Igal advendil uus võimalus võita!

Sel aastal on mida oodata. Igal advendil lükkan mõnes meie kanalis käima loosi, kus peidavad end meie lemmiktooted. Võitjaid hakkan siin samas postituses jooksvalt igal esmaspäeval välja kuulutama.

Esimesena loosin välja oma kõige lemmikuma köögimasina – Delimano kuumaõhufritüüri. Eile alustasin loosiga Instagramis ja Facebookis ja täna lisan selle ka siia blogisse – kui satud siia lugema ja sotsiaalmeediakanaleid ei kasuta, siis jäta kommentaaridesse see söök, mida sa esimesena seal teha prooviksid. Loosin välja kolm võitjat, st igas kanalis ühe – kui tahad oma võiduvõimalusi suurendada, siis võid ka kõigis kolmes kanalis osaleda.

Võitjad: Epp Kaldmäe, Janelle Uibokand, Helin Kutsar

2. advendi loos – vihjeks saan hetkel öelda seda, et.. reisil oli kaasas.

3. advendi loos – vihjeks nii palju, et valin teile tooted sealt ise :) kõik mu lemmikud saavad peagi ka teie lemmikuteks.

4. advendi loos – no see on midagi eriti magusat ühelt meie kõige uuemalt koostööpartnerilt.

69 thoughts on “Igal advendil uus võimalus võita!

 1. Esimese asjana ma prooviks seal sees teha kana kintsuliha. Usutavasti jääb mahlane, eks näis! :)

 2. Kuna minu lemmikud snäkid on vürtsikad krõbedad kanatiivad siis kindlasti prooviksin esimese asjana just neid :)

 3. Ma prooviks esimesena parti teha. Või siis viskaks lihtsalt verivorstid küpsema.

 4. Oooo, juba pikalt olen unistanud, et tekiks võimalus bataadifriikaid kimchi ja sriracha-majoneesiga seal valmistada!
  Hmmm, ja veel ühed kanatiivad sinihallitusjuustu kastme ja selleriga lauale.. tundub kui unistuste söök :)

 5. Esimesena prooviksin kindlasti teha friikartuleid! Edasijõudnuna katsetaks kana ja krevette :)

 6. Falafelid!!!
  Hullult isutab :)
  Pole kunagi airfryer’it kasutanud, aga tundub loogiline, et ka falafeleid saab seal küpsetada.

 7. Mina tahaksin kuumaõhufritüüris esimeste toitudena katsetada friikartuleid ja kanafileed.

 8. Esimesena tulid pähe mitte just kõige tervislikumad valikud aga mis siin ikka keerutada…prooviksin valmistada pelmeene ja friikaid ühel tuttaval on ja soovitas!

  1. Ja ma pean sind kurvastama, pelmeenid on ainsad, mida ma seal ei tee. Need kuivavad liiga ära. Ma tean, et mu sõber teeb nii, et keedab enne ära ja siis fritib. Aga külmutatult sinna pannes on suht kuivad. Mulle ei meeldi. Meeldivad mahlased pelmenkud.

 9. Kuna jõulud tulemas siis prooviksin kindlasti verivorstid seal ära ning kuna kana on meie suures peres lemmik siis ka kana. Aga kindlasti tahan katsetada küpsetisi ning esimesena tahaks teha seal piparkoogikuule ja jõulumuffineid. Aaa ja oma kohe 10 kuuseks saavale härrale teeks ka midagi maitsvat seal

 10. Esimesena prooviks teha kana või friikaid. Viimased isutavad viimasel ajal eriti, aga kuna jälgin toitumist kaalulanguseks ja lähedal mõnda nö tervisliku kohvikut pole, kust neid mitte õlis tehtuna saaks, siis on söömata. Üleüldiselt aitaks see palju kaasa toitumisele, et õli oleks toidus vähem ja toit tervislikum.

 11. Haha, ma teeks ilmselt friikartuleid. Lapsi 3, neile meeldivad :D ja siis hakkaks tasapisi uurima, mida kõike ja kuidas seal teha saaks

 12. Valmistaksin esimesena neid kurikuulsaid krõbedaid friikaid! Ei jõua ära oodata

 13. Ma tahaks väga väga proovida parti teha, nii isuäratav on olnud postitustest neid pilte vaadata

 14. Kohe nii palju ideid tuleb . Näiteks esimesena võiks teha bataadi friikaid ja kanafilee.

 15. Käisin hiljuti venna sünnipäeval, ta tegi iseendale sünnipäevakingi ja ostis õhufritüüri. Appi kui maitsev liha ja kana tal tuli! Poissmees, kattis üksi laua ja tegi meile kõigile silmad ette! Mina teeksin esimese asjana kanakoibi ja pakun, et verivorstid tuleksid selles ülihead.

 16. No mul suur pere, kahtlustan, et igaüks proivib enda soovi peale suruda. Seega terks kana ja friikaid arvatavasti- need sobivad kõigile

 17. Ilmselgelt pardifileed. Iga kord, kui te seda mõnusat ja krõbedat parti teete ja sellest pildi postitate, siis hakkab ila jooksma.. Ja sobib jõulukuusse imehästi see tit ka!

 18. Friikartuleid ilmselt. Muna katse ühes storys või videos tundus ka põnev, nii et seda prooviks ka. Munakollane jäi mõnusasti isuäratavaks . :)

 19. Kuna ma olen suur kanatiibade fänn siis prooviks kindlasti teha krõbedaid kanatiibu kûsisin ka sinult instas tagasisidet maks ja mooritsa kanatiibade kohta aga sa vist unustasid mind ára olen ammu unistanud kuumaõhu fritüürist

 20. Prooviks ikka lapse lemmikmenüüd- friikartulid ja lisaks endale kanatiivad.

 21. Ma väga tahaksin saada HÄID pelmeene ja ma arvan, et selle fritüüriga saaksin just sellised mõnusad krõmpsuvad pelmeenid!
  Ja muffineid prooviks ka teha ❤️

 22. Kuumaõhufritüür oleks mu 10aastase poja lemmik ja meile kuluks see väga ära…poiss saaks teha endale ise tervislikult lõunat kui emme tööl on …

 23. Mina prooviksin kindlasti friikaid ja kana, tahaks proovda kas liha jääb mahlane

Comments are closed.