Esimene uue kodu pidu aka soola ja leiba!

Video oli YouTube’is vaatamiseks juba paar päeva üleval, aga postituseni jõudsin ma alles praegu, sest… Lihtsalt kiire oli. Sooleleib kestis üle ootuste pikalt ja kaks päeva pidin ma ühte Läti kolleegi koolitama ja polnud aega väga blogi avadagi.

Alustame sellest, et kui ma läksin Tanel Veenre kõrvarõngakarpe tagasi viima, mul nad lihtsalt seisid, mul kõrvarõngad kõik ühes suures karbis koos, siis.. avastasin et Embassy of Fashionis olid megaallahindlused ja tuleb tunnistada, et 500€ eest aastas riideid osta.. Selliste leidude puhul pole võimalik. Ma ei saanud ju ometi jätta poodi 145€ maksvat litterkleiti, mille autor on Aldo Järvsoo. Aasta nali oli täna muidugi, kui avastasin, et sama kleidiga poseeris Saara Pius :D

Liiga vähe süüa…

Ma pean tunnistama, et meil ei ole mitte kunagi olnud nii vähe süüa. Aga kuna ma ise väga patustada ei tahtnud seekord Dr Simeonsi dieedi ajal, siis läksin nö lihtsama vastupanu teed ja tegin asju, mida me ka süüa saaks.

Valmistasin ette nö Caesari salati materjali, aga nii, et igaüks sai seda endale sobivalt miksida. Tegin Tom Kha pasta ja tšilliga hakkliha, lihtsalt soolavees kana, ostsin mõned kastmed lisaks.. Ja kuna Maks ja Moorits saatis meile üsna palju snäkke, lastele vinkse ja sisefileest nagitsaid, siis need olid samuti laual, aga jällegi, jäid meist puutumata. Koogimure lahendasin Selveri koogiletiga, kust haarasin Gustavi ja Gourmet Club’i valikut – keegi me sõpradest pole vist suurem asi magusasõber. Mind jätavad koogid üleüldises plaanis täiesti külmaks, aga arvestades, et meid oli ca 15 inimest, siis… Pool jäi julgelt alles.

Kusjuures, sellele ma mõtlesin alles paar päeva hiljem, et me mahtusime nii lebolt ära. Vanasti oli meie korteris kaheksa inimest selline mõnus istumine, sel korral oleks ka üle 15 inimese end mugavalt tundnud. Mahtusime ikka väga hästi ära. Ja üks sõber taipas kohe – vaadake, kui suure kuuse te siia jõuludel tuua saate. Jep! Can’t wait!

Siin siis ülevaade meie soolaleiva peo nädalavahetusest, kuhu sisse mahtus nii mõnda lisaks peole ja külalistele. Nagu ikka, siis pilt, eriti liikuv, ütleb rohkem kui tuhat sõna:

25 thoughts on “Esimene uue kodu pidu aka soola ja leiba!

 1. Oi kui mõnusad need saunalinad tunduvad, mul kodus kõik pesus nii karedaks läinud :( Need ei lähe? (loodetavasti :P )

  PS! Sooviks kruusi :)

 2. Uus kodu on Teil ilus ja hubane! Mõnus vibe oli vlogi vaadates :)
  Tass on üliilus!

 3. Ämm nakatas mind Villeroy Bochiga. Jumaldan käterätte, pokaale ja söögiriistu. Aga see tass….wooww!

 4. Sooviks oma tütrele kodumaalist tassi. Kindlasti läheks õega kaklema aga küll võidu korral jaotatud saab
  Õnne ja kordaminekuid uues kodus!

 5. Õnne uues kodus!
  Olen suur Villeroy ja Bochi fänn, aga pole veel raatsinud ühtegi nõud endale muretseda, eriti ilus oli eelmise aasta jõulukollektsioon. Äkki on loositav kruus esimene V&B minu kodus

 6. mina tahaks kruusi. tädil sünnipäev tulemas ja see oleks ideaalne kink talle.

 7. Oioi kuidas sooviks seda tassi!
  Vaatasin, armusin, kuid elan Hiiumaal ja ei kujuta ettegi, millal pealinna šoppama pääseksin. Selleks ajaks ammu otsas…

 8. Soovin ka kruusi :) Tundub, et seostub ka tantsupeo teemaga, seega oleks tore mälestus lapsele tema esimesest pärislaulu-tantsupeo aastast, kus ta ka osales.

  aga korterist võiksite natuke rohkem pilte/klippe näidata… praegu nähtu tundub väga laheda stiiliga.

 9. Palju õnne uue kodu puhul!
  Aga mul selline küsimus, et miks ei saa tagantjärele vaadata FB-s teie esimest livet? Ok, ma ple FB registreerunud, aga see ei saa ju takistuseks video vaatamisel?

 10. Väga hea näed välja soolaleival. Kleit on ilusat värvi, juuksevärv ka mõnus helge ja prillid sobivad, kõik koos super!

 11. Tõesti on see kruus ülituus ja sobiks minu koju ka, seega soovin loosis osaleda. Palju õnne uue kodu puhul! Väga hubane on :)

 12. Palju õnne uue kodu puhul! Vahetasime ise mõnda aega tagasi kodu ja tean mis tunne see on, kui saad uues elamises ennast sisse seadma hakata :) Ja loomulikult tahan ma väga seda tassi!!!

Comments are closed.