#elulineblogi

Aidake kleite valida! Mida EBAle selga panna?

Reedel kirjutas mulle Kleidibutiik, et kas ma ei tahaks koos assistentidega minna kleite vaatama, et ehk leiame midagi blogiauhindadele selga. No, mis saab olla selle vastu, eks. Läksime siis täna hommikul kell üheksa rõõmsalt kleite proovima. Ühtlasi andsid nad mulle sooduskoodi EBA17, millega saab 15% tellimuselt alla – seega, kellel veel kleiti pole, tellige. Kood kehtib kuni 5.06 – siis on kindel, et kleit ka õigel ajal kohale jõuab :) Loomulikult võib ka kohale minna Mustamäe tee 5 (8 korrus).

Kleite on kohapeal väääääga palju, igas värvitoonis ja pikkuses ja lõikes. Suurem osa neist on ka kodulehel üleval. Seega, head shoppamist. Meil läks küll pea kirjuks!

Aga nüüd meie kleidivalikust natuke. Läksime alguses mõttega, et valime kõik sinised kleidid, et ikkagi EBA värv, aga suuri suurusi oli hetkel natuke vähe (pidi juurde tulema lähiajal). Seega pidime me Sandraga suht samu kleite proovima, samas kui Kristi sai põhimõtteliselt iga kleidi endale selga tõmmata ja kõik sobisid. Nagu KÕIK!

Aga millise kleidi peaks teie meelest Kristi selga panema? Kristi palus lisada, et on tähtkujult kaalud ja tema ei suuda ise otsustada. “Seda peab keegi minu eest tegema! Mulle meeldisid kõik, mida ma proovisin!”

LINGID vasakult: lipsuga kleit, sinine kleit, maani kleit, kuldne kleit (see oli viimane ja linki pole; sest see läheb assistent Liisile selga, otsige teda VIP alast :)), sinine kleit

 

Ja siis Sandra, milline kleit sobiks talle kõige paremini? Maani kleidid olid me lemmikud, aga meile lühikestele, liiga pikad. Ja nats vist ebamugav ka seal pikas kleidis olla. Helesinine kleit on see Unique Styleri kleit, kus saab ka koodiga “marimell” hetkel 20€ soodukat, kui sealt kleit tellida. Sandrale endale tundusid punane ja lilleline kõige mugavamad. Millise teie tema asemel valiksite?

LINGID (kliki kleidi nimetusel): punane kleit, lilleline kleit, must maani kleit

No… ja nüüd jõuame minuni. Kleidid mis ma proovisin…

Mulle see esimene tumesinine hullult meeldis. Seljas on ilus. Aga kandes selline tunne nagu peff oleks paljas. Keskmisel kleidil on TASKUD! Mis on megahea.

LINGID: tumesinine volangidega kleit, keskmine kleit, lilleline kleit

A, ma proovisin ühte maani kleiti ka, samasugust sinist nagu Sandral must oli.

Siis ma proovisin sama punast skaterstiilis kleiti, mis Sandragi… Ka sellel on taskud ja see sobiks ka tennistega, baleriinadega ja polekski nii hull. Samas fitiks sinna kõrvale need punase südamega kingad. Ahjaa, mul olid kaasas sinised kingad, sest ma arvasin, et proovin ainult siniseid kleite :D

Nii.. Ma lasin Meelisel ühtlasi teha pildi ka selle Unique Styleri kleidiga, millest ma hiljaaegu kirjutasin (siin!), et te näeks, milline see seljas on siis…

Ja kõige lõppu siis, kes kannab paremini? :D

Niisiis, kellel kleiti pole – läheb kohe Kleidibutiiki ja kasutab koodi EBA17 ja tellib endale kleidi. Numbrid vastavad suurustele. Ja valik on lai ja kleidid ilusad ja kvaliteetsed ja mugavad. Ühtlasi, andke kommentaarides teada, MILLISED KLEIDID ME EBALE SELGA PEAKS PANEMA?

81 thoughts on “Aidake kleite valida! Mida EBAle selga panna?

 1. Sulle see esimene tumesinine KINDLASTIIII! No niiiii sobib sulle :)

  Kristi seljas meeldis see viimane sinine ja Sandra seljas kas punane või lilleline :)

 2. Mulle meeldisid sinu seljas kolm kleiti valge-sinisega, punane pikk ja punane lühike :)

 3. Kristi vasakult teine sinine. Sandra lilleline ja sina see esimene tumesinine. Uniqe styleri kleit EI. Kuidagi odava mulje jätab.

