mulle üldse meeldib pigem vaikus ja telekas/raadio mängivad äärmisel vajadusel. Aga Meelis kuulab ja rääkis mulle juba ammu, et kuule, Kivisaar hakkas ka blogima. Ma olin mingi, wau, lahe! Millest? Piltidest?

Aga selgus, et ei, ta hakkab kohe kirjutama ja päris blogi pidama, et see olla tema uusaastalubadus, teha midagi uut. Kogu aeg hoidis ta eetris pinget üleval ja Meelis hoidis mind kursis – lubas, et tuleb midagi ägedat; ta veel timmib asja… Ma olin täiega ootusärevuses, et noh, mis sealt siis tuleb… Kujutan ette, kuidas firmad juba ta ukse taga kraapisid ja raadiosse igast nodi testimiseks saatsid jne…

alari
ekraanitõmmis

Täna tegi ta selle imetabase blogi avalikuks ja mis vastu vaatas – nagu mingi 13aastase plika eluesimene postitus. No päriselt, Alari, selleks sa oledki võimeline?

Tüüpiline, tere, mina olen Alari, hakkasin ka blogima. Hea, et ta ise aru sai, et sissejuhatusest jääks väheks.

Et esimene postitus ei jääks pelgalt blogi sissejuhatuseks, panen mõned asjad kohe kirja.
​Järgnev on väga pinnapealne nimekiri 10 asjast, mis möödunud aastast meenusid. Kõik  sai alguse Hommikuprogrammist, kui kolleegid sundisid mind aasta viimasel päeval oma asjade nimekirjaga lagedale tulema.

No ja siis ta toob seal välja kümme toodet, mis talle meeldivad, suurem osa on mingid tehikavidinad, fotoga seotud… Ja ma eeldan, et ta promob seal ka oma autot ja telefoni. Aga mulle meeldib eriti soovitus: “Kapten Grant Tuunikala tükid õlis TŠILLIGA”.

Peab ka siis proovima. Tšilli mulle ju meeldib. Ma kujutan ette, kuidas Selver täna sellest tuunikalast tühjaks ostetakse ja Kapten Grant saadab Kivikale koju seda terve kasti. Või noh, välismaal töötaks see nii. Eesti turundaja ilmselt ei hooma nii kiirelt biiti…

Sellessuhtes oli see blogi natuke nagu pettumus, ma arvasin, et ta on aasta algusest saadik bloginud, et ta ei avalda ühepostitusega blogi, vaid, et ma lähen sinna ja ahmin seda nagu raamatut endasse, et on erinevad postitused, erinevad teemad… Aga tutkit! Üks näkane reklaampostitus. Praegu vaatasin, et see postitus on tehtud 11.01 – pea kaks nädalat timmis seda ühte posti? No loodetavasti see ei jää ikkagi viimaseks! Kuigi tsiteerides tema Facebooki: “Ma ei plaani hakata hulluks täiskohaga plogijaks, rohkem ikka oma lõbuks.”

Libedat sulge ja teravat keelt! :)

Alari blogi leiab siit!

 

19 thoughts on “Staarblogijad värisege, Alari Kivisaar astub kandadele… NOOOOT!

 1. Ka mina lugesin ja häiris see, et ta kirjutas tavaline plogija, mitte blogija, ehk see siiski vaid näpukas. Ma ise usun, et see sisu siiski seal muutub veel ja alguse asi…

 2. “Küll aga muutun väga tigedaks, kui asi ei ole hea, on kole või ebakvaliteetne – kui asi ei ole midagi asi.” :D
  Kui asi ei ole midagi asi???? :D

 3. Kunagi kuulasin väga tihti seda Kivisaare hommiku programmi, aga siis nagu juhtus seal midagi. Igatahes, mulle enam Kivisaare jutt ei meeldi, Kelk on palju lahedam ;-)

 4. Anna asu, ta ju alles alustas! Ja nagu ta ise täna hommikul ütles, siis ta on rohkem jutumees kui kirjamees.

  Ennetades küsimust, et miks ta siis üldse blogima hakkas, siis vastaks ma nii, et aga miks ei või? Kas ta peab sulle tõesti isiklikult meeldima? Või miks see postitus siia üldse tehtud on? Iga päev alustatakse ma ei tea mitme blogiga – miks sa just selle blogi mahategemise enda südameasjaks võtsid? Mulle tundub see selline veidi kibestunud postitus…

  1. ma ei tee kedagi maha, lihtsalt sain teada, et blogi avatud, kirjutasin..

