Uus kodu: Hedoni tuba

marimell

#KINGITUS

Alustuseks väike video, kui te veel näinud ei ole:

Kuna meie suurem laps saab nüüd päris oma toa, siis oli vaja üks tuba veel sisustada. Mina mõtlesin kohe, et tahaks valget mööblit, minimaalselt asju ja pigem diivanit kui kummutit, et oleks selline mõnus tuba, kus sõpradega chillida.

Sest pean etteruttavalt ütlema, et praeguses kahetoalises ei tundnud me puudust mitte Hedoni toast, kus ta omaette magada saaks, kuivõrd mängutoast. Magamistuba oligi magamiseks. Meile kõigile. Aga kui naabrilapsed külla tulid, siis mul oli imelik magamistuppa varjuda.. Ja samas see autoradadega mängimine hakkas lõpuks ajudele. Pluss siis veel beebi seal autode vahel põrandal ukerdamas jne. Seega Hedoni toast oli mõte teha pigem selline mängutuba, võimalusega magada.

Reaalsus: lase lapsel otsustada

Ma ei jõudnud veel muud plaani mõtlemagi hakata kui seda, et Hedon ise tahtis nari ja mina teadsin, et sinna tuppa peab tulema kirjutuslaud (kool ootab ees, meie saame tema lasteaias oleku ajal seda kodukontorina kasutada) ja kõige loogilisem valik tundus nari peal, laud all süsteem. Aga laivides tõmmati kohe meid maa peale – ilgem gümnastika on voodipesu vahetus.. Ja meie enda mure oli see, et kuna Hedon armastab magama jääda meie vahel või diivanil, siis narile ei saa teda keegi vedida ju. Lugejad saatsid meile erinevaid linke, erinevaid poode, erinvaid disaine, erinevaid you name it lahendusi..

Olime jumala jännis oma mõtetega, et mis siis ikkagi parim lahendus oleks. Aga muredel on kombeks iseenesest laheneda. Ma ei tea, kas te olete kuulnud sellisest poest nagu Meblik – seal saab teha toa plaani ja 3D kujunduse, milline see hakkaks päriselus välja nägema. Loogiline, et kui ma sinna lehele jõudsin ja erinevaid kollektsioone vaatasin, siis isegi mulle jäi esimesena Hedoni tuba silmas pidades ette “gamer” tuba.. Mõtlesin, kõike mida, aga mitte gameri stilistikat. Valge mööbel oleks ikka palju ilusam. Tume mööbel väikeses toas teeb toa veel väiksemaks..

Ühel päeval lasteaiast tulles läksime Järve keskusesse, kus neil on salong, et no vaatame siis, mis meile päriselt meeldib. Te võite kolm korda arvata, mis toaga me sealt lahkusime.

Või noh, mitte tuba me ei võtnud selga, seda tulevad nad ise kokku panema ja paigaldama, aga tellimisleht taskus tulime me sealt tulema küll. Ja kui te arvate, et valikusse jäi ilus valge mööbel, siis te eksite. Gamer it is!

Hedon oli nõus juba järeleandmisi tegema, et hea küll, hall voodi ja gameri tool, aga mööbel võib siis valge tulla.. Ja mida rohkem mina seda kataloogi lappasin ja proovisin erinevaid kappe, riiuleid, voodeid omavahel sobitada.. vaatasin ma järsku seda lauda, mille taga ma olin ja olin mingi, oodake, nüüd, cancel kõik – mulle meeldib see laud. Ja järgmiseks tegime me kogu toa plaani ümber selle laua ja.. kuna mitte üks valge laud ei olnud selline, siis.. tuli võtta see hall laud ja mööbel, mis sellega sobiks.

Ega ma tegelikult 100% ikka ei tea, milline see tuba täpselt välja hakkab nägema, sest üks asi on plaani peal, teine siis kui asjad reaalselt kohal on ja ma neid ringi tõstma saan hakata. Hea on see, et ma ei pea muud tegema kui ütlema, kuhu seina ma mida tahan. Vaesed mehed, kes kohale tulevad, aga teha pole midagi.. ma kindlasti tõstan nende minnes toa veel korra ringi.

Aga nüüd on üks mure vähem – Hedoni toa taha saab linnukese panna. Okei, ainult valgustit on vaja!

Kogu toa sisustuse kingib Hedonile Meblik ja meie koostöös nendega kingime ühele teist samuti meelepärase õpinurga/kontorinurga varustuse (väärtuses 800€). Selleks pole vaja teha muud kui – follow neid Facebookis ja jäta siia blogi kommentaaridesse nende koduleheküljelt link milline kollektsioon sinu lemmik on, mida sa endale/lapsele sooviksid. Loosimise teeme nädala pärast!

PALJU ÕNNE: Võitjaks osutus Airi V. – kelle email oli kommentaaris olemas, saatsin selle edasi Meblikule, kes sinuga ühendust võtab.

PS! Mebliku poes kehtib ka kood MARIMELL, mis annab kogu tootevalikule 25% allahindlust!

 

402 arvamust postitusest “Uus kodu: Hedoni tuba

  1. Vaatasin kõik variandid läbi. Valik on korralik ja tegelikult jäi silma mitu tükki. Aga kuna 11a ja 5a ,tütar ja poeg peavad olema ühes toas..siis valisin miskit mis sobiks mõlemale. Uue mööbli üle tunneks nad tohutut rõõmu!

    https://www.meblik.ee/ee/north/

  2. https://www.meblik.ee/ee/grace/ Meil just lastetubade tegemine käsil,poiste toa saime tehtud aga neiu Penelope tuba vajaks veel sisustust ja see oleks ideaalne ja õrn kasvavale neiule.Aga Hedoni valik oli mega hea ja super kena,kaunist uut kodu teile!Super tublid olete!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga