#elulineblogi

Kelle Instagrame me jälgime?

Instagramis kogus vahepeal populaarsust see, et storyd olid täis teiste kontode pilte, et kes keda jälgib ja miks jälgitakse ja meil paluti ka seda teha…

Teate, ma ütlen ausalt, et veel kaks kuud tagasi oleks mul olnud seal tohutult palju jagada, aga pärast Rhodose reisi kui meie “following” kontode arv kahanes umbes poole võrra, siis.. ma jälgin nüüd sõpru, mõningaid minu jaoks huvitavaid sisuloojaid, firmasid kelle tegemiste ja toodetega tahan kursis olla ja..

Suures plaanis jagunebki meie instagram (mida ühiselt haldame) neljaks:

Influencerid – ma ei saa ju elada ilma BSH pisarate ja igal nädalavahetusel aset leidvate beebide meisterdamiseta. See on elu. Sellest kirjutab Kroonika, sellest räägitakse esmaspäeva hommikul suitsunurgas, see on elu, millega peab iga endast lugupidav inimene kursis olema. Samas mõne ema tegemised Järvamaal pole pooltki nii põnevad ega igapäevast jälgimist väärt.

Sõbrad – kõik meie isiklikud sõbrad ja tuttavad, kelle tegemistega tahame kursis olla

Inspiratsiooniks – kuigi neid kontosid pole palju, aga näiteks Eveliisi jälgin ma konkreetselt selleks, et kadedusest tema outfitte vaadata, kuidas ta nii tavalised riided nii hästi välja kannab ja kuidas ta alati suudab pesust nii ilusad pilte teha kui need pole seljas. Paksukest ja Getterit jälgin ma ainult nende isuäratavate toitupiltide pärast. Mul reaalselt ei saaks olla rohkem suva, kes on Paksukese konto taga, on seal Kaarel või Karina, paks või peenike, prillidega või ilma – ülisavi, pildid on nii isuäratavad!

Rahakratti jälgin ka, sest ta on üks väheseid, kes mind naerma suudab ajada. Sellessuhtes igasugused stand-upperid ja koomikud võivad jalga puhata, ma ei naera nende naljade peale 99% juhtudest kui nad nalja teevad. Nagu mind ei aja naerma Simpsonid ja South Park, nagu wtf seal naljakat on? Konkreetselt kari retakaid :D

Kristit ja Madlit selleks, et aru saada, et ma pole ainuke “imelik”. Ma ei tea, kas see on kõige õigem inspratsiooni konto alla sokutada, aga meie pikaaegne sõber ja fotograaf Anete sünnitas 25ndal nädalal lapse. Ta tegi oma 888grammi kaalunud pojale instagrami ja kajastab seal tema teekonda. See konto on maailma armsaim! Aga no pole ime ka, ta on sama pikk kui ta kaisuloom :)

Töö – siia alla panen ma nii kontod, keda ma tööalaselt ise haldan, firmad, kelle tegemistega ma tahan kursis olla (minu hallatavate firmade konkurendid näiteks), kontod, kelle haldajaid ma tean (nt sõbranna haldab vms) kui ka lemmikbrändid, kelle sisuga ma tahan kursis olla, lisaks et teada millal uued tooted tulevad, millal on soodukad jne Peamiselt erinevad pesubrändid, Zack Marques, Uncle Paul ja Linea kolm kontot (MammaBaby, Natura ja Feminae). Ja no näiteks mõned söögikohad, Nuudel Telliskivis või Butterfly Lounge, tahan teada mis on nende päeva/nädalapakkumised ja mis toimps. Insta on kõige kiirem kus silm peal hoida.

Ja suures plaanis ongi kõik. Olen sotsiaalmeedias (eriti meie kontodel) iga päevaga aina vähem. Blogi on meie kodu, kus olla ja tegutseda, justkui nagu meie maja, mille eest hoolt kanda, teda kasta, muru niita ja lund rookida. Samas kui Insta ja Facebook on nagu üürikad, kus landlord tõstab kord hinda, siis paneb eest ukse lukku ja käsib tagant käia, muru niidab nagu juhtub ja lumevallid on tavaline nähtus.

Soovitan teilgi, kui tahate meie tegemistega kursis olla, ikkagi igal hommikul blogisse tšekkida, sest see siin on meie kodu, kust meid alati leida võb :) Ja PS. Augustis ilmub igal hommikul uus postitus, teemal, mille Instagrami jälgijad meile kirjutamiseks andsid!

Keda te Instagramis jälgite, ilma kelle tegemisteta te olla ei saa? :D

10 thoughts on “Kelle Instagrame me jälgime?

 1. Ma jälgin 95% ulatuses vaid oma tuttavaid, aga mõnda nö influenceri kontot, aga ma ütlen ausalt, et pigem muutuvad need kontld mulle tüütuks, sest neid storysid tuleb liiga palju ja enamik pole huvipakkuvad. Seepärast ma olen kohati nagu bipolaarne ja unfollowin suht tihti „staare“ ja siis mingi hetk followin jälle tuntud nimedest jälgin nt Mallukat, Gerli Chantellet, Agne Vaherit, paari fitnessi gurut

 2. :*
  Nunnu oled, Leenu!

  Mina ise jälgin vist ainult umbes 350 inimest ja need on peaaegu kõik sõbrad-tuttavad. Blogijatest ongi mul seal ainult teie, Mariann, Britt vist. Välismaa staaridest Ed Sheeran ja tema ihukaitsja, vahel vaatan Ruby Rose kuna ta on niii ilus lihtsalt.

  Kui pean valima oma lemmik “suunamudijad” veel peale nimetatute, siis Sandra Raju ja Helen Adamson.

 3. Mul on enamus ikka sõbrad ja tuttavad.. mõni bänd ja bändiliige. Ja muidugi paar vahavat blogi v niisama huvitavat inimest :)

 4. BSH on keegi, ilma kelleta ei saa, sest kõik räägivad????
  Ma ei tea ühtki inimest, kes teda jälgiks. Ma ei tea, mis mu töökaaslastega juhtuma peaks (ilmselt pilvelõhkujaga vastu pead saama), et selles seltskonnas tema vastu huvi peaks tundma…
  See on ikka sellise kitsa ringi värk…

  1. Ma tahaks endale sellistel hetkedel pilvelõhkujaga vastu pead panna, et siin päriselt ka on lugemas inimesed, kes ei saa grammigi aru naljast ega irooniast. Kust te tulete? :D

 5. Väga tore on inspiratsiooniks olla :)

  Eks sügisel kindlasti üritustel ka jälle kohtume!

 6. See väike beebi on juba nädal mu mõtetes. Kuna insta kontot mul pole, siis ise neile öelda ei saa, et olete tublid ja saate hakkama! Mu enda sõbrannal hakkas sünnitus ka 25.nädalal, aga tänu super arstile suudeti sünnitegevus peatada ja sündis 10 nädalat hiljem. Kaalus samamoodi 800 grammi, siis kui avastati. See oli ikka väga ootamatu.

Comments are closed.