 4. Kristile sobib esimene kleit, selline lustlik ja armas, pole liiga ametlik, kontorilik.

  Sulle sobib see keskmine kleit ( valge ja sinisega), see värv sobib sulle hästi.

  Kolmandale neiule sobib see lilleline.

 5. Ainuke mis sobib sulle on see sinise-valgega kleit ja Kristile sobib see pikk maani kleit.

 6. Oeh, sulle sobib see sinise-valgega kleit. See on nii ilus. Sandrale lilleline kleit. Kristile sobib esimene või teine kleit. Mõlemad on väga kenad. Edukat kleitide valimist! :) ✅

 7. Sandra: Lilline/maani must
  Kristi: elektrisinine skater/maani tumesinine
  Sina: punane/maani elektrisinine

 8. Kristi: must-valge kleit , Sandra: must , Sina: sinise-valgega ja punane, ja kellele paremini istub: Sandral sinine, Sinul Punane , Sandral lilleline.

 9. Vähe vihale ei aja kui reedel tellisin sealt omale kleidi. Kiiret ei oleks üldse olnud sellega aga veidi üle 10€ oleks kokku hoidnud. Kurb.

 10. Kindlalt see sinise-valgega kleit, millel on taskud!!! Sandrale lilleline Ja Kristile esimene lipsuga.

 11. Appi, see Unique Styleri kleit on nagu haiglakittel. :D

  Aga:
  Kristi – kõige parempoolsem, see sinine.
  Sandra – lilleline.
  Sina – see punane, lühem.

 12. mu meelest see lilleline on suht hull mõlemi seljas ärge seda küll valige pliis.
  Sulle sobiks kas see taskutega valge-sinine kleit või siis see “tagumikpaljastunne” kleit.
  Ja kuna nii lühike oled, siis pliis kannata kontsad parem ära. ausalt no. tennised viska kotti, et nendega koju komberdada.

 13. No see ekstra tellitud kleit mulle küll ei meeldi, eriti veel sellisele glam või pidulikule üritusel. nagu tennisekleit, valged ketsid jalga ja golfi mängima. Aga muidu sulle sobib paremini, ei ole nii ümber. Sulle ma valiksin selle keskmise, taskutega, valge-sinisega. Natuke suvine, natuke pidulik, saab kontsa kanda

 14. Sinine ja alt valge, millel taskud, see kõige armsam. Muidugi sinine, mis maani on, see ka väga ilus seljas :)

 15. Sulle kohe kindlasti see tumesinine!!! :) Kuigi see pikk sinine on ka jummmmel kui kaunis (no kui õige pesu ka alla saad). Ja Sandrale punane ja Kristi võiks valida kahe esimese vahel. Ja kindlasti ära unusta kontsi! ;) Ja see Unique Styleri kleit, JUBE! Rikub figuuri, pole ei tegu ega nägu. Ja sa maksid selle eest veel nii palju. Näeb lihtsalt välja kui üks kole t-särk, jube lõige, mis sulle kohe üldse ei sobi ja Sandrale ka mitte.

 16. Sulle sobib ülihästi see tumesinine volangidega kleit!!!! Ülejäänud valikud jäävad ikka vääääga pika puuga maha :D

 17. Saledale sobib 1 ja 2 kleidivalik jumalikult.

  Sinule sobib see sinise valgega, kleidi pikkus on sobiv. ja lisaks selle saleda naise seljas kleit nr 1 sobiks sulle ka, lõike ja värvi poolest.
  Sinu tumesinine nr 1 Esimene kleit on liiga lyhike ja kui astud või istud, siis ongi peff paljas ja tekitab sul ebamugavust seal peol, pead koguaeg käsi kehast eemal hoidma, volangide pärast. Punane on ka ok, lõige sobib aga võiks olla teist värvi, sinine nt.

  Kolmandale tysedamale naisele sobib see lilleline.

  1. Sellessuhtes, et neidudel on muidu nimed ka seal juures. Oma tüsedad/saledad/joonelised/mummulised kehakuju eristused võid iseendale jätta.

