#elulineblogi

Pildipostitus: Leenu kollektsioon

Nagu paljud teavad, olen ma suur Villeroy & Bochi austaja. Eile kusjuures küsiti minult, kas mulle päriselt meeldib või on see koostöö? Mulle päriselt meeldib. Mulle on VB new wave sari meeldinud.. aastaid. Ma ei raatsinud neid kruuse endale kunagi osta, aga vesistasin nende peale aastaid.

Mul on kodus VB noad-kahvlid-lusikad, serveerimistarvikuid, tavalised valged taldrikud, suur salatikauss, serveerimiseks üks alus.. Olen neid aastate jooksul kokku ostnud, jupp-jupi haaval. Siin kirjutasin lähemalt.

2013 võtsin kätte ja tellisin endale serviisi. Vaatamata suurust ja süvenemata, on mul kodus 100eurone Villeory & Bochi espresso serviis. Ära ka ei anna/müü, sest tegelikult on ta nunnu ja ootab oma aega ehk oma kodu, siis leian sellele kindlasti rakendust. Vahepeal sai Hedon seda kasutada ja oli nii õnnelik oma väikese kruusi üle.

Paar aastat tagasi mõtlesin, et aga ma ei pea ju ostma endale kuute suurt kruusi korraga. Ostsin kaks. Ja siis kinkis sõbranna veel ühe. Ja veel ühe. Ja siis tuli see linnade sari ja nüüd olen saanud kingiks neid ja ise juurde ostnud ja.. Mul on hetkel vist seitse kruusi. Jah, nad on erinevad, aga ikkagi see sama sari, mis mulle meeldib.

Eelmisel aastal Soomes käies nägin jõulukollektsiooni, see oli megasooduses ja ma ikka ei raatsinud osta. Halasin siis veidi blogis, et olin ikka loll, et ma ei ostnud ja.. Lartusi pood saatis mulle kingituseks neli taldrikut (rohelised), ühe kausi ja jõuluehted. Kirjutasin sellest siin.

Kuna need taldrikud ei ole teab mis odavad, ostsin eelmisel aastal juurde neli punast. Saku Läte saatis mulle samuti kingituseks ühe kausi ja üks teine koostööpartner, kes blogi luges, kirjutas, et talle kingiti ka üks taldrik ja ta ei kasuta ja seisab niisama kapis, et kas ma tahaks endale. Muidugi tahtsin, sest see oli jõulukollektsioonist.

Plaan oli sel aastal kindlasti midagi juurde osta. Ootasin, et tuleks jõulukollektsioonile soodukas. Samal ajal saatis Lartusi jälle paki – neli taldrikut (sama sarja valged, mida ma nagunii osta plaanisin), ühe kausi ja selleaastase kollektsioonitaldriku (eelmiste aastate omi pole enam kuskil – kui kellelegi on, palun kinkige või ärige mulle!).

Kui ma mõni aeg tagasi Lartusi poes veinikoolitusel käisin (ise ostsin ja kinkisin sõbrannale sünnipäevaks), siis saime samal õhtul seal šopates kogu kraamile “mustareede hinna” ehk ma ei mõelnud kaua, võtsin kuus (tahtsin kaheksat, aga polnud) väiksemat taldrikut lisaks. Ühe kruusi (Hedonile värvimiseks) ja kaks klaasi.

Ja nüüd saatis Saku Läte meile jõuluks paki ja seal oli dipikastmete set sees. No ma ei või kui armas žest!

Ja armastangi ülekõige oma nõusid ja hoian neid nagu kullateri. Sel aastal aga otsustasin, et imelik oleks neid ainult jõuluõhtul kasutada ja võtsin nad juba kasutusse. Detsembris ju võib.

8 thoughts on “Pildipostitus: Leenu kollektsioon

 1. Üliägedad nõud!

  Kus Soomes see Vb pood oli? Ja kas mäletad, mis ale seal oli? Jaanauris käisid?

 2. Mina olen marimekko nõude fänn.
  Taldrikud on mul 13,5 ja 20cm . Sama vorm/kuju aga saan erinevaid mustreid ja värve osta.

  1. Kuna mu kodu on rangete joontega, klaas, betoon, hall jne. Siis soovisin nõudega värvi ja särtsu juurde tuua. Sp meeldivad erinevad värvid ja mustrid aga kindlasti peavad sama suurusega/vormiga olema.
   Minu stiil lihtsalt ;)

 3. Ma ka otsustasin, et hakkan oma tytrele igaks jöuluks V&B jöulukollektsiooni nöusid kinkima. Sel aastal rahaga kitsam, sai 2 suurt kruusi (440 ml). Endal on mul 2 New Wave kruusi, sain insta auhinnamängus. Ma unistasin neist kruusidest juba aastast 2005, kui neid Go Spa Lobby-baaris nägin.

 4. Ka mina olen suur bochi nõude fänn. Aastatega on korralikult juba asju kogunenud. Kuna mul on detsembri alguses sünnipäev, siis on minugua suhteliselt lihtne. Kuid igal aastal ostan ise juurde ühe kausi ja jõuluehte.☺️✨

Comments are closed.