Uus kodu: magamistuba

Meie magamistuba oli kõige lihtsam, sest magamistuba on magamiseks. Algul olid seal akende külge kinnitatud heledad rulood (ei ole teibitud hahahha), need tellisime Deverist uued ja kardinad ka, sest mu meelest annavad kardinad üldpildile nii palju juurde.

Samal ajal kui seinad kuivasid ehk siis nagu aru saate, oli see üsna ammu, tegin ma juba tellimuse Ikeast (not sponsored!), kust tellisin voodiraami, sellise mis käib täies ulatuses lahti ja sinna alla saan panna kõik varuks olevad tekid-padjad-voodipesud.

Kuna meil vanas kodus oli kaks madratsit üksteise otsas ja see tekitas sellise mõnusa kõrge voodi, siis mõtlesime sama teha ka nüüd, tellisin juba uue Napsie madratsi.. ja neid üksteise peale pannes.. Hmm.. veits liiga kõrge sai. Hea, et sõbranna ämm just madratsit vajas ja vana madrats sai kiirelt uude koju.

Hedelin on meiega veel samas toas ja tema voodi saime kingituseks sõpradelt, kellel on pood Poole Hinnaga. See on hästi kitsas mudel, mis sobib meile hästi. Paariks aastaks kindlalt mure murtud. Lisaks on meil magamistoas Hedelini kummut (tellisin alguses kaheosalise, aga üks osa liikus hoopis öökapiks), kus on mähkmed ja tema riided ja ühesõnaga kogu tema tavaar.

Muud polegi. See oli kerge ülesanne. Lamp on pärit Valgustusviisist ja voodipesud nagu alati Votexist.

PS! Hetkel soodukad nagunii igal pool, nii et kellel midagi vaja, see tšekkab kohe ja alati võib lisaks proovida  koodi marimell :) tavaliselt kehtib siis kui muid kampaaniaid samal ajal pole.

Aga mul on üks küsimus ka, kas magamistuba on magamiseks või on teil seal muu elu ka? Näiteks ma tean magamistube kus on kontorinurk, playstation, telekas.. Hirrmus :) Mulle üldse ei meeldi telekas magamistoas. Milleks. Iga asja jaoks olgu ikka oma tuba :)

One thought on “Uus kodu: magamistuba

  1. Mul on magamistoas telekas vanast ajast.. varem oli see tuba istumisnurk. Aga tõesti telekat vaatan või vaatab teine osapool väga harva. Juhul kui üks vaatab oma sarja ja teine tahab muud vaadata :D
    Aga üldiselt ikka magamistuba on tõesti magamiseks.

Comments are closed.