Lapsepõlveradadel

#KOOSTÖÖ

Ma arvan, et siin blogis pole sellist lugejat, kes ei teaks, et oleme Valio suured fännid ja joome ainult Alma piima ja sööme ainult Atleedi viilujuustu jne. Uus toode lettidel (lisaks kohupiimad kissellidega) on kakaokreem šokolaaditükkidega ja teate, see maitseb nagu lapsepõlv.

Ma ei tea kedagi, kes ei teaks kedagi (okei, kes oleks minu vanune ja ei teaks kedagi..) kes pole lapsepõlves omal ajal kokku seganud suhkrut-kakaod ja hapukoort ja saanud imelise magustoidu. Mina küll tegin nii ja ma mäletan, see oli niii hea. Täpselt sama maitsega on praegune uus Alma kohupiimakreem.

Okei, see, et see mulle lapsepõlve meelde tõi ja mulle meeldis on üks asi, aga et Hedon seda kiitis, seda poleks uskunudki. Viimasel ajal on ta söögiks friikad-viinerid ja tortillapõhjal pitsa, niiet.. lausa üllatav.

Miks ma üldse sellest kirjutan? Sest käes on liblikakampaania aeg ja sel korral on see ette võetud veel eriti suurelt. Lisaks sajale õnnelikule, kes kaisuliblikad saavad, on loosis veel 50 kinkekotti Alma toodetega ja supervinged LEGO komplektid.

Mis siis muud kui kohupiimakreeme sööma ja ostutšekki registreerima (saad seda teha siin). Nagu nad ise ütlevad, liblikad on alati õnne toonud, ehk toovad sel korral ka sulle!

 

2 thoughts on “Lapsepõlveradadel

  1. Kes maksab, see tellib muusika.
    Kui Valio on teid oma toodanguga üle ujutanud, siis te ei saakski väita, et joote ainult Tere piima.
    Kuhu lubatud superstaari postitus jäi?

    1. Ma sõin/jõin ka enne blogima alustamist Valio tooteid. Nt on mu lemmikjuust olnud terve elu Atleet ja kodujuustust olen alati eelistanud seda kurgi-tilli oma. Rääkimata muudest asjadest.

      Superstaaripostitus tuleb siis kui aega saan.

Comments are closed.