Võida Lotte mobiiltelefon!

Seesam kindlustus koos Maanteeametiga on loonud ühe vahva äpi, kus saad teha testi, kui turvaline on sinu lapse koolitee. Kõikide osalejate vahel loositakse 1. detsembril välja kolm õnnelikku, kes saavad endale Lotte mobiiltelefoni.

seesam

Tegin selle ise ka läbi ja ma vastasin nö päris mitmele küsimusele valesti, aga õnneks teatab äpp kohe ka õiged vastused. Seega, pole muret, et jääd lolli olukorda, et said testi lahendades ainult kaks punkti vms.

Ja olenemata sellest, kuidas te vastate, premeeritakse osalejaid (kui sul õnne on) igal esmaspäeval helkurribadega seljakotikatetega ja esimesel detsembril loositakse välja kolm Lotte mobiiltelefoni. Kas poleks mitte vahva, kui jõulukingitus niisama kuuse alla potsataks. Isegi kui sul last pole, siis on sul kindlasti mõni väike sugulane või sõbranna laps, kes sellisest mobiilist unistab. Pane oma õnn proovile!

Aga ega auhinnad pole need, mis osalema kutsuvad, ikka teadmised. Kui ma alguses mõtlesin, et mu lapsel pole kooliteed, siis tegin seda nagu liiklustesti, lihtsalt vastasin, et teada saada, kas ma tean asjadest midagi või ei. Üldiselt teadsin, aga näiteks seda, kas liiklusõnnetusi juhtub lastega rohkem talvel või suvel – seal panin küll puusse. Mine uuri järgi, kas oled targem kui mina. Testi saab teha siin! Ja ka auhindade loosimises osalemiseks saad seal vajalikud lahtrid täita.

Tegemist on koostööpostitusega, Seesam kindlustus on juba teist aastat ka Eesti Blogiauhindade toetaja.

3 Comments

  1. See on nii jabur test :D mitte halvas mõttes aga see on väga suure linna keskne, väikeses asulas käib elu natuke teisiti. Ma sain seal noomida, et lapsega ei käinud ekstra kooliteed läbi enne kooli, panin, et saab ise hakkama. Samas me ju käime seda teed koos mitu korda päevas. Ja ühistransporti meil siin ka pole, millega laps satuks üksi liikuma. Ja koolikotiga pole mu laps vist mitte kunagi autosse istunud :D

Comments are closed.