Dr Simeonsi dieet: kümme päeva lõpuni

Sel korral alustasime oma Dr Simeonsi dieeti kolmekesi. Koos meiega alustas ka blogilugeja, kes selle siit mõni aeg tagasi võitis.

Kui meil esimese ringi ajal kukkus kaal kiiremini, siis sel korral on minul isiklikult 200-600grammi/päevas see kadu kogu aeg. Mõni päev oli ka null, mõni päev rohkem. Aga suures plaanis ma üldse ei kurda. Kleidid on laiad, pesust tulnud teksad vajavad rihma..

Ain tunnistas, et Dr Simeonsi dieedi tegemine oli.. silmiavardav?

Kuna Ain läheb pärast dieedi lõppu just Hispaaniasse mesinädalatele ja meie lähme Tenerifele puhkama, siis.. mereannid on väga hea stabiliseerimishooajaks! Plaanime kohtuda uuesti kolm nädalat hiljem ehk pärast stabiliseerumist, et teha viimased pildid, mõõta end üle ja panna kirja lõpptulemused. Kui kaal kõigub stabiliseerumise ajal 1kg siia-sinna ja lõpuks suudame säilitada viimase dieedipäevakaalu, olemegi võidus.

10 päeva enne dieedi lõppu käis Ain meil ka külas ja rääkisime kuidas tal siiani läinud on, millised olid tema hirmud seoses dieediga, milliseid tähelepanekuid ta tegi, kas oli raske süüa 100grammi liha korraga, kas ta tundis nälga, väsimust. Kui palju ta hetkel kaalu kaotanud on, millised on meie lõppeesmärgid.. Vaata lähemalt juba videost:

13 thoughts on “Dr Simeonsi dieet: kümme päeva lõpuni

 1. järjest igavamaks siin läheb, üks on nii näljas, et närib ka olematud huuled näost ära

 2. Väga tublid olete kõik ja soovin edu, et ikka korralikult langeks veel.
  Ma vist peaks endal suu kinni teipima, et kaal saaks langeda :)

 3. “võimaldab kaotada 40 päevaga 8-15kg”
  See tähendab, et vähem kui 8kg ei saa ju olla? (miinimum) Või kust see erinevus ikkagi tekib?

  1. Kui inimesel on varurasva ÜLE vähemalt 10 kg, siis saab kaalust alla 8-10 kg kui jälgib täpselt reegleid. Kui teeb isetegevust, siis seda lubatud 8 kg alla ei saa. Kui inimesel on varurasva ÜLE näiteks 20 kg, siis saab alla 8-20 kg 40 päevaga, sõltub kui TÄPSELT see inimene reegleid jälgib ja oma konsultandiga koostööd teeb. Kui inimesel on üldse 3-4 ülekilo, siis ta saab need reegleid järgides alla umbes 30-35 päevaga. Ja vat sellisel juhul tõesti 8 kg alla ei saa 40 päevaga, sest surm ka ei võta kust võtta ei ole

 4. Ma vaatan teie floge. Üldjoontes mind inimeste iseärasused väga ei häiri.
  Kiita tahaks seekord Meelist. Meelisel on väga hea selge diktsioon ja hääletämber, huvitav on teda kuulata. Sobiks koolitajaks, telesaatesse.
  Leenu on täielik vastand, meeletult palju kasutusel parasiitsõnu – vaata, vaata, vaata, vaata, vaata, vähemalt 150+ korda kasutasid seda sõna, ja onju, onju, onju onju……, tahad võï ei, kuid Leenu könepruugis matslikkus lööb selgelt välja. Kohati ebaselge diktsioon,
  Kusjuures see mees kes teil seal kambas oli, rääkis ka selgelt ja oli hea diktsiooniga, ei kasutanud kordagi parasiitsõnu. Leen oma könepruugiga ja mälumisliigutustega jäi sel korral veel eriti silma.
  Jube häiriv oli seekord vaadata, kuidas Leen terve video vältel näris intensiivselt huuli. Ma ei kujuta ette kuidas su kollegid peavad seda päevast päeva taluma. Suht inetud parasiitliigutused, no nagu mõni blogija näpib haiglaselt koguaeg juukseid ja kohendab neid, teine luristab nina, topib näppe ninna, kolmas sügab pidevalt.
  Ja siis klassika, millele on tähelepanu pööratud korduvalt
  – kahekesTi – kolmekesTi – neljakesTi …. vot sellised asjad hakkavad pikapeale häirima. Esimesel korral vaatad ja unustad, järgmisel korral vaatad ja ei unusta, kolmas kord on päris häiriv :)

  1. Ma isegi ei osanud nii vaadata ja kuulata, et kõik häiriks. Mulle meeldib Meelis ka, aga pigem just kirjapildis. Laivides ja vlogides nämmutab Meelis liiga palju promomist ja reklaamipindasid. Eriti meeldis viimases laivis, et Leenu ütles, et kui sai lubatud tass ühele kommenteerijale, siis nii on. Valida nende seast, mis kommentaarid tulid. Leenu on siuke kärts ja mürts, aga aus ja võtab vabamalt. Ei jälgi igat tähte ja huulte närimist.

 5. Vaatasin nüüd video ka ära… just selle soolase isu kohta.. äkki võiksite teinekord teha vitamiinide-mineraalainete sisalduse kehas enne ja pärast dieeti, oleks huvitav teada :)

 6. Ja kui järgmine kord dieeti teete, võiksite enne/pärast kehakoostise analüüsi ka teha. Oleks huvitav näha, mille arvelt täpselt kilod lähevad :)

Comments are closed.