Blogiauhindade esimene voor lõppeb südaööl!

marimell

Veel loetud tunnid on teil võimalik bestblog.ee lehel üles anda oma lemmikud, kes teie meelest kindlasti mõnes kategoorias nomineerimist väärivad.

Blogging-Keyboard-Enter-Button-Wallpaper

Lähipäevil tekitame nimekirjad kõikidesse kategooriatesse ja teie soovitusi võtame kindlasti kuulda. 20. aprillil avame anonüümse hääletuskeskkonna ning siis saate igas kategoorias valida vaid ühe parima. Teine voor paneb „uksed lukku“ 25.05.2015.

Suur auhindade üleandmine toimub 11.06.2015 lounge Butterflys, algusega kell 19.00. Õhtut juhib Ženja Fokin. Tegemist on avaliku üritusega – kõik blogijad, nomineeritud või mitte, nende sõbrad, lugejad ja fännid on oodatud. Kohtumiseni!

Täna veel saad oma lemmikuid nomineerida – tee seda siin! Hoia silm peal ka blogiauhindade Facebooki lehel, sest just seal ilmuvad värskemad teated hääletustulemuste kohta.

6 arvamust postitusest “Blogiauhindade esimene voor lõppeb südaööl!

 1. Andsin oma hääled malluka blogis kommides, kas need lähevad ikka ka arvesse?

 2. Kui on kommenteeritud kas sinu blogi vôi malluka blogi kommentaarides, kas peab need uuesti kirjutama sellele veebiaadressile?

 3. Kas kõige labasemat ja haigemat blogijat ei saa valida?
  Valigs pagsu ja inetu Merje :d

 4. Natuke kriitikat:
  1) Natuke nadi, et ühest arvutist saab lõpmatuseni hääletada.
  2) Oleksite võinud ikkagi ise rohkem süveneda. Nagu malluka fb-s ka kommenteeriti siis mõned blogiaadressid on valesti kirjas ja näiteks üks blogi on ühes kategoorias 2 korda erineva (nii vana kui ka uue) aadressiga kirjas. Oleks võinud süveneda ka kategooriate osas ja ikkagi kõik blogid kriitilise pilguga üle vaadata, kas ikka sobib sinna kategooriasse. Näiteks blogi jucjaco.blogspot.com on ikkagi reisiblogi mitte pereblogi. Jah seal on laste- ja perepilte, aga peamine teema on ikka reisimine ja toit. Nimetatud blogi on just beebi-, pereblogide kategoorias ja reisimise kategoorias mitte. Mis mõttes nagu!? Ma tean, et see on kõik suur töö, aga te ise võtsite selle ette. Kui ikka midagi korraldada, siis korralikult mitte kiirelt ja lohakalt.

  1. rahvas valis nominendid, meie panime kirja need, mida rahvas välja käis, kui reaalne on, et ma käin sadu blogisid löbi, millest mul pole aimugi ja loen ja uurin, kuhu nad võiksid kuuluda. siis me oleks võinud ju ise oma suva järgi 10 blogi igasse kategooriasse laduda, mis meie meelest sinna kuuluvad ja punkt. aga kes seda hala oleks jõudnud ära kuulata, et miks üks või teine seal ei ole. lasime rahval valida. ikka üks ving ja hala. kuldset keskteed polegi, sest kõigile ei saagi kunagi meeldida :)

Comments are closed.