VIDEO: appi, meie korduvkasutatav kondoom läks katki!
Ma tean, ma tean, tarbimishullus ja kõik muud jutud, aga tellisime Aliexpressist alla euro maksvaid tooteid, et testida nende kvaliteeti ja kasulikkust. Kokku läksid 12 toodet maksma 5,94€ ja ütleme nii, et ma ei jälginud sealjuures saatmistasusid, kindlasti oleks saanud odavamalt, sest sellele kulus kaks korda rohkem ehk 13,36€.

Meie lemmik ost on kindlasti “abiratastega” söömispulgad (ülemisel pildil), millega Hedon on juba täitsa proff. Ta armastab sushit, aga pulkadega oli siiani keeruline süüa. Nüüd sööb isegi praemuna pulkadega.

Videos räägime kõikidest toodetest lähemalt:

Alljärgnevalt kõik tooted koos linkidega:

Söögipulgad (link)

Käevõrud (link)

Kaelaehe (link)

Juuksekumm (link)

Korduvkasutatav kondoom, peenise suurendaja, dildo kate vms (link)

Auto klaaspipesuvedeliku tabletid (link)Telefoni tagus (link)

Salapliiats (link)

Jalamõõtja (link)

Švammi hoidja (link)

Sidrunikujuline jääkuubikuvorm (link)

Pallikujuline jääkuubikuvorm (link)

Tossud (link)

Milliseid asju teie olete tellinud ja täiega rahule jäänud? Millega võib-olla mitte nii väga? Ma tahaks järgmiseks tellida pesu.. Mis arvate, kas mahavisatud raha või võib jopata?


14 thoughts on “VIDEO: appi, meie korduvkasutatav kondoom läks katki!

 1. Ma olen tellinud rinnahoudjaid küll Alist, kui vaadata tagasisidet ja mõõtusid, siis on täitsa õnnestunud ostud olnud. Ühe korra tellisin kaks sama rinnahoidjat (erinevad värvid), siis oli küll üks täitsa paras ja mugav, teine aga väike, kuigi tellisin sama suuruse. Nii et võib täitsa jopata

 2. Oh, ma täiga fännan hiina telefonide covereid. Need on nii soodsad, erinevad ja neid saab palju väikese raha eest.

  Ja tegelikult tahtsin seda öelda, et te olete ägedad .
  Iga kord live vaadates, siis pool ajast naeran huumori üle .

 3. Jääkuubikutest.. Pepcos ntks mingid värvilised jääkuubikud. Täitma ei pea. Seal vesi sees, viska sügavkülma ja pärast klaasi ja ss uuesti tagasi. Päris palju oli neid sees ja 99 senti maksid

  1. Tigeris oli mingi hetk sellised suured jääkuubiku pallid nagu videos, 4 tükki pakkis ja mingi 4-5 cm läbimõõduga :).

 4. Päris huvitav postitus iseenesest. Alist võib tõesti huvitavaid asju leida.
  Kas Aliexpressiga koostöö või niisama selline post? Vaatasin, et BSH näitas ka oma Ali oste :)

  1. Ei ole koostöö. Vaevalt et nad üldse sellist reklaami teevad, käive nagunii miljon tunnis :) vaatasime mingi kuu tagasi YouTubest sarnaseid videoid ja tekkis mõte, et telliks kõige odavamat nodi ja tellisingi :)

   Peaks uuesti midagi taolist tegema, endal oli ka põnev :)

 5. Paljudel toodetel on ka nii et kui toode kallim, siis postikulu pole ja siis keegi pakub sama asja odavamalt, kuid postikulu juures, tegelikult on osa toote hinnast arvestatud postikulusse..

