UUDISHIMULIKELE: kuidas sündisid beebipildid ehk behind the scenes

Kuna kannatamatult oodatakse meie beebist pilte, siis tuleb uudishimulike huvi natukene rahuldada. Päris piltideni kulub veel mõni aeg (lubati nädala-kahe jooksul), seega laseme teil uudistada natukene neid pilte, mis me ise fotosessiooni ajal klõpsisime.

photo 1 (11)
ETTEVALMISTUSED: meil oli kaasas kõvasti “aksessuaare” ja Teesil oli pool elamist kaasas – et ikka võimalikult palju erinevaid asju saaks teha…

Täna, täpselt nädal tagasi, kui beebi oli üheksa päevane, käisime me pildistamas. Öeldakse, et vastsündinuid on kõige parem pildistada, kui nad on kuni kahenädalased, siis nad magavad suurema osa ajast ja neid saab nö soovitud poosidesse panna. (Palun, ärme hakka diskuteerima teemal, kas need poosid ikka on kohased ja kuidas need seljale mõjuvad – kui laps magab ja poos pandud, saab pildi kätte paari minutiga, keegi ei pane last kaheksaks tunniks ebamugavasse poosi, eks!)

2S8A4221
VÄIKE ABIMEES: ämber, ühtki tooli polnud käepärast!

Pildistama kutsusime me Teesi Zeemanni, kes on totaalselt spetsialiseerunud beebidele. Avastasin ta läbi Kairi ja Sven Sestri, kelle beebipilti ma esimesena nägin. Teadsin, this is it! Eesti oma Anne Geddes (kes siis teda ei teaks? No kui ei tea, tšeki siia!).

Teesi jaoks jagub mul vaid kiidusõnu. Ta oskab imikutega ideaalselt käituda, on maksimaalselt asjadega varutud, tuleb kohale lubatud ajal ja pildistab seni, kuni kõik on tehtud ehk et ta ei jookse kella kukkudes asju pakkima ja koju minema, vaid tahab, et kõik oleksid rahul. Meil kulus kokku neli tundi. Vahepeal sai beebs süüa ja… tahaks öelda, et ka üleval olla, aga noormees otsustas neli tundi vapralt hoopis üleval olla (kuigi muidu ta magab kahe söögi vahel nagu nott) ja ainult korraks uinuda, aga saime kõik oma soovitud pildid kätte õnneks :)

2S8A4268
Teesi pani kõik millimeetri pealt paika! :)
2S8A4211
SKANDAALNE PIIMAPUDEL: jah, meie beebi saab piima hetkel peamiselt pudelist!

Soovitan soojalt. Ausalt. Mis siis, et Meelis ka pilte teeb. Ta pole spetsialiseerunud beebipiltidele nagu Teesi. Meelis võib teha kõhupilte ja perepilte ja peopilte ja koduses miljoos tavalisi beebipilte, aga sellist klantsi ja glamuuri suudab Teesi paremini :)

photo 2 (12)
KLANTS & GLAMUUR: väike piss

12 thoughts on “UUDISHIMULIKELE: kuidas sündisid beebipildid ehk behind the scenes

  1. Nii tore kuulda, sest valisin isegi täiesti juhuslikult Teesi välja veebruaris oma kõhupilte ja märtsis juba beebipilte tegema. :) Lahe lugeda, et te rahule jäite temaga – tegin õige valiku. :)

  2. Ma ei tea kas Teevi Zeemann on tema õde või sugulane (või siis lihtsalt sarnaste nimedega)..igatahes tundub praras punt andekaid inimesi olevat. Nimelt joonistas Teevi meie perest imeilusa portree.

  3. Mida tähendab see lausejupp – “…tahaks öelda, et ka üleval olla, aga noormees otsustas neli tundi vapralt hoopis üleval olla…” – ?

  4. Olen ka Teesi tööga väga rahul! :) olen lasknud kyll ennast pildistada, aga hea mõnusa meeleolu suudab ta luua.

  5. Ilusad pildid juba praegu isetehtuna :-) kindlasti Teesi tehtud tulevad imelised ! Üks küsimus, kust selline äge lutipudel pärit on ?

Comments are closed.