LOOSIMINE: uueks aastaks hambad valgeks!

Mulle kirjutas Marise Ilutuba (link!) sooviga ühele minu lugejale jõuluks kingitus teha – fotovalgendus hammastele. Võitmine on imelihtne – kirjuta kommentaariks mingi tabav hammaste kohta käiv tsitaat ja viska like Marise FB lehele (siin!) :)

Tegemist on siis vesinikperoksiidi vabade toodetega. Hambageelidel on mõnus maitse ja protseduur ei ole valus. Kokku kestab see tunnike, paras aeg enne aastavahetust lõunapausil ära käia. Valgendamine ei kahjusta hambaid ega hambaemaili ning tulemuse saavutab väga kiirelt. Õige hilisema hoolduse korral püsib tulemus tervelt aasta jagu.

Foto: Marise Ilutuba

Muidu on hind fotovalgendusel 79€, detsembris saate selle 59€ eest ning üks õnnelik saab marimelli FB lehe kaudu (jälgi siin!) teada oma võidust juba 24.12.2015.

PS! Tšššššš… Krista Lensin käib ka Marise juures… Kui tahad end tunda sama särava ja vallatuna nagu Krista, sea sammud kohe Marise juurde.

Lisaks fotovalgendusele saab tema juures korda ka ripsmed, varbad ja sõrmed :)

PPS! Ära siis unusta, et käimas on veel nõks üle nädala ka Dermoshopi loos, kus iga päev keegi midagi võidab (tšeki siit!) ja üks õnnelik saab endale tervelt 800euro väärtuses kraami (tšeki siit!)

83 Comments

 1. Mina hoopis ütleks, et naeratused on tegelikult pisiasjad, aga kui neid eluteele laiali puistata, teevad nad mõõtmatult palju head. Ja valged hambad teevad naeratuse ilusamaks! Seega loodan, et sa, Mari-Leen, teed mu ilusa naeratuse veelgi kaunimaks :)

  1. Võitmine on imelihtne – kirjuta kommentaariks mingi tabav hammaste kohta käiv tsitaat ja viska like Marise FB lehele :)

 2. Ema Teresa on ütelnud: “Rahu algab naeratusest” ja no et see rahu ikka algaks, võiksid hambad laiali naeratus ilus ka olla :D

 3. Mul pole tsitaati. Ma isefi yritasin googeldada . Tahaks lihtsalt vilistlaste peoks valgeid hambaid

 4. Ma ei saand päris täpselt aru; mis asja peab seoses hammastega kirjutama.. aga esimesena tuli meelde hambad varna, vastu hambaid saama, mustad hambad on hästi pimedas peidus.. või oli see lammaste kohta :D :D
  muidugi ka hamba peale saama…
  ja poksides on kõige raskem poksikinnastega hambaid maast üles korjata. :)

 5. Minumeelest see on väga hea ütlus: “You don’t have to brush all your teeth, just the ones you want to keep.”
  :)

 6. Naeratused on tegelikult pisiasjad, aga kui neid eluteele laiali puistata, teevad nad mõõtmatult palju head.

 7. Leidsin sellise naljaka lause ja loodan, et lõpuks ometi võidan midagi ja mis saaks olla parem, kui säravvalge naeratus. :)

  I’ve got hair in my mouth, because I replaced my teeth with my cat. This makes it more fun to pet my gums.

 8. “Kes keelt hammaste taga hoida ei suuda, sellel pole hambaid vaja”

  Ilusad hambad tänu breketitele sain, nüüd oleks veel viimane samm nad säravaks ka muuta :)

 9. Elu ei koosne suurtest ohvritest või kohustustest, vaid väikestest asjadest, milles naeratused ja hingest tulevad lahked teod võidavad ja hoiavad südameid ning kindlustavad heaolu.

 10. Minu suure venna kommentaar, kui ta mind esimest korda beebina nägi: ei ole kikusid, ei ole nokusid. Nüüdseks on kikud kenasti suhu kasvanud, kuid seda teist asja ikka ei ole.

 11. “Silm silma vastu, hammas hamba vastu!”
  “Lihtsaim kingitus, mille võid teisele anda, on naeratus!”

 12. Kuna mind on õnnistatud suurte esihammastega, siis meie peres on käibel tsitaat “ära karju, kriibid parketi ära!” (kuradima äge oleks kui saaks hambad nii valgeks, et pimedas parketti kriipides need lausa helendaks)
  (y)

 13. Pea püsti, hambad risti, siis saad elus läbi hästi!

  Naeratused on tegelikult pisiasjad, aga kui neid eluteele laiali puistata, teevad nad mõõtmatult palju head.

  Rahu algab naeratusest (Ema Teresa)

  Suvel on suured silmad, talvel on pikad hambad.

  ..Muidugi võiks hammastest kõike head ja paremat rääkida kuid ilusad hambad on vajalikud ka ilusaks naeratuseks. Naeratus on aga midagi sellist, mis teeb ka teiste päeva ilusaks:)

 14. Sooviksin väga endale ilusat valget naeratust, sest nagu Marilyn Monroe ütles: ” A smile is the best makeup any girl can wear!”

 15. “Americans may have no identity, but they do have wonderful teeth”. Minu meelest väga hea ja naljakas ütlus :)

Comments are closed.