Uus avastus Roccas

Hedelini babyshower toimus omal ajal Mängusaare mängutoas Kalamajas. Kuna koht oli lahe, tegime seal ka Hedelini-Hedoni sünnipäeva sel aastal ja just tuli mulle uudiskiri, et nad on avanud uue mängutoa Roccas. Ma olin kohe hmm.. kus Rocca keskuses? Aga ei, hoopis Rocca Toweris!

See on meile nii hea asukohaga, et pole välistatud, et me juba peagi sinna läheme oma kodukontorit tegema, sest lapsed saavad trallida ja meie rahus istuda, tööd teha ja Woltida.

Mängusaare võlu ongi selles, et see on totaalne nutituba – saad pileti osta veebist (kehtib tööpäevadel 10-17), saad koodi, millega sinna sisse pääseb ja mine ole kaua tahad. Seal on olemas kööginurk, söögiala ja megasuur mänguala. Ja mitte ainult – muudel aegadel saab seda broneerida ka sünnipäevade, babyshowerite vms korraldamiseks.

Kuna meil on kombeks alati lapsed ka “peole” kutsuda, või siis vastupidi, vanemad laste sünnipäevadele, siis selles suhtes just hea (eriti kui lastel talvel sünnipäev), et on mõnus ja hubane siseruum kus lustida, sest koju meile selline mass sõpru ei mahuks. Kuigi nüüd juulis proovime ka selle pulli ära – loodame heale ilmale, sest batuut on tellitud :D

Kodulehel uudistades avastassin, et nad oma Kalamaja kohta kolivad – avame 18. juuli 2022 | broneeri kohe ja saad allahindlust 30% koodiga – UUS2022

Niisiis, kui keegi on veel selline, kellel vanavanemaid pole, kelle juurde lapsed suvepuhkuseks kupatada ja tööd on vaja teha, siis see on ideaalne kodukontori koht kuhu minna, ilma et lapsed su laua ääres jauraks, et tegele meiega ja sa ei saa paari ridagi kirjutada ilma, et sa peaksid multitaskima samal ajal viie muu asjaga. Hind on ka jumala normaalne – laps maksab 10€ (sama pere teine laps 6€), saatja tasuta.

Noh, millal meie lastega playdatele tulete?

3 thoughts on “Uus avastus Roccas

  1. Jaa, avastasin paar päeva tagasi selle, et nad Roccas mängutoa avasid ja ma lootsin juulikuus ka sinna tööpäeval minna :D aga nüüd su uudise peale on see raudselt puupüsti täis :D mulle nii meeldis nende Kopli mängutuba! Ja vahel sai seal täitsa üksinda lastega hängitud. Mulle tundub, et Rocca (ja nende uus Kopli asukoht) on siiski veidi teise sisustusega, mitte nii mitmekülgne nagu see vana oli. Aga eks tuleb luurele minna ja oma silmaga üle vaadata :)

Comments are closed.