#elulineblogi

Dresslinki esimene pakk kohal

Tellisin beebile kraami – selle närimisjunni, supermehe kostüümi ja mingi ussikese, mida voodi külge panna. No jah, mis ma kostan. See ussike on üsna asjalik, seal on neli mingit junni, üks kõriseb, üks laulab.. Beebsile meeldis täitsa.

See supermehe kostüüm on meganaljakas, alguses kui pakist välja võtsin, siis vaatasin, et seal on see body ja mingi särk, hiljem sain aru, et see on hoopis keep. Aga sobib hästi ka okselapiks :D

See närimisvärk on mõnusast materjalist, aga haiseb mingi keemia järgi. Eriti ei taha talle seda anda. Proovin läbi keeta, vaatab mis saab, kas sulab üles või hais kaob.

dresslink

No ja kui see pakk juba kohale tuli, siis läksin jälle vaatama, et mis seal head on. Mingi aeg Mallukas viitas nendele odavatele „galakleitidele“. Tõesti, seal on need igasugused kleidid kordades odavamad kui Sheinsides või Romwes. Aga ladu on raudselt üks ja sama.

Enivei, gala jaoks ma sealt riideid ilmselt enam tellida ei jõua ja üldsegi pole ma väga kindel, mis sinna Butterflysse selga panna. Mingi overdressed ka ei taha olla, tegemist ikkagi neljapäevaõhtuse lounge’i üritusega, mitte Estonia talveaia vastuvõtuga, aga samas tahaks khuul välja näha.

Panin otsingusse “kokteilikleit”, no sealt tuleb ikka igast pahna. Igale riide-esemele ei tasuks ka kokteil tag’iks panna :D Aga see selleks.

Noh, see maani kleit oleks täitsa mõnus suvine ja sobiks vist sinna üritusele ka – pole liiga pidulik ja samas päris rannakleit ka ei ole.

Samas, see hele maani kleit, oleks too much mu meelest.

Lühikeste kleitide nimekirjast tooksin välja selle, mida on kahes värvis, aga mis minu seljas oleks liiga igav. Mulle meeldib see alt puhvis variant. See oleks väheke parem, aga no lilla ei ole minu värv.

Kunagi mul on midagi taolist olnud – kui ma oma söögipiltide näituse Buttrflys avasin :)

Foto: Kalev Lilleorg

Sellise litterkleidi variandiga olen ma varem Butterflys käinud, meie reisinäituse avamisel.

Foto: Harry Tiits
Foto: Harry Tiits

Ainuke, millega ma Dresslinki valikust galale läheks oleks see – parajalt pidulik, parajalt casual, parajalt suvine, parajalt sobilik.

Mis ma selga peaks panema Blogiauhindade jagamisel? Kas lühikese või maani? Kas megapiduliku või pigem suvise ja krutskeid täis?

 

12 thoughts on “Dresslinki esimene pakk kohal

 1. Mina arvan, et vaadates sinu blogi ja sind ennast siis sobiks kindlasti krutskeid täis stiilis kleit! :) väga pidulik oleks isegi sinu puhul veidi igav! :D ootaks ikka midagi põnevat, särtsakat ja skandaalset (need märksõnad iseloomustavab veidikene seda üritust :D ). Muideks see litterkleit on väga ilus!

 2. Ilmselt sobiks sulle suvine ja maani kleit, midagi silmapaistvat, mis sobiks iseloomuga. Aga jumala eest ära seda viimast kleiti telli, mis sinu arvates sobiks, see reaalis õudus kuubis :D

  1. ma ju kirjutasin, et ei jõua tellida – ilmselt ei jõua kohale.. pean kapiuksed valla lööma :D

 3. Hele maani kleit oleks ka päris hea.. Aga sinu puhul võiks tõesti midagi põneva ja huvitava tegumoega olla sest siis läheks ka sinu iseloomuga kokku. Aga nendest valikitest valiks küll hele maani kleidi või selle teie maani kleidi

 4. Ja kui tellida ei jõua siis leiad kindlasti oma riidekapist midagi särtsakat põnevat mis sobib sinu olemusega ja edaspidiseks sulle huvitavat ja meeleolukat pidu

 5. Hei! Kaua sul see pakk umbes tuli? Tellisin ka dresslinkist kraami, aga tracking numbri järgi see passib juba üle 2 nädala samas kohas kuskil Hiinas ja ei liigu. Veider..

  1. Nats alla kuu tuli.. Seal oligi kirjas vist 25 päeva..

 6. Kas need dresslink, sheinside ja romwe on siis tõesti usaldusväärsed lehed, st kaup jõuab Eestisse kohale? Kui kaua see aega võtab umbes? Hinnad on tõesti haigelt odavad, aga samas ma kujutan ette, et kauba sobivus on vist täielik joppamine? olen näinud igasuguseid pilte, et missugune on toode pildil ja reaalsuses. Aga samas kuna hind ni odav, siis proovida ju võiks, kui saaks kindel olla, et nad üldse Eestisse kohale jõuavad.
  Kuidas suuruste sobivusega kogemus on? Kas M on ikka meie mõistes M või hoopis nagu XS?

  Aitäh, kui vastata viitsid. Mu lemmikud postitused on just need riiete teemal :)

  Samas on see mul täielik eetiline dilemma, arvestades, et võib 100% kindel olla, et neid riideid teeb a’la mingi lapstööjõud pakgaga 1 sent päevas vms. Aga noh, ega meilgi elu nii lilleline siin eestis pole oma olematute palkadeg, seega lohutan end sellega, et otseselt pole ju mina süüdi, et olen sunnitud neid odavaid riideid ostma, eks =)

  1. No nagu sa näed, siis on kaup kohale tulnud :) Ma olen mitu korda bloginud kätte saadud asjadest.
   Suurustest – mina tellin kõik asjad rinnaümbermõõdu järgi, Aasia M ei ole Euroopa M jne. Osad asjad tellin M, osad L, osad XL, oleneb rinnaümbermõõdust, ma lähtun sellest. Näiteks ma pole tellinud ühtki seelikut, sest need mulle kodukal olevate mõõtude järgi selga ei mahu. Ei hakka riskima.

 7. See viimane kleit on väga äge ja sobib sulle väga hästi.
  Esimene kleit on ka laheee. Sellega sa kindlasti nähtamatuks ei jää. See oleks ka minu valik.
  Mul on sulle küsimus kust sa mehele sellise ilusa roosa ülikonna said? Ma tahaks oma mehele ka aga kui ma laseksin teha siis see maksaks 1500.
  Kõike ilusat sulle ja su perele!

  1. Ülikond on tehtud Tais, hinnaga umbes 65€ – soovitan soojalt reisile minna selle 1500€ eest ja lasta kohapeal ülikond teha, kolme päevaga teevad valmis :)

Comments are closed.