VLOG: untsus nädalavahetus Pärnus

Ma isegi ei tea kust alustada. Vist sellest, et meil ka alati ei vea. Pärnu on muidu üks meie lemmikumaid linnasid Eestis ja alati on seal kõik kuidagi nii tore ja tunned, et käisid puhkamas. Aga sellel korral oli vist tähtede seis vale.. Kõik lendas vastu taevast. Aga kõigest lähemalt juba nädalavahetuse vlogis.

Reede hommikul kell üheksa oli meil broneeritud stuudio aeg Anetega, et teha ära tänavused jõulupildid.

Seoses piltidega – Paavli kaltsukas kirjutas mulle, et kas meil tõesti on kõik neilt leitud riided seljas, et kas nad tohiks pilte ka enda kanalites kasutada.. Jah, kõik meie riided on juba aastaid jõulushootideks (nagu ka reisideks, pidudeks, igapäevaseks tarbimiseks jne) Paavli kaltsukast pärit. Sellega seoses panin ma meie Facebookis käima ühe loosi – nimelt andis Paavli e-pood meile sooduskoodi MARIMELL, mis annab aasta lõpuni 25% allahindlust. FB loos seisneb aga selles, et kui tellite endale jõuludeks/aastavahetuseks mingi vinge outfiti, siis jagage pilti seal kommentaarides ka meiega. Paavli kaltsukas lubas uuel aastal parimaid ka üllatada!

Pildistamine sujus tegelikult väga hästi ja meil oli sellel korral kuidagi eriti lõbus. Nalja ja naeru nabani. Ma küsisin meie fotograafilt ka, et sa vist ei ole väga näinud sellist shuuti, kus teineteise kulul nalja tehakse jne… “Ahh, teate ma olen juba teiega harjunud.” Ei teagi kas see oli nüüd pigem kompliment või..

Kui pildid olid tehtud liikusime Järve Keskusesse, sest meil oli vaja poes käia ning Meelis tahtis elektriauto laadima panna. Mis võttis muidugi hoopis teie suuna kui me oleks eeldanud (loe lugu siit: Meelis kirjutab: emotsioonid ja mõtted – minu esimene elektrikas), aga no vähemalt saime poes käidud ja kõhud täis söödud.

Pärnus ootas meid eelnevalt broneeritud AirBnb korter, mis asus otse Steffani pizzarestorani vastas. Ja võiks öelda, et sealt meie jamad pihta hakkasidki. Piltidel tundus korter mõnus, cosy, armas, äge, hele, nunnu, ideaalne. Hind veelgi normaalsem – 25€/öö. Kohapeal selgus, et see korter oli külm kui tondiloss. Mul oli sisse astudes tunne, et ma saan põiepõletiku.

Korteri link: Old City Apartment on Nikolai Street

Puhur küll töötas, aga selle oleks pidanud panema tööle ilmselt päev varem, sest õhk oli ikka külm. Ja kuna meil läks külm juba nii öelda kontidesse, siis otsustasime, et me peame sealt “põgenema”. Alustuseks läksime ühe sõbranna juurde, keda polnud ammu näinud ning kes meile lahkesti sooja teed pakkus. Seal olles võtsime pooleldi vastu otsuse, et me vist ei lähe siiski tagasi. Küsimus oli ainult, et millise spa me valime. Hedon oli liiga kallis (Meelise jaoks) ning teistega olid lihtsalt kahetised tunded. Läksime siiski korterisse tagasi, et vaadata mis seis nüüd soojaga on. Ei midagi. Vetsus tööle pandud elektriradikas ei olnud ka seda väikest ruumi meie jaoks soojaks kütnud. Võtsime oma kaks asja kaasa ning lahkusime.

Meelis, kes on meie pere säästuhunt ja sendiveeretaja ütles, et läheme Viiking spasse. Hind okei (65€/öö) ning pole seal kunagi varem käinud. Mõeldud-tehtud. Loomulikult soovis Hedon minna ujuma, kuid meil ei olnud kaasas ujukaid. Seega seadsime sammud Pärnu Keskusesse. Samal ajal pani Meelis meie elektriauto laadima. See ei õnnestunud muidugi nii nagu me plaanisime, aga no abiks see natukenegi laadimist.

Kui poisid skoorisid endale 8€ga püksid, siis mina jäin palja peega.. Sest ma ei olnud nõus maksma trikoo eest 60€ kui mul on neid kodus umbes viis ja mingit suvalist pesubody ma ka ei tahtnud osta ja sellega ujuma minna, seea loobusin ujumisplaanist, ma pole suurem asi sulistaja nagunii.

Spa osa oli tore ning ujumine poistele meeldis. Nagu oli ka arvata. Aga siis oli käes õhtusöögi aeg. Ja Meelis ei pannud mööda kui ta ütles, et mulle ei pruugi seal baaris meeldida. Me läksime Steffi.

Ah, vaadake parem videot, mida me tegime ja kus käisime ja kuidas me varalõppenud Pärnu nädalavahetus kulges.

11 thoughts on “VLOG: untsus nädalavahetus Pärnus

  1. Aga korteri raha küsisite tagasi? Või oli kuulutuses kirjas, et korter on külm kui laut? :D Kui ei olnud kirjas, siis peaks olema ehk õigus tagasi küsida?

    1. Korteri piltide peal on kamin – seda ei tahtnud kütta? Suht hea variant sooja saada.

    2. Kütan korra kaminat, saan sooja ja hommikul ärkan ikka lõdisedes?
      Videost näeb pikemalt – käisime vahepeal ära, jätsime kütte sisse, et läheks soojemaks, see on vana puumaja – kui seal igapäevaselt ikka talvehooajal ei küta, ei lähe see sul poole päevaga ka soojaks. Ma räägin, mul oli tunne, et ma saan põiepõletiku seal :)

  2. Me oleme elukaaslasega seda korterit igal aastal välja üürinud, super asukoht – kõik vajalik käe-jala juures ja kõik vajalik olemas. Me pole küll kurtnud kordagi millegi üle, perenaine ka super tore, kui me ise ei osanud õhksoojuspumpa kasutada siis host-id panid distantsilt ise õige programmi ja korralikult sooja puhuma. Ma kiidan sajaga :) ja plaanin veel külastada, ju teil oli tõesti tähtede seis vale :D

  3. Kui ma tulen blogi lugema siis pole ilmselgelt plaanis poole pealt mingit vlogi vaatama hakata. Õudselt tüütu. Aga ega teil pole kahju ka, et edaspidi üks lugeja ja reklaamiklikkija jälle vähem.

Comments are closed.