Videovõtted ja pulma-aastapäev Tartus

Kuna meil oli täna kell kolm Tartus üks kohtumine ja oleksime pidanud nagunii Tartusse sõidu ette võtma, siis mõtlesime, et tuleme natuke varem. Esiteks, et ei peaks ühel päeval nii palju sõitma ja teiseks.. Lapsehoidjad kutsusid nagunii Hedonit maale grillima ja porilompidesse hüppama, meie võtsime suuna Tartusse, et veedame siis ühe date-nighti kahekesti.

Lapsevanemad ilmselt teavad, mida tähendab, et saaks kaks tundi restoranis istuda ja süüa, rääkida, niisama olla, mitte mõelda välja tegevusi lapsele, et ta paigal püsiks ja jõuaks midagigi hamba alla pista. Või mis tunne on hommikul üheksani segamatult magada :) Meil oli see võimalus.

Kuigi ma alguses mõtlesin, et läheks V-spasse, aga avastasin, et iga kuu esimesel esmaspäeval on seal hooldustööd ja ujulad-saunad kinni, siis tundus suht pointless maksta selle eest, et teenuseid tarbida ei saa. Siis mõtlesin, et oo, läheks sinna uude hotelli.. Aga ma unustasin seda tšekata. Ja siis paar päeva enne kui minek pidi olema, kirjutas mulle City Inn külaliskorterid, et kuna me oleme suured reisimise- ja Aasia köögi fännid, siis äkki tahaksime neilegi külla tulla. Ja siis mul meenus, faaak, mul oligi ju ööbimist vaja..

Igaljuhul, ootas meid City Inn külaliskorter otse Kvartali taga, V spa vastas.

https://www.instagram.com/p/BhB1j6_Fvzs/?taken-by=marimell.eu

Tulles oli nats jahe, aga me panime kohe sauna sisse ja see läks siin 20 mintsaga soojaks. Üldse mulle täiega meeldis selle korteri vannituba ja sauna osa. Põrandaküte oli SEES, mis tähendab, et põrand kuivab veerand tunniga ära, mitte et paned juba riidesse, tahad vetsu joosta ja.. jalad märjad.

Ma ei tea, kas ma olin nii väsinud või milles asi, aga ma magasin reaalselt 10 tundi jutti ja väga hästi. Ma küll ärkasin vahepeal, aga mõnus oli magada. Kuigi oleme nö keset linna, siis üldse mingid sõitvad autod jne ei seganud. Aga ilmselt ma sellega Tallinnas elades harjunud.

Wau, Tartu söögikohtades on igal pool megaportsud

Eile õhtul käisime söömas Asian Chefis, kus esiteks oli menüü kilomeeter pikk ja teiseks.. portsud nii suured, et me tegime tellimuse ja siis palusime osad asjad maha võtta, sest nägime, et me ei jõua neid süüa.

Kuna menüü oli tõesti suur ja lai, siis otsustasime, et võtame alustuseks ühe Tom Kha. Mis kusjuures maitses super hea. Hästi minu enda tehtud supi maitsega. Kana oli minu jaoks võõras – ma nö fileerin kana hästi õhukeseks supi sisse, seal olid väiksed nagu kuubikud, mis oli mu jaoks lihtsalt võõras, aga maitse oli supil täpselt nagu peab!

Ja siis küsisime soovitusi, et mis oleks hea ja näeks lahe välja ja.. Soovitusi tuli muidugi mitmeid ja me kuidagi eeldasime, et portsud on nagu ikka, tavalised, või noh, ala kui krevetid, siis kuus tükki :D Aga seal olid portsud ikka mehised. Meil siiani külmutuskapis kartuleid ja kanakoibi. Lihtsalt ei jõudnud süüa.

Teenindust pean ka kiitma. Ja mitte sellepärast, et meid kutsuti, vaid oligi hea! Seal oli mingi megalahe kutt kes kogu aeg käis ja uuris, kas on hästi. Meil oli. Ja esimest korda oligi söök niiiii hea, et ma pidin seda iga kord talle ütlema, kui ta midagi toomas/viimas käis. Meelis ütles toidu kohta: viiest kuus. Ehk siis tõesti, olime üllatunud. Pluss portsude suurused – hullumaja kui suured. Ja hinnad – nii normaalsed!

Üldse täheldasime Tartus käiguga seda, et portsud on megasuured ja hinnad madalad. Eile kui jõudsime, läksime ühele blogilugejale külla, tellisin Peipsimaitsetest mingeid kala/kana snäkke, jälle jõhker kogus. Täna hommikul sõime Kremplis, jälle mida portsud. Me oleks vabalt võinud ühe toidu kahe peale võtta.

https://www.instagram.com/p/BhD0pvBgE1k/?taken-by=marimell.eu

Kohtumine Hensugustaga

Miks me tegelikult Tartusse läksime oli see, et meid kutsuti osalema ühes projektis. Külastasime sellist kohta nagu Iseseisev Elu (mis on asutatud eesmärgiga arendada ja säilitada erivajadustega inimeste elukvaliteeti ja aidata neil leida oskuste- ja jõukohaseid tegevusi ja töid), kus noored tegid video, kus ka meie pidime proovima tibusid viltida.

Lisaks meile osales ka Tartu linnapea Urmas Klaas ja aasta parim youtuber Hensugusta. Kusjuures, ta on Hedoni lemmik täiega. Ma ei tea miks, aga mõnikord on Hensugusta videod soovitustes ja siis alati Hedon ütleb, „tahan poissi“ ja siis vahib suu ammuli ta vloge.

Minu meelest on Hensugusta nii ilus ja nunnu ja naljakas ka, ma olen Hedoni kõrvalt mõnda vlogi vaadanud. Ja mis peamine, temaga kohtudes oli ta NORMAALNE! Inimene suhtles, vastas ausalt kui küsisime jne. Ma mäletan, et kunagi Meelis küsis Martins Lapinsilt kuskil, et palju ta teenib ja sealt tuli mingi möga vastu. Hensugusta ütles kohe, et ega juutuubimisega rikkaks ei saa, aga ei teinud saladust oma nö hindadest, mida ta reklaamide pealt saab. Ühesõnaga, väga tore poiss on :)

Head uudised ikka viimaks:

https://www.instagram.com/p/BhCKq1-FxgA/?taken-by=marimell.eu

Kõikide nende vahel, kes tahaks Tartus Asian Chefis kolmekäigulist õhtusööki nautida, siis pole vaja teha muud kui paar klikki. Pane like Asian Chefi FB lehele – siin ja jäta siia kommentaaridesse, millist toitu sa sealt kindlasti telliksid, menüü leiab siit. Võitja kuulutan siinsamas kommentaarides välja pühapäeval!

#KOOSTÖÖ

Samal teemal

59 Comments

  1. Valiksin 152. SWEET & SOUR PRAWNS, kuna aasiapärane toit lemmik ja krevette ma armastan. Imelikul kombel polegi sinna veel jõudnud kuigi elan Tartus, rohkem käinud Chi restos, aga vahelduseks tahaks midagi uut proovida.

  2. Kuna olen hull Tom Kha fänn, siis prooviksin kindlasti sealse Tom Ka koos krevettidega ära ja SZECHWAN CHILI PRAWNS-i prooviksin ka heameelega. :)

  3. Kuna ma pole mitte kunagi parti söönud,siis läheks hea meelega parti proovima ja sööma :) ehk siis sweet chili duck :)
    Hoian pöidlaid!

Comments are closed.