Apteegipakkide duell: Benu beebile, Apotheka emale

Kõik lapsevanemad saavad TASUTA Benu ja Apotheka apteegist endale “beebipaki” küsida.

Just nii – kaks pakki. Ja täitsa ilma rahata! Ei pea valima, kumb on parem. Benu pakk tuleb veebist ette tellida ja endale sobivasse apteeki lasta saata. Apothekas piisab kohale minekust ja sünnitunnistusest.

2S8A4615

Kui pakid lahti harutada, siis Benu pakk on rohkem suunatud beebile, Apotheka oma emale. Vajalikku kraami on aga mõlemas pakis! Vaatame lähemalt.

Benu pakk (koduleht ütleb, et pakkide sisu võib olla erinev):

2S8A4599

2S8A4606

Pampers Premium mähkmed – tootenäidised ja infovoldik
Tena Lady hügieenisidemed ja aluslina – tootenäidis
SanaSet Baby Premium hüpoallergiline imav aluslina
MINISUN tilgad 10ml (minul näiteks ei olnud)
Sudocrem kreem 10g
Sebamed Baby kreem Extra Soft 10ml
Humer isotooniline merevesi 5ml x 2- tootenäidis
Maria rinnapadjad N4
Vatt
Elastne fikseerivside 6cm x 4m
Ajakiri “Pere ja Kodu”
Ajakiri “SENSA”
Autokleebis

2S8A4609
FUNFACT OF THE DAY: ajakirjad on päris “värsked”!

Apotheka pakk (kodulehekülg ütleb, et pakk võib olla mõnevõrra erinev):

2S8A4611

2S8A4614

Töpferi pudipõll
Töpferi pesugeel (8 ml)
Saforelle Bebe laste ihupiim (10 ml)
Fever Monitor 48h palavikujälgija lastele
Sudocrem mähkmealune kreem (10 g)
Multi-Mam BabyDent´i igemegeel
Emoliumi vanniemulsioon (15 ml)
Emoliumi kehaemulsioon (7 ml)
Humer Unidose ampullid (2 x 5 ml)
Libero Everyday mähkmed 3-6kg (2 tk)
Molinea aluslina (40×60 cm)
Raamat “Esimesed 12 kuud minu elus”
BeebiCenter’i sooduskupong -10%
Palmersi venitusarmide losjoon (5 ml)
Palmersi pinguldav kehavõi (5 ml)
Aventi rinnapadjad 2 tk
Aventi imetamise käsiraamat
Saforelle sügavniisutav pesugeel (5 ml)
Salus Floradix raud (10 ml)
Ria hügeenisidemed (2 tk)
Medicomp haavatampoonid (2 tk)
Multi-Mami rinnakompressid
Multi-Mami rinnanibukreem (2 ml)

Paljusid asju polegi sul vaja endal osta, sest sul polegi neid rohkem vaja kui paar milliliitrit, seega igati väärt pakid :)

9 thoughts on “Apteegipakkide duell: Benu beebile, Apotheka emale

 1. Benu pakiga on üks teine kogemus. Kui paar aastat tagasi mul laps sündis siis taotlesin ka selle paki. Kõik kena, ok.
  Varsti hakkasid mind pommitama erinevad telefonimüüjad ( ajakirjad, raamatud jms). Seda kurtes selgus, et paljudel teistel värsketel mammidel sama mure.
  Selgus, et Benu jagab kõigi paki tellijate kontaktid Ajakirjade Kirjastusele kes siis hakkab kohe agaralt pere ja laste teemalisi asju pakkuma kuna sihtgrupp ju väga õige.

  1. Kohe esimesel korral saab öelda, et PALUN EEMALDAGE mind listist ja kui seda paar korda kurjalt öelda, siis nad enam ei helista :D

 2. Ma ei tellinud kumbagi. Ei tahtnud koju hunnikus testreid. Ilmselt osa asjadest oleks ära kasutanud, kuid vaadates neid pakke nüüd, ei saa öelda, et kahetsen, et neid ei küsinud.

  1. Ma viskasin mõned asjad otsejoones minema, testrid mulle eriti ei meeldi – neid on ebamugav kasutada. Samas side ja vatt kulub alati marjaks ära. Ja beebile mõeldud kreem on tuubis, saab mugavalt kasutada ja ajakirju võib ju lugeda, isegi kui nad vanad on – tekib tunne nagu oleks juuksuris :D

 3. Benu pakki ei ole vaja lasta saata endale sobivasse apteeki, vaid need on kõikides Benu apteekides juba olemas ja ongi vaja internetis ankeet ära täita ja siis lihtsalt ise minna kohale endale sobivasse kohta. Ainuke asi jah kui just samal hetkel pakid otsa on saanud, siis ei ole kohe saada, aga see ei tohiks ka väga levinud olla. :)

  1. Mina sain küll kiiremini, kui 5 päeva pärast kätte. ITK-s täitsin ära ja haiglast välja saades läksin pakile kohe järele. Meil olid Minisun tilgad olemas aga lapsele ei sobinud. Beebishampoon oli ka Benu pakis. Praegu vaatan, et ikka muutunud see paki sisu võrreldes varasemaga.

   Apotheka pakk on ka muutunud. Sellega oli küll varem nii, et pidi tellima sobivasse apteeki. Aga eks see oli alguse asi. 2013 sügisel Apotheka selle alles tegi ja me napilt veel saime oma paki, enne kui poiss 2 kuuseks sai. Minu arust toredad pakid. Nt Sudocrem on kasulik asi ja kui sul 2 10g potsikut on siis sellest jagub tükiks ajaks. Kui just tihti punaseks ei kisu pepu. Testrite pealt saabki vaadata, mis sobib ning mis mitte. Ei pea tühja suurt potsikut niisama ostma.

 4. Tellisin Aphoteka beebipaki ja seal oli kreem mis oli hammaste tulekuks (valu leevendav kreem) aasta vana. Lendas kohe prügikasti.

  1. Tere Katriin!
   Nägime sinu kommentaari ja sooviksime vabandada, kui sinu beebipakki sattus kogemata aegunud toode.
   Nimelt meil on laos, sh beebipakkide komplekteerimisel, väga tugev kvaliteedikontroll ja sellist asja ei tohiks juhtuda, et aegunud toode või tester satub beebipakki.
   Kontrollisime igaks juhuks üle antud toote partii laos ja selgus, et aegumiskuupäev on alles 2017. aastal. Võibolla ajasid kuupäeva kogemata segamini tootmiskuupäeva, sest see on 2014. aastal.
   Lugupidamisega,
   Apotheka

Comments are closed.