Akupangad – kellele ja milleks?

Kui tihti on teil ette tulnud seda, et aku saab tühjaks? Just siis kui oleks vaja helistada, takso tellida või sõbrannale veel viimane seik öistest seiklustest sõnumineerida.. Tuttav tunne jah? Mulle küll on. Mõnikord oled väljas, unustanud enne telefoni täis laadida ja siis… Ei saa kellagi vaadata, sest pidevalt plingib mingi asi, et aku tühjeneb.

Mul on see mure nüüd murtud. No tegelikult oli juba varem. Kevadel ostsin endale ühe „ajutiseks kasutamiseks“ akupanga, ja mõned korrad on see päeva päästnud. Aga see oli odav ja reaalselt ühe korra sai sellega laadida ja juba pidi selle panga jälle laadima panema.

Nüüd saatis mulle aga reset.ee kingituseks kaks akupanka. Ühe suure, millega saab näiteks 20 korda telefoni laadida (link!) – no kui lähed metsa matkama, hea kaasa võtta, vähemalt saab netis istuda, eks? Ja ühe pisikese, mis mahub vabalt käekotti (link!) ja millega ma olen juba kolm korda ühe laadimisega saanud telefoni täis laadida!

reset_akupank

Aga ma arvan, et ma pole suurem asi matkaja, või kui lähen, siis selle mõttega, et metsas on rahu ja vaikus ja telefonis polegi vaja istuda.. Ma loosin selle suure ja üsna vastupidava akupanga ühele oma lugejale välja. Selleks pole vaja teha muud, kui natukene oodata ja juba jõulukuul on võimalus osa võtta marimelli jõululoosist (link!) ja see võibki olla sinu.

Kõikide akupankadega saab tutvuda siin!

10 thoughts on “Akupangad – kellele ja milleks?

 1. Jumal tänatud, et sa ikka ausalt kirjutad.. olen mitu korda mõelnud osta seda odavat, fb-s pidevalt tehakse neile oksjone ja kui müüjate käest küsida, noh et kui kaua vastu peab jne.. siis nad ikka ainult kiidavad takka, et ostetaks. Nüüd tean, et ikka ei tasu seda hiina saasta osta või tellida, vaid parem ikka natuke rohkem välja käia ja saab korralikuma asja.
  Aitäh soovituse eest!

 2. See kuluks tõesti ära. Mees käib sõjaväes tihti õppustel ja seal Metsasees telo kuskil laadida ei ole. Oleks see siis saaks vist natuke tihedamini kaasast elumärki :)

 3. No mina matkan see eest palju ja üks korralik akupank päästab igatahes päeva. Tavaliselt tsivilisatsioonist ikka väga kaugel pole ja päeval saab akupanka laadida ja öösel telefoni, aga vahest on vaja ka mitme päeva laadimised akupangast saada. Olen katsetanud neid igasuguseid. Ja akupanga puhul kahjuks odav hiina kräpp ei tööta. Kui, siis korralik ja vähe kallim eksemplar.

 4. Mul tütar juba ammu unistab aku pangast ,teada värk ju need teismelised .ninad pidevalt telefonis ja siis kui vaja teda kätte saada siis on aku juba tühi . Olen tsekanud neid netis ,aga pole veel saanud täielikult aru millist ja mille järgi valida …ja ühesõnaga pole veel saanud osta talle seda .Nüüd natukene targem ,tänu Sinule :)

 5. Mul hoopiski küsimus kus oled Eestis müügil näinud seda Fiskarsi jääkraabitsat nagu teil? Meie linna K-rautas on need otsas, mujal ei ole märganud :(

  1. Kas veebist ei anna tellida?
   Vaata hansaposti lehele, neil megasuur valik fiskarsi asju. Poes pole selle pilguga vaadanud…

Comments are closed.