 5. Appi, ma vist hakkan hulluks minema, aga mulle see postitus täitsa meeldis. Ja see on kummaline, sest Alari Kivisaar ei meeldi mulle grammigi, aga see oli selline nagu nalja-postitus, mis pani muigama ja see vist läkski mulle peale.
  Eks ta muidugi eluedevuse tipp oli. Ei tea, kas tema kohta võiks nüüd öelda popilt “fassaadiblogija”;)

  1. Mulle tundus see Alari Kivisaare blogi paroodia teistest blogijatest, kes igapäevaselt uusi hilpe, huuleläikeid ja tagumikuvinni rohtusid oma blogis reklaamivad :D

 6. Hei!
  Tänud konstruktiivse kriitika eest!
  Staarblogijad ei pea värisema, sest ei kavatse klassikalises mõttes blogijaks hakata :)
  Minu blogi on igal hommikul 4 tundi otseeetrit.
  Väike selgitus fakti kohta nagu ma oleks aasta algusest saadik midagi juba hullult bloginud. Aasta algusest saadik ma ehitasin seda blogi, füüsiliselt seda lehte, mitte sisu. Nüüd on ta valmis ja ehk hakkab ka sisu tekkima kunagi :)
  Jõudu!

 7. Kivikas-Küll aga muutun väga tigedaks, kui asi ei ole hea, on kole või ebakvaliteetne – kui asi ei ole midagi asi.
  Alari ma olen peale su “plogi” sirvimise järel tige, sest kui asi ei ole hea, on kole või ebakvaliteetne-kui asi ei ole mingi asi, siis juhtub nii… :)

 8. Kivikas-Küll aga muutun väga tigedaks, kui asi ei ole hea, on kole või ebakvaliteetne – kui asi ei ole midagi asi.
  Alari ma olen su “plogi” sirvimise järel tige, sest kui asi ei ole hea, on kole või ebakvaliteetne-kui asi ei ole mingi asi, siis juhtub nii… :)

 9. Täiega irvens. Kadeduseuss närib vää? Sa ise ka just eriti ei hiilga viimasel ajal oma postitustega mingi tai pläma kogu aeg. Hakka juba taisse lendama mida sa tühja latrad sellest. Ei usugi tglt, et üldse lähetegi ju. Näljane unistab ikka leivast või kuidas see ütlrmine oli. :D haha

  1. oi, neid tai postitusi hakkab alles tulema :D
   näljane unistabki leivast – mina puhkusest ja Taist, seni kuni see hetk käes on, siis olen õnnelik :)

  2. Andke mulle andeks mu rumalus, aga ma ei saa aru, mis ajast hakkasid kehtima blogijatele kindlad reeglid, et millest tohib ja millest ei tohi kirjutada. Mu meelest on Eestis sadaviiskümmend miljonit blogi, igale maitsele, milleks käia “irvenstamas” blogis, mis sulle närvidele käib.

 10. Mulle Kivisaar ei istu enam mõnda aega, tänu sellele, et ta raadios koguaeg oma kolleegide jutule vahele segab AGA , see selleks.

  Tegelikult tahtsin öelda kui ebaviisakas postitus teil on. Milline siis sinu esimene post välja nägi? Mis erineb sinu reklaampostitused tema omast?
  Selle asemel, et nö uustulnuk kenasti vastu võtta käib selline jorramine. Ilmselt on vaja lihtsalt tögada.

Comments are closed.