#reisiblogid

55 PÄEVA VEEL: lõpuks reis valitud ja makstud!

Alles see oli kui ma tegin pika ja põhjaliku postituse meie reisivalikutes (meenutada saab siin!) ja saatsin selle ka sõbrannale, et näe, hoia silma peal kommentaaridel, et lihtsam valida…

Teate, mis ta vastas. Hea, et ma istusin…

“Oeh, kodus, arvuti taga on hoopis parem vaadata… Niiii, Bulgaariast valiksin siiski pigem Kuldsed Liivad ja kas Slavey (link) või ka Edelweissil (link) pole väga viga. Samuti meeldib Rimini , Centy (link). Hotell tundub väga ilus ja puhas olevat ja no Montenegro pakkumine (link) on samuti ilus 🙂 Kui nüüd nõnda vaadata, siis valiksin pigem kahe viimase seast 😀 anna andeks (A). Itaalia hotellil puudub basseiniala – rand 50 m. Montenegro variandil aga mõlemad variandid 🙂 Ohhhh, raske on see eluke, kui nii heade variantide vahel otsustada saab 😀”

Ma reaalselt olin, mida hekki, päriselt. Hakkame jälle otsast peale vä? Aga naljakas oli ka juba, et kuidas me naised ikka üldse otsustatud ei saa. Helistasin, arutasime veel kõik variandid läbi.

Täna hommikul siis võtsin kõik need TEMA variandid ette ja lappasin googlemapsis streetviewsid ja kaugusi siit ja sealt ja.. No Montenegro ma välistasin kohe. Mis rand see on? Kiviklibu my ass. See on reaalne asfalt ju :D Lisaks nagu pildilt paistab, maksab tool ja vari 15€.

Kuigi noh, saaks ka basseini ääres olla, sest selle Montenegro Slovenska Plaza (link) basseiniala on megalahe.

Siis vaatasin üle need Bulgaaria variandid ja kui me sõbrannaga telefonis veel arutasime, siis ta ütles, et seda Victoria Palace (link) ta alguses üldse tähele ei pannud ja see tundub ka hea variandina, kuigi see on seal samas suht kus me kaks aastat tagasi käisime. Kaardi pealt vaadates näitas aga seda hoopis teise kohta, kuigi meil on isegi pildid sellest hotellist kaks aastat tagasi, et ooo, vaata milline kuldne! Ja see oli meie mäletamistmööda meie hotelli vahetus läheduses, kaardi peal näitab aga mingi 7km eemal. Võta siis kinni.

No aga kuna sõbranna pole ikkagi Kuldsetel Liivadel käinud, jätkasin sellega. Valikusse jäi siis lõpuks kaks hotelli:

Edelweiss (link), hind kahele 1250€ ja Slavey (link), hind kahele 1345€

Kuna ma Edelweissis olen olnud ja Slavey on nö all pool, siis tundus see mõistlikuma valikuna. Tegu on siis reisikorraldaja Tez Tour reisiga, edasimüüa Go Travel, väljumine 20.06 (jaanideks ära!), merepoolne tuba, 27m2

Reisikonsultant oli väga abivalmis meil, tuletas meelde, et Euroopas reisides on kasulik taotleda endale Euroopa Ravikindlustuskaart, kuid kuna see ei kata kõiki kulutusi, soovitas lisaks sõlmida ka reisikindlustus. Mul on aastane olemas, hea muretu… Hea, et ma vaatama läksin. See kehtib kuni 21.06!!

Nüüd on järgmine küsimus, kas minna suure kohvriga st äraantava pagasiga või ikka käsipagasiga.

PS! Pagasi puhul arvestage, et Tezil on kaalupiirang 15 kg kohvri kohta. Ja et lend kiiremini läheks, vaadake https://flydinner.com ka ettetellitavaid toiduvariante. Kogu vajalik info Tezi Bulgaaria-reiside kohta siin!

Asjad mahuks käsipagasisse ära küll, aga see kuradi 100milliste kreemide/šampoonide vedamine on siuke peavalu, aina villi ja mõõda. Lihtsam oleks pagas ära anda, võtta kaasa kõik mis vaja ja mitte muret tunda. Malta jaoks käisin spetsjomm Järve keskuses Bio4You poes 100ml kreeme-šampoone ostmas.

https://www.instagram.com/p/Bh8zd0LlGED/?taken-by=marimell.eu

PS! Kuna Facebook ei mängi meiega enam samas tiimis, siis on aeg edasi liikuda. Kui te tahate meie tegemistega kursis olla, peate meie Facebooki gruppi tulema :) LINK

11 thoughts on “55 PÄEVA VEEL: lõpuks reis valitud ja makstud!

 1. Victoria Palace peaks olema Sunnyl keskusest (selle suure silla/muuli juurest) max mingi 1-1,5km pikal tänaval koos baaride, poodide jms. Tundus igatahes megahea asukohaga ja niiiii ilus :D

 2. Kadedaks teete oma reisimistega:D Tahaks ka. Pole juba 2 aastat reisil käinud ja mees sojub, et vaja maja ehitada:P

  1. Mind teeks kadedaks huvitavad sihtkohad ja põnevad seiklused. Iga paari kuu tagant raha raisata sellele, et täpselt sama hotelli basseini ääres jooke timmida ja päikese käes lösutada… Nojah, kellele mida.

  2. Pole käinud seal ju :) kuus aastat tagasi viimati Kuldsetel Liivadel. Ja emad tahavadki niisama riläxida :D

  3. Puhkus olgu ikka PUHKAMISEKS! Mitte matkamiseks ja sõitmiseks ühest kohast teise. Aga inimesed ongi erinevad ja saavad puhkusest ka erinevalt aru :)

 3. Mulle pangas seletati, et swedbanki kuld(oli vist) krediitkaardil on ka reisikindlustus olemas + kõik muud ostu jne kindlustused ja kuumaks oli vist ca 10 euri. Pm katab igast ootamatusi ka Eestis.
  Lisaks kehtib see kõigile:
  Gold ja Platinum krediitkaartidega kaasnev tasuta reisikindlustus kehtib lisaks kaardiomanikule ka temaga koos reisivatele pereliikmetele.

  1. Pole Swedi klient. Mul on SEBis reisikindlustus, ka krediitkaardiga ühenduses, selleks mul üldse krediitkaart ongi :D

 4. Teemaväline küsimus küll, aga kas sa kasutad veel fotoepilaatorit? Ja kui nüüd pole enam kasutanud, kas siis hakkasid karvad jälle tavalise kiirusega kasvama?

 5. Kas see on koostööna saadud reis? Nii reklaamimaiguline, veits too much…

  1. Ei ole :) mul on koostööd märgitud
   Ma paningi ritta endale need hotellid, et endal oleks ka ülevaade, kaugusest jne et valik teha.
   Kuidas sa siis kohti valid endale muidu? Pildi järgi?

Comments are closed.