VIDEO: kuidas me (Villeroy &) Bochiga kohtusime?

Tavaliselt lisan ma pressiteated üles ilma igasuguse sissejuhatuseta, aga seda siin ei saa. Mul on oma isiklik kogemus ja fännipilt olemas armastatud brändi esindajaga. No kuidas ma siis seda ei jaga!

Eelmisel nädalal toimus kellaviietee von Bochiga. Maria von Boch sündis 1979. aastal ja tegutseb täna turundusjuhina Villeroy & Bochi lauanõude divisjonis. Maria asus pereärisse tööle 2007. aastal, mil võttis südameasjaks tootearenduse, uute kontseptsioonide välja töötamise ja brändingu. Maria von Boch kannab krahvinna tiitlit ning on von Bochide üheksanda põlvkonna esindaja. Perepärand ja sagedased tööreisid välismaale on Mariast kujundanud kirgliku sisekujunduse armastaja.

Villeroy & Boch on 1836. aastal asutatud ettevõte, mil kahe konkureeriva perekonna esindajad – Nicolas Villeroy and Jean-François Boch allkirjastasid lepingu, et koos portselani toota. Tänapäeval on Villeroy & Bochi näol tegu ühe maailma prestiižikaima portselanitootjaga, kes on viimase 20 aasta jooksul tugevalt eestlaste südametesse pugenud. Kusjuures, selgus, et eestlased on väga suured brändiarmastajad ja me oleme müükidelt top3 riigi seas. Kusjuures, Villeroy & Boch’i müüakse 125s riigis.

„Villeroy & Boch Eesti tähistab sel aastal väärikat 20. sünnipäeva, mis on kahtlemata märkimisväärne sündmus. Numbrite järgi võib eestlasi pidada kui mitte maailma, siis kindlasti Euroopa suurimateks Villeroy & Bochi austajateks: per capita näitab Eesti Saksamaa ja Norra kõrval parimat tulemust! Rocca al Mare poe uuenemisega nägime head võimalust ja soovisime nii kohalikule tiimile kui eestlastele kummarduse teha,“ nendib Mauri Heikura, Soome ja Baltikumi hulgimüügi juht, Villeroy & Boch.

Tribüüdina Villeroy & Bochi enda ajaloole lõi firma uue Signature’i liini, mis koondab enda alla preemiumkollektsioone, mis esindavad tuntud elustiilibrändi iseloomustavaid jooni: stiili, disaini ja esmaklassilist kvaliteeti. Lartusi, kes on Villeroy & Bochi ametlik esindaja Eestis ning omab ainuõigust uue kontseptsiooni edasimüügiks, lansseerib Signature’i vastavatud Rocca al Mare kaupluses. Signature’i ei müüda veel kuskil mujal maailmas, seega Eestis toimus kontseptsiooni maailma esmaesitlus (järgneb kuulus KaDeWe kaubamaja Berliinis).

Signature’i kollektsioonid MetroChic ja MetroChic blanc näitavad ajatut elegantsi oma tänapäevaliku stiiliga ja art deco’le omaste joontega. Hinnalist luuportselani kaunistavad mustad ja kuldsed geomeetrilised jooned, mis on põnevaks lisandiks igale söögilauale. Neile, kes eelistavad tagasihoidlikumaid nõusid, on mõeldud kollektsioon MetroChic blanc, mille puhas valge portselan on stiilselt läikiv ja õhuke, mis tagab nõude kerguse ja läbikumavuse.

Uued MetroChici söögiriistad jäävad silma oma õrnade joonte, ebaharilike proportsioonide ja ümarate piirjoontega. Kõrgkvaliteetsed roostevabast terasest söögiriistad oma erilise disainiga on heaks kaaslaseks nii MetroChicile, MetroChic blancile kui ka teistele Villeroy & Bochi nõudele.

Kollektsioon Malindi on saanud inspiratsiooni portugali meresõitja Vasco da Gama Aafrika ja India seiklustest, kujutades nõudel Aafrika Malindi linnast pärinevaid punutud korvide mustreid ja pipra-, nelgi- ja ingveritaimi. Nendele, kes aga soovivad oma lauale õrnasid roosasid või kuldseid toone, võivad huvi pakkuda kollektsioonid Anmut Rosewood ja Anmut Gold, kus on käsitsi poleeritud kuldkaunistused.

Kollektsioon Amazonia Gifts viib sind Alexander von Humboldti reisile Amazonase südamesse, kujutades endil kauneid orhideesid, koolibrisid ja värvilisi liblikaid. Selles kollektsioonist leiad hinnalisi komplekte, dekoratiivnõusid ja vaase, mis on sobilikud kingiks või kollektsionääresemeteks.

Signature’i kollektsioonid on märkimisväärne oma töömeisterlikkuse ja kõrgkvaliteetsete materjalide poolest – kõik nõud on tehtud hinnalisest luuportselanist (Premium Bone Porcelain). Uus tehnoloogia garanteerib sära ja kvaliteedi säilimise läbi aastate ning kaitseb 20-karaadilisi kullakaunistusi nõudel isegi nõudepesumasinas pestes. Lisaks lauanõudele leidub Signature’i kollektsioonis erinevaid kinke, näiteks salvrõngad, vaasid ja portselanist laternad.

Vaata videot Lartusi poes toimunud kellaviietee üritusest:

4 thoughts on “VIDEO: kuidas me (Villeroy &) Bochiga kohtusime?

  1. Mis sul V&B kollektsioonist puudu on ja mida sa väga tahaksid saada?

    Toidumessile ma pole läinud nüüd mõned aastad, aga ma ei tea, kas seal on nüüd põnevam. Kunagi oli nii, nagu alati igal laadal, et müüdi komme ja potsikuid.. ala maksid pileti eest, et lihtsalt laadale minna. Uusi asju tutvustati ka, väga vähe, aga jah pigem selline laada tunne oli.

    1. Toidumess on üle aasta – kord nö pööblile, teine aasta firmadele. Meie sattusime nüüd siis kui oli suunatud nö firmadele, hotellidele, restoranidele jne. Oli hea kogemus, pole võrreldavgi selle laadaga, millele sina ka ilmselt sattusid :)

      VB maailm on nii suur, mul palju puudu – mul olemas osad jõulutaldrikud (aga võiks olla veel valgeid ka ja väiksemaid lisaks), võiks olla erinevaid jõulukollektsiooni kausse ja vaagnaid. Mul on kuus linnade sarja kruusi, mingi suurem serveerimiskauss new wave sarjast, ja veel nipet-näpet. Ma ei jõua ära oodata, et mul oleks oma kodu ja ruumi, et kõik asjad kokku koguda :)

  2. Kas te taimetoidumessile lähete? Võiksite nädala toidukorvi seal kokku panna. See oleks tuus eksperiment.

Comments are closed.