#karantiinilaivid – kingime kapid tühjaks!

Nii nagu eelmisel aastal Taist tulles ja karantiinis istudes igal õhtul laivi tehes, tegime me seda ka sel korral Egiptusest tulles. Panime juba Egiptuses plaani paika, et teeme 10 laivi ja proovime igasse laivi leida kellegi, kelle tooteid tutvustada, et oleks põnevam.

Ütlen kohe ära, et nii mõneski laivis peidab end loos, sooduskood vms. Kõikide #karantiinilaivide jagajate vahel loosime välja ka üllatusi meie kingikapist. Loosimise teeme 1.04 :) Ja see ei ole nali!

Esimese laivi tõi teieni Valio, kes varustas meid kohe hea ja parema söögikraamiga, et me nälga ei jääks. Reaalselt me läksime poodi alles siis kui meie teise testi tulemus ka negatiivse tagasiside sai. Ehk siis.. ma teadsin, et mul on kappides piisavalt kraami, et saame hakkama. Naaber ja lapsehoidja olid meile ka piima ja leiba toonud, nii et.. saimegi hakkama!

Laupäeva otsustasime sisutada Kirg.ee saadetud paki uudistamisega. Ühtlasi on selles laivis loosis 50€ kinkekaart, et soetada endale mida ise soovite :)

E-poes kehtib alati ka kood marimell, millega saab soodukat. 

Pühapäeval jagasime teiega oma lemmikuid Remecom’i e-poest – neid moose ja šokolaadikreeme ja krõpse ja.. me oleme söönud aastaid. Ma sain nendega tuttavaks siis kui Hedon sündis, nad tõid kotitäie beebipüreesid testida. Ja siis kuidagi jäigi nii, et Hedon praktiliselt ainult nende tooteid sõigi, sest julmalt mugav oli kastidega tellida ja lõpuks oli minu juures korralik ladu, sest ka sõbrannad tahtsid ja nii me tellisime iga kuu 20-30 kasti beebipüreesid :D

Kuni märtsi lõpuni kehtib nende e-poes kood marimell, mis annab 20% allahindlust kõigelt – batoonidest ja mullidest limonaadide ja beebipüreedeni.

Seejärel lasime teil end riidesse panna. Nimelt oleme me vanad Paavli kaltsuka hundid ja otsustasime, et laseme teil valida meile riideid, mille vahelt me siis omakorda leiame tooted, mida ostukorvi lisada. Ma jälgisin sealjuures meie tavapärast “paavlikäitumist”, et hinnad oleksid kuni viis eurot.

Enne veel kui ma ostukorvi lukku lõin, võtsin lahti aksessuaaride lehe, et äkki seal on midagi ägedat. Sealt valisin lõpuks kõige kallima asja – 12€ maksnud Michael Korsi käekoti, lihtsalt selleks, et vaadata, kas tegemist on originaaliga. Ma olen kunagi skoorinud kaltsukast 7€ eest Versace koti.

Ootasime mõned päevad pakki ja mõtlesime, et laivis riideid vahetada ja proovida pole päris see.. Tegime sellest eraldi video ehk vaadake, mis rahvas meile valis ja kuidas need asjad sobisid. Ühtlasi saate teada, kas kott oli originaal või maksin ma 12€ tühja:

Sellele järgnes üks suht naljakas laiv, sest Eggo Munad saatsid meile umbes miljon muna ja me otsisime kokku erinevaid põnevaid fakte munade kohta ja tegime eksperimenti – keetsime kuumaõhufritüüris muna. Kuidas välja tuli, näeb juba videost ja väga palju naljakaid munafakte ka:

PS! Hetkel kehtib lisaks kood marimell, mis annab Delimano e-poes kuumaõhufritüürile allahindlust!

Eelmisel aastal karantiinis istudes saatis Brain Games meile hunniku mänge, et meie päevad kiiremalt ja lõbusamalt mööduksid. Sama tegid nad sel aastal. Tegime video sellest, kus tutvustasime erinevaid mänge ja proovisime laivis ka üht eriti ägedat mängu, millest saab kindlalt meie reedeõhtune naabrichilli eri. Täiega põnevad “mustad müsteeriumid”, mida on vaja lahendada, vastates küsimustele vaid ja või ei. Vaadake ise:

PS! Brain Games’i e-poes kehtib ka sooduskood marimell :)

Kas teie jaoks on oluline, et asjad oleksid uued? Me oleme väga taaskasutuse poolt, seda eriti riiete ja näiteks arvutite osas. Meil on aastaid olnud nö teiseringi arvutid, sest nad on soodsamad. 1IT ostab kokku firmade lühikest aega kasutuses olnud sülearvutid, teeb need korda (st puhastab ja paneb uuesti programmid peale jne) ja paneb uuesti müüki. Kordades soodsamalt.

Nad tegid laivi ajaks erilehe it.ee/marimell – kus on kokku kogutud parimad palad ja needki veel allahinnatud. Seega kui vajad näiteks lapsele koolitööde tegemiseks läpakat, siis see on ideaalne koht kust osta ja rahakott ei nuta.

