#elulineblogi

TAGAOTSITAVAD BLOGID

Ma olen viimased päevad jälle tegelenud blogiauhindadega aktiivsemalt, otsinud kokku kõiki emaile, et nominantidele kutsed ja info saata.

Ja ma ei ole mingi blogiboss, aga olen täheldanud erinevaid „probleeme“. Üks neist on kontakt! Kui raske on lisada oma lehele KONTAKT? Või te ei tahagi, et teiega ühendust saadakse? Jube mugav on minna lehele x, klõpsata kontakt, kopi-peist ja olemas. Aga ei, on hunnik (kokku 62 !!!) neid, kelle emaili otsi tikutulega taga (sel hetkel kui mina otsisin, ei leidnud), kirjuta facebooki või läbi mingi imeliku kodulehe vormi…

Seega, kui seda loeb hetkel keegi, kes loeb allpool olevast listist mõnda blogi, teab nende kontakti või on mõne blogi omanik, palun ole nii kena ja saada kontaktisaamiseks meil info@bestblog.ee – vastasel juhul pole võimalik edastada nomineeritud blogiomanikule infot auhindade jagamise jne kohta.

Uuendatud nimekiri:

adupoeg.blogspot.com
amktravelblog.weebly.com
anceelikakodusedtoidud.blogspot.com
anetetblog.blogspot.com
blogbykriss.blogspot.com
blogisandralt.blogspot.com
ellerland.com
elumujal.blogspot.com
hannesvanakyla.blogspot.com
heegeldab.blogspot.com
heleenv2lba.blogspot.com
ignorabo.wordpress.com
iibis.wordpress.com
ikikiki.wordpress.com
ilukuduja.blogspot.com
ilus-maailm.blogspot.com
infopartisan.blogspot.com
kavastu.wordpress.com
keeletoimetaja.tumblr.com
kulbikeerutaja.blogspot.com
l0ve1t.blogspot.com
majasaaga.blogspot.com
marisymbermaailma.blogspot.com
maritxx.blogspot.com
meeldib.ee
minkbykaari.blogspot.com
monobloog.wordpress.com
montreal.palat.ee
muhedikumaailm.blogspot.com
olenkaalujalgija.blogspot.com
paulajohanna.com
pehkindpriimula.blogspot.com
sarapiku.wordpress.com
sirgjooneline.wordpress.com
style-files.com
vaikustotsides.wordpress.com

23 arvamust: “TAGAOTSITAVAD BLOGID

 1. Mina olen annulaadne.tumblr.com, muide, ja mu e-mail on sul ka olemas. Seoses Pokunautikaga ;)

  1. Point on selles, et seal on 255 blogi, ma tean neist ehk 50, kui sedagi.. Aga ma ei vii üsna tihti töö käigus kokku nime ja nägu.. Seega, kõik vajalikud kontaktid meili :)

  1. Ma kirjutasin ju, et kas ei ole või polnud minu otsimise hetkel. Ilmselgelt võivad nüüd kõik oma meilid sinna panna ja kriisata, et kogu aeg on olemas olnud.

   Järgmiseks aastaks jälle sammukene targem :)

  1. Võimalik, et olen talle juba kirjutanud.. Ei tea. Enam mina emaile ei otsi. Pole aega päevade viisi mingit stalkimistööd teha. Igal normaalsel lehel võiks kontakt olemas olla, et ei pea tikutulega end lolliks otsima :)

 2. Minu oma on anetetblog.blogspot.com ja ühendust saab anete.tonissaar@gmail.com :) juhuslikult avastasin, et minu blogi on viimastel päevadel rohkem külastatud ja sattusin siia :D

 3. Ma pakun, et nt keeletoimetajal pole mingit huvi olla kusagil nomineeritud ja ta just ei tahagi, et keegi temaga isiklikult otse ühendust saaks võtta. Selleks ei panda ka avalikult kusagile oma aadresse üles. Kui ma blogi pidasin, ei teinud ma seda oma nime ja näoga ja samuti polnud huvitatud, et keegi mulle kirjutada saaks. Seega pole mõtet väga sarjata, mingi osa inimesi ei riputa oma andmeid täiesti teadlikult kusagile üles.

  1. Ma ei sarjagi kedagi, lihtsalt näib, et siin on ka neid, kes kogemata on pannud oma emaili peitu vms ja kes on huvitatud üritusest osa võtma. Keegi ei käsi kapi-blogijatel avalikkuse ette tulla :)

 4. Kui teie seda üritust korraldate, siis on küll imelik suhtumine “pole minu asi otsida”. Igale blogile küsimus kommentaaridesse ja asi lahendatud. Pole teie üritusega küll väga kursis, aga ilmselt ikka tegu aktiivsete blogidega?

  1. Ma olengi proovinud paljudega kontakti saada. Nendega ei saanud, seega üleskutse.. Ei tasu tühjast-tähjast kohe draamat teha :)

 5. Kuule, kes siin draamat teeb, sina ju ise kurjustasid, et miks pole aadresse jne. Ma ka näiteks ei tahakski kuskil nomineeritud olla ja loogiline, et igaüks pole nii avalik inimene, tihtilugu blogitaksegi anonüümselt meelega ja ei ole huvi suhelda isiklikult blogilugejatega. Näiteks ma ei suudaks ilmapealgi lasta mingitel ajuhälvikutel end askis küsimustega pommitada :p
  Võibolla see blogiauhindade asi tuleks edaspidi rohkem läbi mõelda selle poole pealt, et igal blogijal pole huvigi mingisse hääletusse sattuda ega kuhugi tseremooniale ronida. Nii et ennast võiks parem ise üles anda mingisse nimekirja ja siis inimesed valivad, kellele lähevad hääled. Sattuda oma tahtest olenemata mingisse üritusse on ajuvaba mu arust.

  1. Kui rahvas sind loeb, järelikult sa päris iseendale ei blogi ju. Aga järgmiseks aastaks saab nippe küll, et paremini teha :)

 6. Tänan au eest – südamest – kuid ma ei soovi sedasorti tähelepanu.

 7. Pehkindpriimula blogi autor on Marja Liisa ,leiad ta fb. Profiiliks on tema ise punase mütsikesega

Comments are closed.