 18. Kristile viimane sinine kleit
  Sandrale punane kleit
  Ja Sulle keskmine, taskutega :)

 19. Sellele Kristile sobib see tumesinine kleit või kuldne kleit. Ülejäänud olid nagu igavad…

  Sandrale see punane kleit.

  Ja sulle must kleit. Või siis sinine pikk kleit, aga lühikene kleit tundub kelmikam.

  See erksinine tellitud kleit ei sobi kummalegi, kui siis Sandrale ja tennistega kandmiseks. Selline tennisekleit on.

  Sulle ja Sandrale soovitan kanda toekaid jalanõusid, kas massiivsemaid platvormkingi vms, sest praegu need väikesed kingakesed näevad veidrad välja.

 20. Kristi – viimane, ümber keha sinine. Sandra – must lilleline. Sina – sinivalge, raudselt :)

 21. Kristi – esimene lipsuga; Sandra – lilleline või pikk must; Leenu – esimene tumesinine.

 22. See must kahekihiline kleit su seljas on nii tuus, vau, räigelt hästi sobib! Selline kergelt kelmikas ka, sinulik :) Kristale sobivad ilmselgelt kõik kleidid megahästi ja Sandrale kõige rohkem vb see viimane türkiissinine, tundub ainus, mis talle paras on.

 23. Minu arvamus:

  Kristi – piltidelt vasakult esimene või teine :)
  Sandra – punane
  Sina – ka vasakult esimene ja teine. Või siis see pikk sinine maxikleit :)

 24. Kristi esimene alt pitsiga. Sandra lilleline. Sulle sinine maksikleit või sinisevalgega kleit taskuga.

 25. Sulle kindlasti see taskutega!
  Kristile esimene ja Sandrale see lilleline :)

 26. Kristile see esimene lühem sinine. Sandrale see lilleline (kuigi see pikk on veelgi ilusam) ja sulle see valge ja sinisega, mis taskutega on.

 27. Kristi – 1 või 3, mõlemad ülikenad ja istuvad väga hästi.
  Sandra – Kindlasti 1. Sobib nii hästi tema oleku ja juuksevärviga.
  Sina – Isiklikult meeldib teine sinine-valge kleit. Selle kohta ütleks, et lihtsuses peitub ilu. :) Kaunis lahtine soeng ka juurde ja äärmiselt ilus. Muidugi mulle pole kunagi need puhvis kleidid eriti meeldinud, kuna mu enda kehakujuga ei sobi.

 28. Leenu – sulle sobiks see valge ja sinisega ma arvan (või maani sinine, niiii ilus!!!!!!!), tumesinine liiga sünge üldmuljega, aga muidu ilus kleit. See, mille tellisid aga on üsna ilmetu, kuidagi nagu vormitu, sorry :( Äkki mõne detailiga saaks rohkem särtsu anda, aga nii on ta üsna mittemidagi ütlev. Jään siiski selle sinise ja valgega kleidi jurde :)

 29. Miks neid suuri suuruseid vaja,kui pidid kansma M suurust? ja see helesinine kleit oleks kole old seljas,kui olks nr väiksem veel old. Sandrale sobib megahästi see lilleline..ta ilus jumekas ka. Sinu seljas meeldib see esimene tumesinine v must-satsidega.

  1. A, no sellessuhtes suuremaid suurusi, et seal suht XS-S suuruses, Mi on ka. Aga vähem. Ja osad kleidid mul seljas L. Nt see punane, istus väga hästi, paremini kui M suurus. Oleneb ilmselt lõikest. Aga mul jumala suva, mis suurus sees on :D

 30. Kristi seljas teine sinine, Sandral punane ja sulle sinise-valgega.

 31. Sinu seljas meeldis esimene tumesinine ja sini-valge või veel ilusam oli sinine maani kleit.
  Sandra seljas lilleline.
  Ja Kristi seljas maani kleit.

 32. Kristi : teine kleit.
  Leenu: esimene kleit
  Sandra: kindlasti lilleline

 33. esimesele sobib esimene kleit, teisele kolmas ja sulle teine.
  sealt mitme piltide reast.

 34. Oi sulle kindlasti see esimene tumesinine kleit. Sandrale kindlasti see punane ja Kristi võiks panna selle sinise, mis teisel pildil on. Selle lillelise kleidiga tundus mulle see häda, et muster tegi teid visuaalselt nagu suuremaks. Võib olla asi selles ka kuidas muster jaotunud on või kus asub see piha koht. Muidu väga ilus kleitide valik! :)

 35. Kristile vasakult teine sinine kleit
  Sandrale punane
  Sulle see esimene tumesinine kleit, niii vinge mu meelest
  Ja meeldis ka maani pikk sinine.
  Kontsad sobivad ikkagi kõige paremini!