Reede õhtul käisid meil külas Merily Timmer ja Ants Rootslane.. Merilyt pommisime ikka oma vana hea koduteemaga, aga tema näeb reise ja lapsi. Ühtlasi meenus meile mõni aeg tagasi, et Meelis tahtis kandideerida Eesti Laulule (2014!) ja kaardid ütlesid, et.. go for it. 2022 aastal Eesti Laulul näeme siis. Lõpupoole liitus laiviga ka Ants, kes rääkis põnevatel teemadel nagu mis vahe on alateadvusel ja sisetundel, miks tasuks pigem osta vana, mitte uus maja jne.

Üllatuslikult tõi Mojitobaar meile mõnusaid mojitosid maiustamiseks. Alkovabad mojitod – ülihead! Lisaks oli kaasas ka süüa meile kõigile – Baar Balti Jaamas powlid on nagunii ühed Meelise lemmikud.

Laupäeval ronisime voodisse. Votex on meie blogi sõber olnud juba aastaid ja kõik meie voodipesu pärinebki sealt. Rääkisime laivis oma voodikiiksudest, lugesin ette ühe muinasjutu..

Pühapäeval lõpetasime oma #karantiinilaivide sarja eriti magusalt. Nimelt saatis Tupla meile päris ühe šokolaadi. Meenutasime oma esimesi magusamälestusi – jäätist, nätsu, šokolaadi.. Kusjuures Tupla on minu lemmik olnud aastaid. Hedoniga rase olles oli mul tööl salasahtel, kus just Tuplad reas olid.

Kellel veel meeles ei ole, siis kõikide laivide jagajate vahel loosime välja üllatuspakid meie kinkekappidest – ja üks mis kindel  Tuplat saab ka :)

Ja eriauhind läheb ühele kommentaarile siin ka – jäta kommentaaridesse, milline oli sinu lemmikI live ja miks.

113 thoughts on “#karantiinilaivid – kingime kapid tühjaks!

 1. Merily Timmeri laiv meeldis kõige rohkem,sellepärast,et mulle meeldib see kaardivärk ja saime teie kohta ka teada mis ees ootab teid

  1. Mu arust on raske valida teie live’de vahel, kuna kõik on vapustavalt head. Aga see Timmeri teema kui ennustas teile, oli ka hea

   No ja kes ei tahaks võita esimest korda Marimellilt

 2. Siin ei saa Live’ide vahel valida kuna see on raske :D sest kõik on nii asjalikud ja põhjalikud :D , olete üks väga äge ja julge perekond , =)
  Jätkake sama moodi edasi , soovin teile parimat

 3. Kindlasti olid kõik huvitavad lived huvitavad, mind ennast huvitasid voodikiiksud, lauamängude tutvustised, mojitod on mind ka alati kõitnud ning timmeri ennustused olid ka huvitavad. enavähem kõik lived pakkusid huvi.

 4. Preili Timmeriga oli üks lemmikuid ja teine lemmik oli munalaiv. Kõik olid tegelt mõnusad vaadata/kuulata. Kahju et läbi sai. Võiksite korra nädalas edasi laiutada siiski see teeb vaid 4 korda kuus ju

 5. Mu lemmik oli remecomi live. Tänu sellele livele avastasin enda jaoks uue lemmiku maitsega krõpsud ja need batoonid. Tegin kohe live ajal tellimuse juba ära.

 6. ma ootan ja kuulan Teie laive alati suure huviga isegi neid mis juba vanemad on aga, seekord saab minu poolt tiitli Seksijutud , see lihtsalt oli selline huvitav, erinevate asjade tutvustused ja no see Teie mõnus otsekohesus ja naer seal juures

 7. Meeldisid ka kõik aga kõige rohkem sain ise kasu ka mängude livest. Jälle mõne mängu võrra rikkam varsti

 8. Kindlasti olid kõik huvitavad lived huvitavad,aga mulle meeldis remcomi laiv,krõpsud on imehead :)

 9. No minu kindel lemmik kui valima peab, sis söögijutud.
  Kokkamisr vastu suur huvi ja teil on alati toidud teisiti :) ja saab igasugust uut infot ka.

 10. Ma nagu reaalselt armastan teie laive, nii siirad, puhtad ja ägedad. Enim meeldis kirg.ee laiv, kuna sain sealt mõtte mõni hea kreem osta… teadagi miks :D
  Nagu eelpool mainitud, võiks nädalas korra olla endiselt laiv, ala reedel vmt. Me nii igatseme teie järgi

 11. Seksilaiv oli äge, aga kõik teised ka ikka. Minu arust on teie laive alati tore vaadata, sest ilustatud ei ole mitte midagi

 12. Lemmik oli mängude live. Kuidagi väga kaasahaarav ja lõbus oli see. Eriti kuidas seda viimast mängu mängisite omavahel . Sooduskoodi napsasin ka ja kuumaõhufritüür on minu poole teel

 13. No ei oska valida kohe,kõik väg huvitavad ja hea vaadata See kirg.ee osa ja Timmeri ennustused ja muidugi Lemmiku sokolaadi läbi aegade oma Tuplaga ehk viimane 10nes ☺

