Kuidas ma nii peenike olen?

Tegime üks õhtu Tik Tokis laivi ja sain kohe hulga küsimusi, kuidas ma nii kõhna olen, kas käisin maovähendusoperatsioonil, kas külajutud, et kasutan Ozempicut vastavad tõele, kas teen mingit imedieeti, kas olen trenni hakanud tegema, mis toimub? Ma kirjutasin alles juuni alguses siin blogis “Kuidas ma 14,2kg alla võtsin” ja olen varasemalt kirjutanud aastaid, et käisin 2011 aastal maovähendusoperatsioonil, aga ma hea meelega kirjutan veel, sest nii mõndagi on vahepeal muutunud. Kaal on näiteks langenud hetkel, pärast Hedelini 20kg.

8 thoughts on “Kuidas ma nii peenike olen?

 1. Seda oligi arvata. Ei ole kogu aeg teemat jälginud, aga mingi aeg ajasid kaalulanguse väiksemate portsjonite kaela. Ausus algusest peale oleks kindlasti parem kuvand.
  Kas Marju kaudu info lekitamine oli omavahel kokku lepitud?
  Arsti juures võetakse üldjuhul hommikune paastuveri ja see ei näita alati tegelikku olukorda. Inimesel võib peale sööki teha veresuhkur Ameerika mägesid, aga hommikune näit ikka korras. Seega ei vaidle, et sinu puhul võis olla Ozempic isegi õigustatud, sest magusaga liialdaja pole sa vist kunagi olnud.

  1. Ega ma viimased kümme aastat ka palju söönud. Pärast maovähendusoppi lihtsalt ei mahugi suuri koguseid. Snäkkida ja saab, aga suuri portse korraga pole ma aastaid söönud. Lisaks kui keegi otse minult küsis, siis ka vastasin, et see Ozempi mõju, aga suvakatele suure suuga tõesti seda ei kuulutanud, eriti kuna just siis tekkis see hull skandaal, kuidas diabeetikud ravimit ära võtavad jne. Nt FB kommentaarides, ega ma ei valetanud ka, kui ütlesin, et asi on väikestes kogustes, oligi.

   Kusjuures ma olen proovinud seda verd anda nii “tühja kõhuga”, kui pärast sööki, just et tekiks mingi anomaalia nende jaoks ka, aga never ei tekkinud. Täna käisin ka analüüse andmas, jälle kõik tibens-tobens.

   Minu puhul aitab ozemp kindlasti just muude vaevuste vastu peamiselt. Kaal kaaluks, nagu ma ütlesin, see kaalunr pole mind kunagi seganud. Magusat ka eriti ei armasta, pole seda kunagi eriti millekski pidanud. Mõnikord kohukese või paar kummikommi söön, aga näiteks terve suve jooksul ainult paar jäätist, samas kui teised päevas mitu tk söövad :D Kooke maitsen alati kelleltki teiselt jne.

 2. Mida näoga täpsemalt lasid teha ja kui saladus pole palju see maksma läks? Kui tihti pead hakkama kordama protseduure?

  Aitäh! Jaana

  1. Ma vist pean sellest eraldi postituse tegema :) Ma tegin botoxit ja kõike mida ozempic face’i jaoks vaja oli, et lahti saada. Aga ma ootan, et nägu normaliseeruks ja sinikad kaoks, siis saan parema ülevaate anda kuhu ja mida ja kui palju Marju pani.

 3. Aga insta sotorys kysisid ravimit oma ” sõbrannale ” kuna perearst olevat tropp. Vana inimene, aga ei julge tunnistada, mida teen ja miks !

 4. Proovisin ka 2 kuud tulemust ei olnud. Ilmselt asi suuresti selles, et suure stressi ja ärevuse juures ei saagi keha koostööd teha, lisaks vähene liikumine. Olen ka opil käinud aga peale laps ……. Kas tarbisid ka sellel ajal akoholi minimaalselt, üldse mitte või ei piiranud? Kas sõid pigem tervislikult või ei pööranud sellele tähelepanu?

  1. Mis ajal? Süstimise ajal? Tarbisin ikka, aga ei olnud hea kooslus. Süda läks ikka väga pahaks mõnikord. Söön ja sõin kõike, nagunii kogused väiksed, aga magusat pigem mitte.

Comments are closed.