Jagame 500€ eest süüa!

Nagu te teate, kehtib Woltiga registreerides kood MARIMELL, mis annab teile esimesele tellimusele 7€ krediiti. Niisamuti saan mina krediiti kui teie oma tellimuse ära olete teinud, aga et ükski asi ei kesta igavesti, aegub see krediit ära. Et seda mitte raisku lasta meie reisil oleku ajal, loosime hoopis teile süüa.

Maitsvate õhtusöökide loosimises osalevad vaid need, kes meid Instagramis jälgivad
(vajuta siia: @marimell.eu),

sest seal hakkab toimetama meie sotsiaalmeediahunt, kes loosimise ülespaneku, korraldamise ja tellimise enda peale võtab.

Kui te loosiõnnele lootma jääda ei taha, siis koodiga “marimell” saate esimeselt tellimuselt enivei 7€ allahindlust :)

Reeglid:

1. Igal loosimise hommikul ilmub Instagrami pilt tekstiga, millisest restoranist oleme teile toidu välja valinud. 99% oleme neid toite ise maitsenud ja need on meie lemmikud antud kohast. Et mitte ainult tallinlasi eelistada, teeme loosimise ka Tartu inimestele, aga Tartu kohti pole tõesti ise mekkinud, valisime seda, mida ise hea meelega sööks.
2. Toit, mis on meie poolt valitud, ongi selle päeva auhinnaks.
3. Toite ei saa vahetada, neile ei saa juurde maksta, lisa tellida vms, see mille me välja valinud oleme, nii on.
4. Kui sa soovid sellel päeval võita, siis tagi kommentaari, kellega koos sa seda auhinda jagaksid ehk kellega koos sa maiustama hakkad õhtul, sest söök tuleb kahele!
5. Kell 17.00 toimub loosimine. Võitja kuulutatakse välja pildi all kommentaarides. Võitu ei saa lunastada ühelgi muul päeval kui loosi toimumise päeval. Ole ise hoolas ja jälgi, kas võitsid.
6. Anna endast märku tunni aja jooksul samal päeval, st hiljemalt 17:59 Instagrami sõnumites – saates oma konktaktnumbri ja aadressi, kuhu toitu soovid.
7. Kui kella 18ks ei ole laekunud infot võitjalt, siis pole midagi teha. Oled auhinnast ilma jäänud.
8. Kui võitja on meile info edastanud, tellime toidu ja saadame teie poolt öeldud aadressile. Toidu tellimine toimub kell 18.00, kulleri saabumisaeg sõltub Woltist, mitte marimellist.
9. Kui peaks juhtuma, et antud restoranist ei saa sel hetkel tellida, siis teeme uue valiku ilma teid teavitamata. Toiduta te võidu korral ei jää :)

Nii lihtne see ongi. Instagramist leiad ka vastavasisulise pildi, mille alla saad kutsuda oma sõpru Tallinnast ja Tartust, miks mitte ka mujalt, et nad meid jälgima hakkaks ja võidu korral sööki teiega jagaks. Jälgi meid siin!