 36. Kristile lipsuga, Sulle must-esimene, Sandrale must maxi :)

 37. Kristile esimene, Sandrale punane ja sulle ValgeSinine. Kui ühtemoodi värvi ei saa, siis stiililt on kõik sellised lõbusad ja ühtemoodi :)

 38. Kristile sobib esimene
  Sandrale lilleline
  Sulle kindlasti see tumesinine taskutega, niiii ilus
  Unique styleri kleit on kõige jubedam, pole ei tegu ega nägu. Keegi siin mainis ka et nagu haiglakittel

 39. appi eks ma siis üritan teid aidata :)
  Kristi Kindlasti peaks valima nende kahe lipsuga kleidi vahel :) Tumesinine on selline ilus ja sobib hästi talle. ja see valge seeliku osaga sobib ka hästi. Aga ma kaldun selle sinise poole rohkem :P

  Sandra kas lilleline või siis punane kleit :) ja see pikk kleit ka ilus kui lasta natuke lühemaks teha teha :) ja kohe kindlasti ei sobi see türkiissine kleit!!!!! seega see jäta riidepuule rippuma :)

  Mari-Leen See esimene volangidega kleit see on lihtsalt võrratult särav sinu seljas või siis sobib sinu särava iseloomuga?? :D
  Siis see sinise valgega kleit on ka ilus :) ja kui tahad pikka siis see sobib ka aga sama teema, et pead lühemaks tegema :D
  Ma ei tea ma tahaks sellele punasele mingit alus seelikut alla, et natuke paremini hoiaks. Tahaks, et hoiaks nii nagu see volangidega kleit hoiab.
  Ja sama ka sulle et see türkiissine kleit jäta riidepuule rippuma :)

 40. Kristile sobisid küll kõik, aga kõige ilusam minu meelest oli teine sinine (lipsuke oli vist küljes ja alt laienev. kas see ongi see skater-stiil?).
  Sandrale sobisid mõlemad hästi, mis talle meeldisid ka, aga punane on temas seljas minu lemmik.
  Leenule sobis kõige paremini see sini-valge taskutega kleit.
  Mainiks veel, et see Uniquestyleri kleit on minu meelest üsna ebaõnnestunud :/

 41. KRISTI kleidid: Kuna figuur on hea, siis tegumoe poolest sobisid t6esti k6ik kleidid. Vasakult kolm esimest aga paremini kui viimased kaks. Kuldne kleit ei sobi värvi poolest, kuna Kristil on ysna kahvatu, hele nahk ja juuksed oranzikad, siis see värv ”sööb” ta ära ja ta ei paista välja. Viimane sinine on liiga sekretäri töökleidi moodi. Isegi v6iks öelda, et esimene kleit on k6ige sobivam, värv sobib, tegumood ja stiilne ka.
  SANDRA kleidid: Punane on enam-vähem, aga ei midagi erilist. Helesinine on nagu tennisisti kleit kuskil spordiv6istlustel, ehk et EI-Ei. Lilleline tundub nagu oleks paar numbrit väike ja selga punnitatud. Pikk kleit kaunistab enim Sandrat, väike salendav efekt ja pidulik ka.
  MARI-LEENi kleidid: Must satsiga on Ml`i stiil, aga natsa liiga mini… Keskmine valge-sinisega on niii super-hyper-mega ilus, et seda kleiti v6iksid kyll ööd ja päevad kanda. Värvid täielikult sinu omad, kleidi pikkus 6ige, toob ilusad sääred esile ja jätab sinust sellise esindusliku, stiilse naise mulje. Lilleline kleit on 6udus kuubis, nagu mustlaste karnevalile oleks minek… Pikk sinine on muidugi salendav ja sobib ka, aga kuna sul palju sebimist peol, siis v6ib ebamugav olla. Punane kleit tundus natsa suur v6i kott olevat, väga viga ei ole… See helesinine on 6udus kuubis, nagu mingi suur T-särk.

 42. Sulle esimene kõige ilusam, Sandrale punane (kui kontsad paneb), Kristile esimene

Comments are closed.