 6. Oh…ma olen hull Ali-sõltlane :)
  Kuna olen veidi priskem tükk, siis Hiinast on keeruline riideid tellida, kuid olen väljakutse vastu võtnud ja hullult riideid sealt tellinud. Läheb päris hästi ja siiani on paar üksikud feili olnud. Muidugi on mul tellimusi ka juba mitme aasta jagu.
  Lapsele nipetnäpet (riided, mänguasju jne)
  Telefonidele taguseid, kaitseekraane
  Tuttavatele käsitöö tarbeid jne jne…

 7. Mul on need samad käevõrud, aga hõbedased, lipsu oma kandsin kõige rohkem, kuid see metall nagu kõverdus (?) päris kähku, kuid noh, kannan ikka. Ehteid olen ma päris palju Alist tellinud, alati on naljakas moment kui keegi kommenteerib, et äge kaelekee vms ja kui ütled, et see paari euriga hiinast on saadud, siis silmad lähevad suureks ja üllatunud näod on ees. Ju ei usuta, et sealt midagi normaalset võib saada.
  Ma ei tea, kas ebaõnnestunud oste üldse on, võib-olla need, mis lihtsalt pole kohale tulnud. Küll aga on olnud juhus, kui tellisin ühe kleidi, mis kohale jõudes oli hoopis teistsugune kui pildil, kuid meeldis mulle lõpp-kokkuvõttes isegi rohkem, lausa üks lemmik kleitidest oli vahepeal.
  Küll aga tahtsin tegelikult kirjutada seda, et silikoonist asju, mis toiduga kokku puutuvad, ma Hiinast tellida ei julgeks. Kunagi kui muffinivorme vms mõtlesin tellida, juhiti mu tähelepanu sellele, et neil on need nõuded teistsugused kui nt Euroopas ja võib juhtuda et nende silikoon sisaldab mingeid aineid, mis tegelikult okeid ei ole. Et selliste asjadega tasuks ettevaatlik olla. Kuigi jah, ilmselgelt meie poodides olev kaup on ka suures osas Hiinast jms pärit, kuid tõenäoliselt on ta ka siis mingid kontrollid läbinud. Seega, ma oleks skeptiline ka nende jäävormidega seoses.

 8. Mina ka tellin telefoni kaitseümbriseid Alist ja kilesid ning klaase. Kogu aeg.
  Olen ka muud kraami tellinud, aga mulle meeldib rohkem niisama seal surfata ja imestada, mida kõike need hiinlased järgi teevad või välja mõtlevad. Põnev. Ma üritan lihtsalt mitte väga üle tarbida, vähemalt püüan.

 9. Tore video ja tore vaatamine oli – see karvaga kondoomi osa ehk pisut iuuuu…jaa, aga mitte liiga. Coveri olen ise ka tellinud ja trenniriideid ja joogamatte. Igati rahul olen olnud ja saanud, mis lubatud. Ainult ühtede joogapükstega oli pisut mööda, sest tavaliselt olen võtnud unisize, aga seekord püüdsin ühtesid ägedaid irvik-kassimustrilisi tellides suurusnumbriga täkkesse panna. Kuna hiinakad on kõik kääbikud, mina aga pikk nagu viimsepäevalaupäev ja hiiglama pikkade koibadega ka , rehkendasin enda meelest kavalasti, et kindlasti on vaja võtta L suurus, muidu ulatuvad need retuusid mulle vaid kubemeni, mitte pahkluudeni, nagu lubatud. Kahjuks arvavad hiinakad ilmselt, et suurusnumbrid kasvavad ainult laiusesse ja tulemusena sain retuusid, mille keskkohta mahuks mind umbes kaks ja pool tükki, aga pikkust on ikkagi poolde säärde :-) Pole samas hullu, sest poolesäärekad ongi mõnusad ja keskelt teen lihtsalt väiksemaks.
  Ainuke feil oli bluetooth kõlariga hinnas umbes 5 euri. Küllap oleks toimiv kõlar olnud, aga seda ei saa ma iial teada, kuna AliExpress saatis ta vaid mullikile sees ja ilmselt kuskil lennuki kargos oli elevant talle kogemata peale astunud või mis iganes muu raskus – vbl sõitis ka tank temast üle vmt :-P Igatahes oli mu kõlar lapik mis lapik ja muusikat temast tulla ei saanud. See-eest sain tutvuda tema siseelundkonnaga :-D
  AliExpressi armastan jätkuvalt ja juba varsti asun sealt taas joogamatti tellima…vbl isegi annan bluetooth kõlarile uue võimaluse :-)

Comments are closed.