Blogiauhinnad 2016 #2 kokkuvõte

Viimastel nädalatel nagu muud poleksi kui blogiauhindade korraldamine. Või noh, eks ma ikka söön ja joon ja jalutan lapsega ja kohtun sõpradega, aga peateema on ikkagi blogiauhinnad, kes võiks olla sponsorid, kes võiks mida katta, kes võiks mida orgunnida, kellel on mis tutvusi jne.

Mul on äärmiselt hea meel, et mulle on mitu inimest abi pakkunud. Aitäh teile :)

Käimas on jätkuvalt esimene voor kus blogijad saavad end ise kirja panna. Siin!

Hetke seisuga on kokku “vastatud” 225 korda, see aga ei tähenda, et kirjas oleks 225 erinevat blogi. Kahjuks olen täheldanud, et nii mõnigi blogi on mitmes kategoorias (aktiivsete fännide või heiterite poolt lisatuna) – eks siis tuleb välja uurida, kuhu blogija end ise liigitab. Aga ma tegelen sellega siis kui esimene voor on lukus.

Eelmisel aastal nomineeriti kokku 257 erinevat blogi, ma loodan, et suudame selle numbri sel aastal ikka üheskoos ületada.

Mul on väga hea meel, et paljud blogijad on enda blogides ka teisi üles kutsunud end kirja panema jne. Kõik ei loe minu blogi, et see info kätte saada. Seda, et blogijaid otsime on kajastanud nii Elu24 kui ka Äripäeva alamleht Bestsales.ee. Üritan ka Facebooki erinevates blogijate gruppides seda jagada. Kogu kajastuste leiab siit ja kui mõne blogija linki siin pole, võib selle vabalt mulle saata :)

Teine üleskutse on veel, et blogijad, kes tahavad, et nad oleksid kuvatud blogiauhindade ametlikul lehel, saata info(at)bestblog.ee oma blogija nimi, blogi aadress, tutvustus ja pilt. Sellega tegelen ma jooksvalt, ehk et nädala jooksul peaks teie laekunud info siia lehele ikka üles jõudma. Hetkel mul on need meilid kuhjunud, aga kohe kui vaba hetk tekib, ma tegelen sellega.

Hetke seisuga on olemas 15 sponsorit 28st. Arvestades, et nädal tagasi oli see summa 6/28, läheb päris hästi. Alles on jäänud sellised kategooriad, millele on keerulisem leida õiget asja. Ja ma olen ise ka natuke liiga karm vist nende auhindadega, tahan midagi erilist ja liiga head, kuigi inimene oleks võib-olla spa-paketiga ka nõus :)

Meie põhisponsoriks, parem oleks öelda, kõige suuremaks sõbraks, sel aastal on kinnisvarabüroo REMAX, tänu kellele me saame korraldada selle ürituse kohvikus Wabadus, kus ootavad meid tervitusjoogid-söögid, esinejad, mõnus õhtujuht ja isegi üks üllatus :) Võib-olla kaks.

 

 

wabadus_remax


Firmade esindajad, kui soovite õla alla panna ja blogijaid auhindadega toetada, andke endast märku info(@)bestblog.ee; alljärgnevad kategooriad ootavad sponsoreid:

tervise- ja kaalulangetusblogid (ainult tervislikust toitumisest, kergest trennist ja kaalulangetusest)

loodusblogid (linnuvaatlusest jahini)

moeblogid (peamiselt outfitid ja stilistika)

fotoblogid (blogi, mis annab oma teksti edasi peamiselt piltides)

videoblogid (blogi, ka youtuberid, kes annavad oma teksti edasi peamiselt videopildis)

DIY blogid (käsitöö, meisterdus, nokitsemine ja millegi loomine)

kultuuriblogid (kino, teater, muusika arvustused ja muud jutud)

aia(ndus)blogid (lillepeenra tegemisest heinavõtuni)

investeerimisblogid (rahast, investeerimisest, laenamisest, börsist…)

elu välismaal blogid (blogid, mille kirjutaja elab mõnes välisriigis ja peab selle kohta blogi, ala vahetusõpilased, vabatahtliktöö jne)

arvamusblogid (ühiskondlikud teemad, igapäevaelulised teemad, maailmas toimuvad sündmused jne, aga see on blogis peamine)

poliitblogid (poliitikute endi blogid või ainult poliitikast pajatavad blogid)

haridusblogid (olgu kirjutajaks õpilased, õpetajad või õppejõud, kui see harib, on see haridusblogi)

elublogide eest hoolitseb HairFree

pere-ja beebiblogide eesti hoolitseb Pesutark.ee

ilublogijad hoiab ilusana Dermosil

kokkamisblogide eest hoolitseb Gemoss.ee

noorukiteblogide eest hoolitseb Exit Room

spordiblogide eest hoolitseb Sportland

raamatublogide eest hoolitseb Fabula

remondi- ja sisustusblogide eest hoolitseb Vivacolor

reisiblogide eest hoolitseb Seesam

taludeblogide eest hoolitseb Crocs

tehnikablogide eest hoolitseb Nordelectronics

Erikategooriatele panevad õla alla: raseerija.eeValioHotelliveeb.ee ja Apollo 

Kinkekottidest leiab kraami järgnevatelt firmadelt: Gurmeesool.eeSokisahtel.eeOriola.ee

Jagage siis palun seda infot, et blogiauhinnad tulevad taas, oma blogijatega, keda loete, et kõik kategooriad saaksid kaetud, oma sõbrannadest-emadest firmajuhtide, turundusinimestega, et kõik kategooriad saaksid väärilised sponsorid ja.. broneerige 11.06, sest siis toimuvad blogiauhinnad ja KÕIK on oodatud. Nii blogijad, blogilugejad, sõbrannad kui vanavanemad.

Ja kohustuslikud lingid:

Pane like Eesti Blogiauhindade Facebooki lehele (siin!) ja ole esimesena kõigega kursis!

Blogiauhindade ametlik lehekülg – siin!

 

2 thoughts on “Blogiauhinnad 2016 #2 kokkuvõte

 1. Ma heameelega nomineeriks Elublogide kategooriasse varalahkunud Kadri Luige blogi “Julgus mõelda, julgus õelda”. Ta blogis põhiliselt Facebookis, mis on kahjuks nüüdseks eemaldatud.
  Mälestaks selle postuumse tunnustuse/nominatsiooniga üht Eesti andekamat, julgemat ja südamlikumat blogijat, kes kõigi kurvastuseks veebruaris meie hulgast lahkus.

 2. Tere!
  Soovitaksin kõigile võistluses osalevatele (end nomineerinud ja veel nomineerivatele) blogijatele teha kohustuslikuks oma blogisse nähtavale kohale panna blogiauhindade lehe banneri (näiteks lehe päise). See aitaks mitmes suhtes:
  1. näitaks blogilugejatele, et blogi osaleb ja kutsuks neid üles hääletama;
  2. näitaks, et blogi omanik on ennast ise nomineerinud (bannerit blogisse panema ju üldjuhul võõrad ei pääse) ja teeks seega ka ehk korraldajatel elu kergemaks;
  3. reklaamiks blogiauhindade lehekülge ja üritust kui sellist, sest asjast saaks banneri kaudu teada rohkem inimesi;
  4. kaunistaks blogisid jne jne.
  Mujal maailmas on paljudel blogidel märke (bannereid), et nad osalevad võistlustel, bannerite kaudu või juures saavad blogiomanikud ju ka kutsuda ka enda poolt hääletama.
  Minu meelest väga lihtne ja tõhus abinõu.

Comments are closed.