#koostöö #omakodu

Uus kodu: Hedoni tuba

#KINGITUS

Alustuseks väike video, kui te veel näinud ei ole:

Kuna meie suurem laps saab nüüd päris oma toa, siis oli vaja üks tuba veel sisustada. Mina mõtlesin kohe, et tahaks valget mööblit, minimaalselt asju ja pigem diivanit kui kummutit, et oleks selline mõnus tuba, kus sõpradega chillida.

Sest pean etteruttavalt ütlema, et praeguses kahetoalises ei tundnud me puudust mitte Hedoni toast, kus ta omaette magada saaks, kuivõrd mängutoast. Magamistuba oligi magamiseks. Meile kõigile. Aga kui naabrilapsed külla tulid, siis mul oli imelik magamistuppa varjuda.. Ja samas see autoradadega mängimine hakkas lõpuks ajudele. Pluss siis veel beebi seal autode vahel põrandal ukerdamas jne. Seega Hedoni toast oli mõte teha pigem selline mängutuba, võimalusega magada.

Reaalsus: lase lapsel otsustada

Ma ei jõudnud veel muud plaani mõtlemagi hakata kui seda, et Hedon ise tahtis nari ja mina teadsin, et sinna tuppa peab tulema kirjutuslaud (kool ootab ees, meie saame tema lasteaias oleku ajal seda kodukontorina kasutada) ja kõige loogilisem valik tundus nari peal, laud all süsteem. Aga laivides tõmmati kohe meid maa peale – ilgem gümnastika on voodipesu vahetus.. Ja meie enda mure oli see, et kuna Hedon armastab magama jääda meie vahel või diivanil, siis narile ei saa teda keegi vedida ju. Lugejad saatsid meile erinevaid linke, erinevaid poode, erinvaid disaine, erinevaid you name it lahendusi..

Olime jumala jännis oma mõtetega, et mis siis ikkagi parim lahendus oleks. Aga muredel on kombeks iseenesest laheneda. Ma ei tea, kas te olete kuulnud sellisest poest nagu Meblik – seal saab teha toa plaani ja 3D kujunduse, milline see hakkaks päriselus välja nägema. Loogiline, et kui ma sinna lehele jõudsin ja erinevaid kollektsioone vaatasin, siis isegi mulle jäi esimesena Hedoni tuba silmas pidades ette “gamer” tuba.. Mõtlesin, kõike mida, aga mitte gameri stilistikat. Valge mööbel oleks ikka palju ilusam. Tume mööbel väikeses toas teeb toa veel väiksemaks..

Ühel päeval lasteaiast tulles läksime Järve keskusesse, kus neil on salong, et no vaatame siis, mis meile päriselt meeldib. Te võite kolm korda arvata, mis toaga me sealt lahkusime.

Või noh, mitte tuba me ei võtnud selga, seda tulevad nad ise kokku panema ja paigaldama, aga tellimisleht taskus tulime me sealt tulema küll. Ja kui te arvate, et valikusse jäi ilus valge mööbel, siis te eksite. Gamer it is!

Hedon oli nõus juba järeleandmisi tegema, et hea küll, hall voodi ja gameri tool, aga mööbel võib siis valge tulla.. Ja mida rohkem mina seda kataloogi lappasin ja proovisin erinevaid kappe, riiuleid, voodeid omavahel sobitada.. vaatasin ma järsku seda lauda, mille taga ma olin ja olin mingi, oodake, nüüd, cancel kõik – mulle meeldib see laud. Ja järgmiseks tegime me kogu toa plaani ümber selle laua ja.. kuna mitte üks valge laud ei olnud selline, siis.. tuli võtta see hall laud ja mööbel, mis sellega sobiks.

Ega ma tegelikult 100% ikka ei tea, milline see tuba täpselt välja hakkab nägema, sest üks asi on plaani peal, teine siis kui asjad reaalselt kohal on ja ma neid ringi tõstma saan hakata. Hea on see, et ma ei pea muud tegema kui ütlema, kuhu seina ma mida tahan. Vaesed mehed, kes kohale tulevad, aga teha pole midagi.. ma kindlasti tõstan nende minnes toa veel korra ringi.

Aga nüüd on üks mure vähem – Hedoni toa taha saab linnukese panna. Okei, ainult valgustit on vaja! Kogu toa sisustuse kingib Hedonile Meblik.

Valmiiiiis!

Okei, kardinad on puudu, aga ilma selletagi megavinge. Mebliku paigaldaja tuli, veetis meil pool päeva ja valmis ta oligi. Hedon on rahul. Meie oleme rahul. Me veits rotime ta tuba kui ta lasteaias on, et kodukontorit teha.

Mida ma pean ütlema, laual on mõnusad sahtlid, kus saame enda asju hoida, et need tema laual ruumi ei võtaks ja teda ei segaks. Tema enda mööbel on piisavalt mahukas, et kõik mängud, meisterdamisasjad, legod, autod, püssid ja muud mänguasjad, raamatud ja riided ära mahuksid. Ma ütlen ausalt, et muidu oleks ta toas mingi kastiriiul ja ilmselt oleks lapsele suht igav. Aga see geimeri tuba on endal ka äge vaadata. Ja sahtlid sulguvad megavaikselt ja aeglaselt, seega sobib ka väiksematele lastele, näpud naljalt vahele ei jää. Uksed on samamoodi stopperiga. Kiidan täiega seda lahendust.

Kuni augusti lõpuni kehtib ka kood marimell, mis annab mööblile 25% allahindlust, et saaksite enda lastele kooli- või lasteaia alguseks kõik vajaliku ära tellida. Koodi saate kasutada kahel viisil – salongis lihtsalt mainige sooduskoodi ja kui tellite netist, siis lisage päringule juurde, et soovite kasutada marimelli soodustust.

Hedoni toa ja kõik muud toad (valik on lai ja niiii ilus!) leiab Mebliku kodulehelt: www.meblik.ee

 

402 arvamust: “Uus kodu: Hedoni tuba

  1. Meil ka just lastetoa remont pooleli, põranda ja laematerjal sai ära ostetud, aga sisustust ikka pole valitud. X Oak oleks väga lahe meie tuppa! Andsin mehele ka valikuvõimalused, arvasin, et raudselt valib Gameri toaAga oli ühel meelel, X Oak sobiks ideaalselt

  2. https://www.meblik.ee/ee/bianco-fiori/
    Minu 6,5a tütar valis selle kollektsiooni, kuna talle väga meeldib valge värv ja see muster. Kuna tütar sügisest kooli, siis oleks see talle imeline kink nii sünnipäevaks kui ka kooli minekuks. Ja ta ütles, et hiljem pärandaks selle väikesele õele.

  3. https://www.meblik.ee/ee/x-white

    Hetkel meil toas juba natuke seda kollektsiooni. Sooviks juurde lapsele õppimise nurka, kool ei ole enam kaugel
    Kiidan igati Mebliku mööblit. Hetkel meil juba mitmes Mebliku kollektsioon ja väga rahul :)

  4. Nii vahvad lastetoamööblikomplektid! Poiss läheb aastapärast kooli ja me vahetaks hea meelega ikea mööbli ägeda MEBLIKu mööbli vastu välja! Meeldib rahulik, looduslähedane kollektsioon https://www.meblik.co.uk/en/x-oak/

Comments are closed.