 14. Hey. Kõik live-d oli lahedad ja sai ikka naerda ka. Vaatasime mehega koos ja kui ei jõudnud vaadata siis vaatasin järgi. Mitte üksgi ei jäänud vaatamatta :)

 15. Kõik on head . Mulle on koguaeg hea vaatada teie live :)
  Ei saa öelda et üks meeldib rohkem vms ei kõik head saab alati midagi head teada :)

 16. Kõiki laive on alati huvitav jälgida ja kuulata. Lernu oma jutuga teeb alati tuju heaks kui see peaks sitt olema
  Minu lemmikud laivid on munalaiv ja no loogish et seksijutud.

 17. Merily Timmeri ja Ants Rootslasega laiv oli minu jaoks kõige põnevam.

 18. No mulle meeldisid ka kõik laivid. Raske valida. Kõik teemad ju huvitavad. Kui valima peab siis voodikiiksud, söögi testimine, seksijutud

 19. Votex voodi live meeldis. Eriti see muinasjutt mida kuulaks veel ja veel ja veel . Ja Timmeriga live meeldis

 20. Mängude tutvustus, esiteks see oli nii kaasahaarav ja teiseks polnud mul aimugi nendest mängudest. Mul lapsed kasvavad, hea koht, kus mänge tellida.

 21. Kõik laivid on hääd aga seksijutud on ikka eriti toredad, avameelsed ja lahedad. Jätkake samas vaimus ja tehke neid ikka jälle

  1. Kõik laivid olid head ja ägedad.Valida siis vallatu laiv ja muna live.

 22. Mängude tutvustus Oli väga põnev õhtu ja kindlasti leiab nüüd minu mänguriiulit nii mõnegi uue ja põneva mängu
  Suur tänu teile

 23. Meeldis mängude tutvustus, kuna meie peres on kasvamas 3.a poiss ja 4.a tüdruk ning sai ka oma mängude riiulit täiendatud.

 24. Meeldisid kõik. Kahju, et minu jaoks natuke valel ajal, aga õnneks saab järgi vaadata :) Parimat mängude ja Merily Timmeri lived.

 25. Kõige põnevam oli Timmeri ennustus, sest huvitav oleks näha kui täppi see kõik läheb ja kas sellistel ennustuste on siis ka tõepõhi all.

 26. Laivide vahel on raske valida aga mulle meeldis Votexi laivi ja munajutud, niii naljakad!!!

 27. Munalaiv,sest sellega sai kodus ka veel nalja ja muidugi on kõik teie laivid väga ägedad.

 28. Mulle meeldis enim Timmeriga tehtud live, kuna ise usun sellistesse asjadesse ja ikka (nagu eestlastel kombeks) põnev kuulata, mis teiste peres toimub/toimuma hakkab

 29. Teie laive on alati äge vaadata. Saan teid vaadates nii palju äratundmisrõõmu, olete nii ehedad ja elulised :)
  Kui teid kohe ei saa vaadata, siis vaatan alati järgi :) Elan teie tegemistele alati kaasa. (Väga vinge oleks tuttavaks saada :D )
  Mulle väga meeldib, kui laivis sööte ja joote ja igast loba ajate,siis olen teid ise rummikoksi kõrvalt jälginud :D Kuna hetkel olen 6ndat kuud rase, siis hetkel ei saa juua :D Aga vaatan ikka :P
  Hetke lemmikuks on voodilaiv ja söögilaiv, a see lelode laiv ka :)

 30. Muidugi koik laivid on toredad. Aga enim meeldis toitude maitsmine ja mängude live…palju uut ja põnevat siis hullumeelsesse korona aega.

 31. Mulle meeldivad kõik teie laivid, aga eriti meeldis mulle Timmeri ennustus ja BrainGamesi laiv,kuna armastan lauamänge!!

 32. ..mängude live, enne uute mängude soetamist on hästi hea, kui keegi nad reaalselt ära proovib ja soovitusi jagab.

 33. Tere.
  Ma olen teie kõigidel videodel kaasa elanud
  (enamasti lives aga mõnedadel ka järgi vaadate).
  Kui peaks valima, siis seksijutud, sest seda oli isegi mees nõus lives vaatama.
  Jätkake samas vaimus!

 34. Timmeri ennustused on ikka lemmikud, vahet pole, kas ennustab ema või tütar.

 35. Mulle meeldisid kõik kõik laivid. Kõige enam huvi pakkus kirg.ee laiv.
  Sealt leiab kindalsti põnevat kraami mida mehega proovida ( bubble cum ja cotton candy tuleks kindlasti ära proovida)ja kuna mees on enamasti välismaal tööl, siis endalegi kuluks uus lelu ära

 36. Mmm, no kõik olid head ju . Teid alati hea vaadata ☺️☺️☺️. Aga meeldis enam vist laupäevane kirg.ee laiv. . Ise selliseid asju ei kasuta , aga äkki peaks täitsa proovima? .

Comments are closed.