#elulineblogi

Avastasime uue meelelahutuse!

Vahetult enne reisile tulekut kirjutas meile VivatBet.. ma jätan targu sellised koostööd tegemata.. aga oleme siin reisil koos sõpradega, kellest mõni kaob peaaegu iga päev teatud ajaks läpakasse ära ja sain aru, et see on täitsa teema, millest kirjutada.

Tänu sellele jõudis ka meieni teadmine, et just algas skandaalne jalgpalli MM. Okei, teadsin seda juba varem, sest meil on kodus jalkahull, kes ka oma sõpradega spordiennustusi teeb (ta eile oli korraks isegi 2 kohal). Aga, spordivõõrad ei pea muretsema, sellest ma süvitsi kirjutama ei hakka. Ega ei oskakski. Kirjutan hoopis sellest, kuidas enda jaoks seda jalgpalli jälgimist oluliselt huvitavamaks teha.. ning kuidas ka meie Meelisega sellest midagi põnevat leidsime.

Hoiatus – järgnev tekst on hasartmängudest. Seega – Tähelepanu! Tegemist on hasartmängu reklaamiga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Tänapäeval ei mängita hasartmänge enam üldse mitte ainult kasiinos, vaid oma kodus, tööl, autos.. kusiganes on mugav internetti minna ja panuseid teha. Samuti pole tegemist millegi kuritegelikuga, vaid täiesti tavapärase ajaveetmise võimalusega, lihtsalt, nagu kõik muugi, on seda täna väga mugav netist teha. Samamoodi nagu mängitakse sõpradega kaarte, saab seda teha veebis.

Muidugi on tegemist leheküljega, mis on mõeldud 21-aastastele ja vanematele, kuid siis saadki kindel olla, et veedad aega teiste täiskasvanute seltskonnas.

Meie sõbrad kasutavadki just VivatBeti lehekülge, kus lisaks tavalistele kaardimängudele (pokker jne), saab mängida ka muid mänge ning teha panuseid spordi- või isegi poliitikasündmustele.

Kood marimell annab esimese sissemakse kuni 100 euro väärtuses tagasi (Kui kannad kontole 100 eurot, saad ka 100 eurot oma kasutajale tagasi, kui kannad 50, saad 50 jne.).

VivatBeti lehel saab mängida samamoodi tavalisi mänge, nagu need, mida paljud meist telefonist või üldse Facebookist mängivad. Vahe on lihtsalt selles, et VivatBeti lehel on mängud oluliselt kvaliteetsemad, täiskasvanutele suunatud ning nende mängimisega on võimalik võita raha (ja auhindu). Mina üldiselt telefonis (ega ka arvutiga) mänge ei mängi, kuid seal tekkis täiesti hasart, sest Vivatbetis ei tundunud see nii.. lapselik tegevus?

Pigem tekkis paralleel hobuste võiduajamiste üritustega, mis näiteks Austraalias väga populaarsed seltskonnaüritused on, kuhu ühiskonna koorekiht parimas rõivas kohale voorib. Kõik ongi suunatud täiskasvanule, paneb mõtlema ja kaasa elama.

Panuseid saab teha aga peaaegu kõigele, Meelisega arutasime, et eriti vahva oleks, kui Eesti Riigikogu valimiste lähenedes (juba järgmise aasta märtsis!) ka nende osas omad pakkumised teha.

Mina isiklikult hasartmängudest sõltuvust ei karda ning ei näe ka selles midagi halba, kui mängimise või panustamise eest veidi raha maksma pead.

Meil näiteks on oma naistega selline komme, et kui käime väljas, siis alati on viimane koht kasiino, kuhu paneme 10€ sisse ja võtame klaasi mulli. Seda juhtub aastas korra või kaks, aga alati on fun. Ükskord lahkusime 192€ga ja läksime edasi pidutsema, muidu oleks koju läinud, aga kergelt tulnud, kergelt läinud..

Samamoodi maksad ju uue telefoni tõmmatud äpi, arvutimängu või pubis piljardi mängimise eest. Ega kõigist, kes alkoholi proovivad, ju alkohoolikuid saa, eks samamoodi on hasartmängudega.

Meil tekkis siin aga sõpruskonnas juba mitu ideed, kuidas omavahelisi võistluseid teha ning samadele asjadele panustada. Jälle üks tore ühine ajaveetmise võimalus tegelikult olemas – eriti meie Eesti talvega, kus kella neljast pimedaks läheb ja toast enam kuskile minema kipu.

Selleks, et ka boonust proovida, mine VibatBet lehele ning sisesta koodiks ikka vana hea MARIMELL.

3 thoughts on “Avastasime uue meelelahutuse!

Comments are closed.