77. päev – kaal ei taha langeda

Loomulikult, loll, kes vabandust ei leia, aga ma ei ole trenni väga jõudnud, kuna niiiiii külm on. Pole tahtnud õue jalutamagi sellise pakasega minna, kui toaski on külm. Aga ma luban, et kohe kui läheb soemaks, siis ma ajan endale kargu alla.

Ega ma end söögiga ka väga ei piitsuta. Söön loomulikult vähem kui varem (lihtsalt ei mahu), aga ka näiteks pitsat, hallitusjuustu (u. 250 kcal/100 gr) ja viinamarju (70 kcal/100gr).

Suur õhukesepõhjaline Siciliana, Peetri Pizzast annab 848 kcal. Kui me jagame selle kaheksa sektoriga, siis annab üks sektor keskmiselt 106 kcal, jõudsin eile süüa kolm sektorit – jätsin alles ääred (milleks süüa tainast, kui niigi vähe mahub) ja kolme sektori peale kulus paarkümmend minutit, närisin kõik megapeeneks ja tegin seda kõike megaaeglaselt.

Arsti sõnul peaks/võiks mu söögikorra kogus olla üks jogurtitops, kui ma oleks selle pitsa ära purustanud, siis ega seda rohkem poleks olnudki.

Viimase nädala saavutus on kehvake, umbes kilo, aga eks nüüd ongi suurem osa ära kukkunud ja tuleb hakata vaeva nägema. Pole muud kui Kalev Spasse trenni ja lindi peale kõndima ja kohe tundide viisi…

Tänase seisuga siis kaalukaotus operatsioonipäevast: 21 kg
Tänase seisuga kaalukaotus dieedist alates: 28 kg